הובלות לפי עיר

האתר ASK5 מעמיד לרשותכם פלטפורמה מתקדמת להשוואת מחירי הובלות בכל הארץ.

לפניכם רשימת הערים / אזורי הפעילות שבהם תוכלו להתחיל ולהשוות מחירים באופן מידי, בחינם ובלי סיכון או התחייבות ולהזמין את אותה הובלה במחיר זול יותר בעד 40%.

למה חשוב להזמין הובלה מחברות ומובילים בעיר שלכם?

לכאורה, חברות הובלה רבות מציגות את עצמן כנותנות שירות באזורים נרחבים של הארץ ואכן כך הדבר. יחד עם זאת, במידה שהחברה לא ממוקמת באזור מגוריכם, הדבר יכול להשפיע על תהליך מעבר הדירה בכמה מובנים.

כיצד ניתנת הצעת המחיר?

לדרך בה ניתנת הצעת המחיר יש חשיבות גבוהה מאוד. אנו ממליצים לכם להימנע מהסתמכות על הצעת מחיר טלפונית ולקיים פגישה מסודרת בביתכם, פגישה שלעתים לא תוכל לצאת אל הפועל אם חברת ההובלות לא ממוקמת בסמוך לאזור מגוריכם.

קביעה זו מסתמכת על שלוש סיבות עיקריות:

  1. מי נמצא מאחורי הקול בטלפון – פגישת ההיכרות וההתרשמות כחלק שלא ניתן לדלג עליו.
  2. איך המוביל ידע להעריך את עלות ההובלה – זהו אולי החלק העיקרי שבהצעת מחיר מהימנה. הצעת מחיר טלפונית יכולה להיות מקור לקונפליקטים רבים. הבעייתיות שבהצעת מחיר טלפונית היא העובדה שלעתים קרובות, לקוחות לא מעריכים נכונה את תכולת דירתם בעוד המובילים מתחרים על כיס הלקוח ומנסים להציג מחיר אטרקטיבי במיוחד.
  3. חתימה על הסכם – אם לא תקיימו פגישה עם נציג מטעם חברת ההובלות, כיצד תחתמו אתו על הסכם עבודה מסודר? הסכם הובלה (חוזה) הוא אמצעי שיגן עליכם וימנע בעיות עתידיות שקשורות במחויבות חברת ההובלות אליכם, לרבות המחויבות למחיר שסוכם. אי חתימה על הסכם הובלות, עשוי להיות מקור לבעיות רבות בדיוק בזמן הכי לא נוח.

מרחק נסיעה

ישנן שתי עלויות מרכזיות שנגזרות מהמרחק של חברת ההובלות אל ביתכם ושעשויות להיות מגולגלות לכיסכם.

  1. עלויות הדלק – ככל שהמרחק שהמובילים יעשו אל ביתכם יהיה גבוה יותר, כך גם עלות הנסיעה שיתכן ותתווסף לעלות ההובלה.
  2. הזמן שנדרש על מנת להגיע למקום מגוריכם – סביר להניח שאם אתם מתגוררים בפתח תקווה, לא תשכרו חברת הובלות בירושלים מאחר וזמני הנסיעה יהיו גבוהים יותר וזמן העבודה הדרוש (והעלויות) מחברת ההובלות.

היכרות עם האזור

מאז המצאת ה-WAZE החיים שלנו הרבה יותר קלים. יחד עם זאת, כאשר מדובר בהובלות, היכרות עם אזור המגורים מהווה יתרון מובהק. תחשבו על חברת הובלות שאינה מכירה את אזור המרכז ועל הבעיות שיכולות לצוץ והזמן הדרוש להשלמת ההובלה שעשוי לגדול בצורה משמעותית ביחס לחברת הובלות מקומית.

השוואת הובלות