אודות

ask5 השוואת מחירי הובלות

באחת הפעמים שעברתי דירה, שמתי לב כמה מאתגר למצוא מובילים מומלצים במחירים נוחים. הקושי להבין מי מתאים להעברת דירה זהה לשלי, מי פנוי בתאריך שבו אני עובר דירה ומעל הכל הקושי לבצע השוואת מחירים יעילה שתסייע להבין מה המחיר ההוגן של ההובלה ולמצוא הצעות משתלמות וחסכוניות.

נכון שאפשר לשבת על הטלפון ולהתחיל לחקור ונלנות למצוא מובילים מתאימים וזמינים שיוכלו לתמחר את ההובלה באופן משתלם, אך מדובר בעניין שיכול להיות מורכב ומייגע מפני שלא ניתן לדעת איזו חברת הובלה זמינה בתאריך הרצוי, מתאימה לסוג השירות הנדרש ומי באמת יכול ורוצה לתת הצעת מחיר משתלמת.

ASK5 (אסק 5) הוקם על ידי רועי מזרחי מתוך מטרה להנגיש את שירותי ההובלות בישראל בדרך נוחה, מהירה וזולה.

באמצעות מערכת האתר כל אחד יכול להשוות הצעות מחיר בתוך מספר דקות להובלה שהוא צריך – החל מהובלת מקרר, דרך העברת דירה ועד להובלת משרדים גדולים, והכל בחינם ובלי התחייבות.

שמנו דגש מיוחד ביעילות המערכת כך שהגולשים לא יצטרכו לבזבז זמן. באמצעות מילוי הטופס להשוואת ההצעות, כל אחד יכול לקבל בתוך דקות עד 5 הצעות מחיר מתאימות וזולות של מובילים העומדים במספר קריטריונים:

  • חברות הובלה ומובילים זמינים.
  • התאמה לסוג ההובלה המבוקשת.
  • אתם מקבלים הצעות ממי שרוצה להוביל עבורכם.
  • מגישי ההצעות מוכנים להתחרות בהצעות אחרות שאתם מקבלים ואפילו להוזיל את המחיר.

למצוא מובילים בעיר שלכם

אחת הדרכים היעילות להוזלת מחיר הובלה היא באמצעות הזמנת מובילים מקומיים מהעיר שלכם או מערים סמוכות. הסיבה היא שאם מצמצמים את מרחקי הנסיעה, חוסכים בזמן והוצאות נסיעה כך שלחברת ההובלה יש אפשרות להוזיל לכם את המחיר.

ב-ASK5 נותנים עדיפות למובילים מקומיים שיכולים להוזיל את המחיר מבלי לפגוע בשירות.

הובלה על הדרך

אנו משכללים את המודל ואחד החידושים המעניינים הוא היכולת של המערכת לזהות מובילים שכבר נוסעים במסלול ההובלה בתאריך שציינתם. אפשרות זו מאפשרת להם להוסיף אתכם להובלה קיימת וכתוצאה מכך גם לתת לכם הצעת מחיר מאוד משתלמת.

מוביל

איך מתבצעת השוואת המחירים?

כדי להשוות הצעות מחיר עליכם לספר לנו מה אתם צריכים להוביל, לאן ומתי. ניתן לעשות את זה במהירות באמצעות מילוי פרטים בטופס אך אם אתם מעוניינים לשוחח עם נציג אנושי תוכלו לעשות את זה גם בטלפון.

לאחר קבלת הפרטים של ההובלה והפרטים האישיים שלכם (שם וטלפון) אנו נקשר אתכם עם עד 5 מובילים וחברות הובלה שלדעתנו יכולים לתת לכם מענה. המובילים יצרו איתכם קשר באמצעות מספר הטלפון שהשארתם ולאחר שיבינו את מהות ההובלה וישאלו את השאלות הנחוצות, יתנו לכם הצעת מחיר.

חשוב לציין שכל מי שפונה אליכם יודע שאתם ממתינים למספר הצעות של מובילים שונים ולכן יש רצון להוזיל את המחיר ולתת לכם הצעות משתלמות שכוללות לעתים שירותים נוספים בחינם או במחיר מוזל כמו קרטונים להובלה, אריזה וכיוצא בזה.

לאחר שתקבלו את הצעות המחיר תוכלו לבחור במשתלמת מכולן ולהזמין את אותה הובלה במחיר טוב יותר.

האם אנחנו מבצעים הובלה בעצמנו?

לא. אנו מקשרים בין נותני שירותים לבין מי שזקוק להם מתוך מטרה להקל על התהליך ולחסוך בהוצאות. נכון לכתיבת שורות אלה, רשומים באתר למעלה מ-200 חברות הובלה, מובילים ונותני שירות נוספים בתחומי מעבר הדירות לרבות מפעילים של מנופי הרמה, חברות אחסנה, אריזה וכל מה שנדרש כדי לעבור דירה בהצלחה.

אנו לא מבצעים את ההובלות ולא אחראים עליהן בשום אופן ובדיקת כל נותן שירות וכל הצעת מחיר היא באחריות הגולשים בלבד. לנוחיותכם דאגנו לכתוב מדריכים שמסבירים איך להזמין הובלה ולמה צריך לשים לב. כמו כן פרסמנו חוזה הובלה לשימוש עצמי חינמי מתוך מטרה לסייע לכם להוביל בדרך אמינה ושקופה.

יחד עם זאת אנו מאוד קשובים לצורכי הגולשים ורוצים שכל הובלה תהיה מוצלחת במיוחד. לכן ניתנת לכם האפשרות לפנות אלינו למוקד הטלפוני שמספרו 053-9426438 על מנת לדווח על בעיות עם נותן שירות כזה או אחר.

אנו עושים מאמצים על מנת לשמר ולספק במה לחברות ההובלה הטובות ביותר. לא אחת הפסקנו את ההתקשרות עם חברות הובלה שסיפקו שירות שאינו עומד בקנה אחד עם רוח האתר ומפעיליו. יחד עם זאת, איננו יכולים להיות ערבים לטיב השירות שתקבלו.

עליכם לזכור שהאתר הינו פלטפורמה שמקשרת בין המובילים לבין הלקוחות באופן קל ונוח (כמו שאתר לאיתור מסעדות מחבר אתכם אל מסעדות רצויות אך יחד עם זאת אינו יכול להיות ערב לטיב האוכל שיוגש).

אנו קשובים לכל בעיה שמתעוררת וננקוט בצעדים כנגד כל חברה שתפר את כללי האתר. על מנת להימנע ממצבים לא נעימים, אנו משקיעים זמן רב בכתיבת מגוון מדריכים מקצועיים שיסבירו לכם כיצד לבחור ולבדוק מובילים כך שההובלה תעבור על הצד הטוב ביותר. אנו בטוחים שאם תעקבו אחר ההסברים, תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר במחירים הכי משתלמים.

הניסיון שלנו בתחום ההובלות בישראל

בחינת הצעות המחיר, שיחה עם מובילים וצרכנים שנעזרים בשירותי הובלה והיכרות מעמיקה עם התחום, מחקרים וכתיבת מאות מדריכים, באתר ובאתרים מובילים ומוכרים אחרים, הופכים אותנו למומחים בענף ההובלות בישראל.

אנו מספקים שירותי השוואת מחירי הובלה בישראל כבר למעלה מ-10 שנים ואפשר לומר שאנחנו מכירים את התחום על בוריו.

אנו מזמינים אתכם להיעזר במאגר הידע הענק שבאתר ובכל הכלים שאנו מעמידים לרשותכם כדי להוביל בהצלחה ובמחירים משתלמים.

שאלות ותשובות

האם אני חייב לבחור באחת ההצעות?

לא. למרות שאנו מאמינים שההצעות יהיו אטרקטיביות במיוחד, אינכם מחויבים לבחור במי מן ההצעות שתתקבלנה. השירות בחינם ובלי סיכון.

האם השירות כרוך בתשלום?

לא. השירות ניתן לכם בחינם.

באילו ערים ניתן להשוות מחירי הובלות?

באתר ASK5 רשומים מובילים וחברות הובלה שנותנים שירות בפריסה ארצית מלאה.

איך אנו בודקים את איכות המובילים?

כל מוביל שמעוניין להצטרף למאגר המובילים באתר מתחייב לעבוד על פי סטנדרטים של שירות ומקצועיות. מי שלא נמצא מתאים מוסר מהאתר וההתקשרות עימו מפסיקה.

האם אנו ממליצים על המובילים?

אנו מעוניינים לספק לכם את השירות הטוב ביותר שניתן אך יחד עם זאת איננו יכולים להמליץ באופן אישי על מובילים ואיננו יכולים להיות ערבים לשירות שיינתן על ידם. למרות זאת, אנו עושים מאמצים להבטיח שירות איכותי וכל מוביל שמצטרף לאתר מתחייב ויודע באופן ברור מהם כללי השירות ושאי עמידה בהם תגרע אותו מהאתר.
בסופו של דבר, אנו עדים לסביבה תחרותית שבה התודעה לשירות שניתן על ידי חברות ההובלה עומדת בסטנדרטים גבוהים ויעידו על כך אחוזי הנשירה הספורים של מובילים כמו גם כמות לקוחות חוזרים שהולכת וגדלה.

איך אנחנו יכולים לעזור לכם לעבור דירה בביטחון?

על מנת להבטיח מעבר דירה רגוע ככל שניתן, אנו ממליצים לעשות שימוש בחוזה הובלות שמפורסם באתר ושניתן להורדה לגולשי האתר ולשימוש אישי בחינם.
בנוסף, אנו מפרסמים מגוון מדריכים מקצועיים שעוסקים בשלבי המעבר, כיצד לארוז דירה, איך לבחור חברת הובלות ועוד. אנו בטוחים שבתוך זמן קצר תוכלו להפוך למקצוענים בתחום.

מהן שעות פעילות?

ניתן לעשות שימוש בשירותי האתר 24 שעות ביממה. שימו לב שאם מילאתם את פרטי ההובלה בשעות הלילה, המובילים יפנו אליכם ביום שלמחרת כדי למנוע אי נעימויות. המענה הטלפוני עובד 24 שעות ביממה בתקופות העומס (בעיקר בקיץ) ובשאר ימות השנה עד שעות הערב כולל בימי שישי.

האם למובילים שמופיעים באתר יש ביטוח?

רובם המכריע של המובילים באתר מחזיק בביטוח. יחד עם זאת ומאחר שביטוח הוא משהו תקופתי שצריך לחדש מעת לעת, אנו ממליצים לשאול את המובילים ולוודא שאכן קיים ביטוח בתוקף.

מי אחראי על ביצוע ההובלה?

האחריות על ביצוע ההובלה היא של המובילים שבחרתם בלבד. האתר מספק לכם פלטפורמה השוואתית ואיננו מספקים שירותי הובלה או אחראים עליהם באיזושהי דרך.

רועי מזרחי מנהל אתר ASK5

‫רועי מזרחי‬‎ מנהל האתר

מנהל את אתר ASK5 מזה 10 שנים. יזמתי את הקמת האתר על מנת לספק פלטפורמה קלה ונוחה להשוואת מחירי הובלות בכל רחבי הארץ.
ASK5 מציע ממשק פשוט וידידותי שבו ניתן להזין את פרטי ההובלה הנדרשת ולהשוות מחירים של חברות הובלה ומובילים באזורכם.
אנו מסייעים לגולשים להשוות מובילים בקלות ולחסוך כסף בהזמנת הובלה. עם למעלה מ-200 מובילים וחברות הובלה רשומים, האתר ASK5 יכול לסייע לכם להשוות ולמצוא את מי שהכי מתאים עבורכם.
בנוסף אנו מציעים מדריכים מקצועיים וטיפים שימושיים להוזלת עלויות ולבחירת המובילים הטובים והאמינים ביותר עבורכם.