הובלה עצמית

הובלה עצמית מאפשרת לכם לבצע את ההעברה של החפצים באופן עצמאי באמצעות הרכב שברשותכם או באמצעות השכרת רכב להובלה. במדריך שלפניכם נציג את ההמלצות שלנו להובלה עצמית, ניתן את הדגשים ונסקור מספר חברות שמתמחות בהשכרת טנדר להובלה עצמית.

האם כדאי לבצע הובלה עצמית?

לפני שנסקור את השיטה והדגשים, חשוב להבין תחילה אם הובלה עצמית בכלל כדאית? כדי לעשות את זה צריך להבין מה המחיר של ההובלה שלכם ומה פוטנציאל החיסכון.

מומלץ לעיין במחירון הובלות ולחשב את מחיר הובלה שלכם במחשבון הובלות כדי לקבל אומדן של העלויות. יחד עם זאת אנו לא ממליצים להסתפק במחירון ולהשוות הצעות מחיר אמיתיות של מובילים לאור השונות הרבה שיכולה להיות בהצעות מחיר.

באתר ASK5 תוכלו להשוות הצעות מחיר להובלה בכל הארץ ולהזמין את אותו שירות במחירים זולים בעשרות אחוזים. השירות בחינם ובלי התחייבות.

הובלה עצמית הולכת ותופסת תאוצה בשנים האחרונות, אך כדי לבצע אותה בהצלחה ובאמת לחסוך כסף, צריכים לקחת בחשבון כמה נקודות ולנקוט בצעדים שיבטיחו שהעבודה הקשה שלכם באמת משתלמת…

גם אתם שמעתם על הטרנד של השנים האחרונות שהגיע מארצות הברית ובמסגרתו, במקום להזמין מובילים מקצועיים, פשוט מובילים לבד? נשמע פשוט מאוד אך בפועל הרבה אנשים שמובילים לבד מגלים בסיום שהעניין איך לומר בעדינות, לא ממש השתלם…

זה לא שלא כדאי להוביל לבד אך חשוב לקבל את ההחלטה אם לעשות אותה או להזמין מובילים באופן שקול, ואם מחליטים שבאמת משתלם להוביל לבד, יש דרך לעשות את זה.

אז לפני שאתם פונים לחברת השכרת רכב להובלה, פנו כמה דקות כדי להבין כמה הובלה עצמית עולה, כמה יעלה להזמין מובילים, כמה תחסכו ואיך לעשות אותה כמו מקצוענים.

שימו לב!

באתר ASK5 אתם יכולים להשוות מחירי הובלות באופן שיכול להוזיל לכם את המחיר בעשרות אחוזים.

לפני שאתם מחליטים להוביל לבד, אנו ממליצים להשוות הצעות מחיר של מובילים כדי להבין בכלל כמה אתם יכולים לחסוך ואם כל העניין ישתלם לכם.

בסופו של דבר אתם יכולים לגלות שהמחיר הוא לא בדיוק מה שחשבתם ושבאותה עלות של השכרת רכב להובלה עצמית או משהו שקרוב לכך, תוכלו להזמין מובילים שיעשו עבורכם את כל ההובלה.

באתר ASK5 יש לכם המון אפשרויות לרבות הובלה על הדרך, הובלות קטנות ועוד שירותים שיכולים לחסוך לכם הרבה כסף.

נסו בחינם ובלי סיכון או התחייבות – מלאו את הפרטים של ההובלה שלכם ותגלו כמה היא עולה וכמה אתם יכולים לחסוך.


משווים מחירים וחוסכים בהובלה!

השוו מחירי הובלה בחינם ובלי סיכון וחסכו עד 40% במחיר


מה צריך להוביל ולאן

השאלה הבסיסית היא מה בכלל צריך להוביל.

אם מדובר בארגז אחד, רהיט או כמה פריטים בודדים כנראה שלא צריכה להיות בעיה ורבים יוכלו להוביל בעצמם אך ככל שההובלה הופכת לגדולה יותר וככל שיש חפצים יותר כבדים ויותר גדולים, כמו לדוגמה בהובלת דירה ממוצעת, ככה ההובלה הופכת למורכבת ומתאימה לפחות אנשים.

באופן כללי, חשוב להקפיד שהיכולות הפיזיות שלכם תואמות את מהות המשימה.

זכרו שבסופו של דבר לא שווה לחסוך 200 שקלים אם לאחר מכן אתם שוכבים עם גב תפוס או שחלילה נפצעתם במהלך ההובלה.

הובלה עצמית מתאימה בעיקר (אך לא רק) כאשר כמות הפריטים שיש להוביל אינה גדולה והפריטים אינם כבדים במיוחד או מורכבים להובלה. הובלות של דירות סטודנטים ודירות עם מספר חדרים או נפשות מצומצם הן דוגמאות טובות למצבים שבהם השיטה יכולה להיות מומלצת, במידה שיש לכם את הכוח הפיזי והעזרה הדרושה להשלמת המשימה.

האם יש לכם רכב מתאים להובלה עצמית

אחת הסוגיות הכי חשובות בהובלה עצמית היא רכב מתאים. אם החפצים שצריך להוביל נכנסים לרכב משפחתי, לא צריכה להיות בעיה ויתכן שיש כדאיות כלכלית.

יחד עם זאת כאשר מדובר בכמות חפצים שלא נכנסת לרכב פרטי או כאשר צריך להוביל לבד פריטים גדולים וכבדים כמו מקרר, הסיפור משתנה ועולה הצורך בהשכרת טנדר להובלה עצמית או נגרר.

גם כאן צריך לחשב את הכדאיות מפני שהשכרת טנדר להובלה עצמית יעלה לכם כמה מאות שקלים ויותר, בעוד שהובלה קטנה עם מוביל מקצועי יכולה להסתכם באותו מחיר ולעתים אפילו במחיר זול יותר.

כיום ניתן להשכיר אפילו משאית להובלה עם נהג, אך כאמור, קל מאוד להתלהב כשבפועל העלויות והעבודה עשויות להתברר כלא משתלמים.

מספיק לחשוב על העלויות של הנהג (שלא אמור לעזור לכם מלבד לנהוג במשאית) ועל המשאית, כדי להבין שהובלה עצמית יכולה להיות יקרה למדי בסופו של דבר…

השכרת רכב להובלה

רכב מסחרי שיעמוד לרשותכם בביצוע המשימה הוא חלק קריטי בכל הובלה. אם תוכלו לשאול רכב מסחרי מחבר או בן משפחה המשימה תהפוך לקלה עוד יותר אך גם אם אין ברשותכם מכר שירתם למשימה תוכלו למצוא בעמוד זה רשימת חברות השכרה שמספקות שירותי השכרת רכב מסחרי להובלות. חלק מהחברות יעמידו לרשותכם נהג בתעריף שעתי ואף חומרי אריזה וקשירה בחינם.

שימו לב שבאחריותכם לבדוק את תנאי השכירות מול החברה הרלוונטית כמו גם את פוליסת הביטוח עבור הרכבים, אחת כמה וכמה אם אתם שואלים את הרכב מחבר או מכר.

מומלץ עבורכם: הובלות קטנות עם טנדר במחירים זולים!

מי עוזר לכם להוביל

את מרבית ההובלות לא ניתן לבצע לבד וסביר להניח שתזדקקו לעזרה של חברים.

האם יש מי שעוזר לכם? וודאו את זה מראש כדי שלא תגלו פתאום שנשארתם לבד ואתם מתקשים להוציא את ההובלה אל הפועל.

שיקול של שלושת המרכיבים הללו (מה צריך להוביל ולאן, האם יש לכם רכב מסחרי ומי עוזר לכם) יסייע להגיע להחלטה אם בכלל כדאי לבצע הובלה באופן עצמאי או שלא.

כמה חוסכים בהובלה עצמית?

תלוי בהוצאות שיש לכם וכפי שנסביר יכולות להיות הוצאות לא מבוטלות.

באופן כללי תלוי מה אתם רוצים להוביל כשבדרך כלל ככל שההובלה פשוטה יותר, כך החיסכון גדול יותר.

לדוגמה, אם אתם צריכים להעביר כמה ארגזים, תוכלו לעשות את זה ברכב הפרטי שלכם והתהליך בכללותו יהיה פשוט ומאוד חסכוני.

לעומת זאת, אם תרצו להוביל דירה באופן עצמאי או אפילו מקרר, אתם יכולים למצוא את עצמכם מוציאים כספים שלא תכננתם כמו השכרת טנדר להובלה עצמית, השכרת נגרר, השכרת ציוד כמו עגלות ורצועות, הזמנת מנוף הרמה חופש מהעבודה וכיוצא בזה.

באמצעות שיטת השוואת המחירים שנהוגה באתר ASK5, החיסכון בהובלה עצמית יכול להסתכם בכמה מאות שקלים אך באותה מידה הובלה עצמית יכולה לעלות כמו הזמנת מובילים ובמקרים מסוימים אפילו יותר!

הסיבה לכך היא שלעתים תוכלו באמצעות האתר ASK5 להזמין הובלה על הדרך ולהצטרף להובלה קיימתבמחיר זול במיוחד.

לכן מומלץ בחום להשוות הצעות מחיר באתר ASK5 לפני שמקבלים את ההחלטה אם להוביל עצמאית או שלא.

כמה עולה הובלה עצמית?

כשמובילים לבד פריטים בודדים ברכב פרטי המחיר של הובלה עצמית יכול להיות זול במיוחד ולהסתכם בעלויות הדלק אך כשצריך לשכור רכב או נגרר וכשצריך לקחת חופש מהעבודה, המחיר עולה ומתחיל בכמה מאות שקלים ויכול להגיע בקלות גם ליותר מ-1,000 ו-2,000 שקלים כשצריך לשכור משאית עם נהג.

השכרת רכב להובלה

לעתים קרובות המכשול היחידי בין הובלה מוצלחת וזולה לבין הצורך בהזמנת מובילים הוא סוג הרכב שעומד לרשותכם.

במקרה שהרכב שלכם אינו מתאים, תוכלו להיעזר בחברות שמציעות שירותי השכרת רכב מסחרי להובלה.

ריכזנו עבורכם מספר חברות שמציעות את השירות אך שימו לב שאין קשר בין החברות האלה לבין האתר ASK5 כך שאם בחרתם לשכור רכב ההתנהלות היא מול חברות ההשכרה בלבד.

תוביל חכם השכרת משאית עם נהג

052-8210663

Best השכרת רכב

8883*

ATrent

050-9857050

אביטל השכרת רכב

03-5794076

השוואת מובילים ושירותי הובלה

לסיכום – האם כדאי להוביל לבד או להזמין מובילים?

התשובה לכך תלויה במספר שאלות:

  1. כמה חפצים צריך להוביל, כמה זה כמב ומורכב?
  2. האם מישהו עוזר לכם?
  3. האם יש לכם רכב להובלה ואם לא, כמה עולה לשכור אחד?
  4. מה החיסכון שלכם לאחר שקיבלתם הצעות של מובילים?
  5. כמה זמן אתם צריכים להשקיע בהובלה והאם אתם לוקחים חופש מהעבודה?
  6. מוביל מנוסה יכול לפרק דלתות של מקרר או רהיטים במקצועיות.
  7. מובילים מסויימים מספקים קרטונים לאריזת דירה בחינם או במחיר מסובסד.

לאחר שתשקללו את כל המשתנים האלה תוכלו להגיע למסקנה אם לבצע את ההובלה בעצמכם או להזמין חברת הובלה מקצועית.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך