הובלות בבית שמש

השוו הצעות מחיר לשירותי הובלות בבית שמש וחסכו עשרות אחוזים בהובלה.

ממלאים את הפרטים ובתוך 3 דקות מקבלים עד 5 הצעות מחיר של מובילים בבית שמש שמתחרים ומוזילים את המחיר.

הובלות בבית שמש

השוואת מחירי הובלה בבית שמש

השוו הצעות מחיר אמיתיות והזמינו את אותה הובלה בבית שמש במחיר זול יותר.

  1. הצעות מחיר של מובילים וחברות הובלות בבית שמש והסביבה.
  2. המערכת מתאימה את הצעות המחיר לפי סוג ההובלה שתבחרו.
  3. אפשרות להצטרפות אל הובלה קיימת על הדרך של המובילים במחיר מוזל.
  4. מובילים רבים בבית שמש נותנים לכם קרטונים בחינם או במחיר מוזל בכל מעבר דירה.
  5. אפשרות להשוואת כל שירותי ההובלה (הובלות קטנות, דירות, משרדים, חנויות, מפעלים ועוד).
  6. ניתן לקבל הצעות מחיר מוזלות על שירותים משולבים כמו אריזה והובלה, אחסנה ופירוק והרכבה.

השוו עד 5 הצעות מחיר שמותאמות לכם באופן אישי והזמינו את אותה הובלה בבית שמש במחיר זול יותר.

הובלה

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

שירותי הובלות בבית שמש

באתר ASK5 אתם לא רק משווים הצעות מחיר של מובילים אלא עושים את זה בדרך שונה שעוזרת לקבל שירות מקצועי ואיכותי.

הדבר מושג באמצעות מערכת מתקדמת שמתאימה את המובילים שפונים אליכם אל השירות שאתם צריכים. לדוגמה, המערכת תתעדף הצעות מחיר של מובילים בבית שמש מפני שהם קרובים אליכם ולא צריכים לנסוע מרחקים ארוכים ולבזבז זמן ודלק כדי לתת לכם שירות.

בנוסף הצעות המחיר ניתנות לפי שירות ההובלה שאתם צריכים. לדוגמה, אם אתם צריכים להוביל מקרר בבית שמש, תקבלו בעיקר הצעות של מובילים עם טנדר שיכולים להוביל מקרר או כל פריט אחר (כולל הובלות קטנות) באופן מושלם אבל במחיר זול יותר ביחס לחברת הובלה שמפעילה משאית גדולה וצוות של סבלים שממש לא צריך את כולם כדי להוביל את המקרר.

בהובלת דירה בבית שמש לעומת זאת כבר תקבלו הצעות של חברות עם מספיק סבלים ואמצעים כדי להעביר את הדירה באופן מושלם.

חידוש מעניין נוסף של האתר ASK5 היא האפשרות לבצע הובלה על הדרך. מדובר בשירות שבמסגרתו אתם יכולים להצטרף אל הובלה קיימת ולחסוך במחיר באופן משמעותי. לדוגמה, נניח שאתם צריכים להוביל דירה מבית שמש לתל אביב. במצב כזה חברת הובלה מתל אביב שמבצעת באותו יום הובלה אל בית שמש, יכולה לאסוף את החפצים שלכם בדרכה חזרה לתל אביב וכך לתת לכם הצעת מחיר זולה ביותר. דוגמה נוספת יכולה להיות במקרה של הובלת פריטים בודדים מבית שמש לראשון לציון. במצב כזה יתכן שבאותו יום חברת הובלה כלשהי כבר מבצעת הובלה מבית שמש לראשון לציון והיא תשמח לצרף גם את הפריטים שלכם במחיר מוזל.

ציוד להובלת דירה

הובלות דירה

כולם יודעים שאם עוברים דירה כדאי מאוד שזה יהיה עם חברה מומלצת להובלת דירה. יחד עם זאת אנחנו גם יודעים שהובלת דירה היא תהליך יקר ושהמחיר הממוצע יכול להגיע לאלפי שקלים.

באתר ASK5 אתם יכולים להזמין הובלת דירה מקצועית במחירים זולים. עם עשרות חברות להובלת דירות בעיר שלכם ומנגנון להשוואת מובילים בדרך תחרותית, אתם יכולים לקבל הצעות מחיר זולות במאות שקלים ויותר ביחס לממוצע. בנוסף, חברות רבות שמובילות דירות מספקות קרטונים למעבר דירה בחינם או במחיר מוזל.

מלאו את פרטי הדירה שצריך להוביל, השוו הצעות של חברות מקצועיות והזמינו את אותה הובלת דירה בפחות כסף.

מובילים

אחת השיטות הבטוחות להוזיל הובלה הוא להיעזר במובילים מהעיר שלכם. הסיבה לכך היא שככל שלמובילים יהיו פחות הוצאות על נסיעות ארוכות וככל שהם יבזבזו פחות זמן ודלק כדי להוציא את ההובלה שלכם אל הפועל, כך הם יכולים להוזיל את הצעת המחיר.

ASK5 כולל מובילים מכל הישובים בפריסה ארצית שמתמחים במגוון שירותי הובלה. כל המובילים שמנוויים באתר מוכנים לנסות ולתת לכם את הצעת המחיר הכי משתלמת שאפשר.

מובילים
הובלה קטנה

הובלות קטנות

הובלת פריט בודד או מספר פריטים הם בין השירותים המבוקשים. שירותים אלה נקראים הובלות קטנות והם כוללים הובלת פריטים גדולים או קטנים ואפילו הובלת דירות עם מעט תכולה.

כדי לבצע הובלות קטנות חשוב שניעזר במוביל מקצועי אך יחד עם זאת חשוב שההובלה תהיה זולה מפני שבדרך כלל לא נרצה לשלם עליה יותר משווי הפריט.

בעוד שכל חברת הובלה יכולה להוביל מקרר או פריט אחר, אנו ממליצים להיעזר במוביל עם טנדר מפני שהוא יכול לתת הצעת מחיר משתלמת הרבה יותר ביחס לחברה גדולה עם משאית.

ב-ASK5 רשומים מובילים עם טנדר שישמחו לבצע הובלה קטנה באופן מקצועי ובמחיר זול. מלאו את הפרטים וקבלו הצעות מחיר מנצחות.

הובלת משרדים

מעבר משרד הוא תהליך ייחודי שהופך למורכב ויקר ככל שהמשרד גדול יותר.

אנו מביאים לכם דרך ייחודית וחינמית להקמת מכרז הובלות. מלאו את הפרטים של המשרד שצריך להוביל, השוו הצעות של מובילי משרדים מקצועיים וגלו כמה עולה להוביל משרד ממש כמו שלכם וכמה אפשר לחסוך.

הובלת משרד
מנוף הרמה

הובלה עם מנוף

מנוף הרמה הוא חלק בלתי נפרד מהובלות רבות שבהן צריך להוביל חפצים גדולים שלא ניתן להעביר בחדרי מדרגות או במעלית.

באפשרותכם להשוות הצעות מחיר להובלה עם מנוף באופן מהיר וחסכוני. כל הצעות המחיר שתקבלו יתחרו אחת עם השניה ויהיו ממובילים עם מנוף הרמה בגובה המתאים.

כל השירותים

ב-ASK5 תוכלו להשוות את כל שירותי ההובלה והשירותים התומכים ובכלל זה פירוק והרכבת רהיטים, מנוף הרמה, חברות לאריזת דירות, שירותי אחסנה ועוד.

פירוק והרכבת רהיטים

כמה עולה הובלה בבית שמש?

לחצו למחירון הובלות

הערה חשובה!

בבדיקות שנעשו התגלה שהובלה זהה יכולה להיות מתומחרת באופן שונה על ידי מובילים שונים. תבקשו משני מובילים לתמחר הובלה זהה וסביר להניח שתקבלו הצעות שונות.

ההפרשים האלה יכולים להגיע לעשרות אחוזים ובמקרים מסויימים אפילו למעלה מ-100%. ככל שהובלה גדולה ויקרה יותר, כך יגדלו ההפרשים בין הצעות המחיר. לאור זאת חשוב להשוות מספר הצעות של חברות הובלה ומובילים מומלצים.

באתר ASK5 תוכלו להשוות הצעות מחיר להובלה במהירות. מלאו את הפרטים של ההובלה וקבלו הצעות של מובילים מתאימים שפנויים בתאריך שציינתם ומעוניינים להתחרות ולתת לכם את הצעות המחיר הכי טובות ומשתלמות.

שירותמחיר
הובלת דירת חדר בבית שמש450 ₪ – 590 ₪
הובלת דירת 2 חדרים בבית שמש750 ₪ – 950 ₪
הובלת דירת 3 חדרים בבית שמש1050 ₪ – 1300 ₪
הובלת דירת 4 חדרים בבית שמש1350 ₪ – 1700 ₪
הובלת דירת 5 חדרים בבית שמש1900 ₪ – 2400 ₪
הובלה קטנה בבית שמש250 ₪ – 380 ₪
הובלה קטנה בבית שמשמ-250 ₪
הובלה עם מנוף הרמה קטןתוספת של החל מ-250 ₪ לשעה
תוספת פירוק והרכבת רהיטים40 ₪ – 250 ₪ לפריט
ט.ל.ח – המחירים המוצגים משמשים כהערכה בלבד, המחיר הסופי נקבע ע”י המוביל בהתאם לפרטי ההובלה. לכן חשוב בין היתר להשוות מספר הצעות.

טיפים להובלות בבית שמש

באופן כללי העיר בית שמש נוחה לביצוע הובלות ברוב שעות היממה אך יחד עם זאת יש מספר רחובות ואזורים שעלולים להציב מעט אתגרים בהובלה בעיקר בשל עומסי תנועה, רחובות צרים, או אזורי בנייה. כמה מהאזורים והרחובות הללו כוללים:

  1. שכונת רמת בית שמש: שכונה זו ידועה ברחובותיה הצרים והמפותלים, כמו גם בבתים רבי קומות עם גישה מוגבלת שיכולה להקשות על ההובלה.
  2. אזור התעשייה: רחובות כמו התעשייה והחרושת באזור התעשייה יכולים להיות עמוסים וצפופים, מה שיכול להקשות על גישה וחנייה למשאיות הובלה.
  3. שכונת גבעת שרת: שכונה זו כוללת רחובות צרים ולעיתים עומסי תנועה בשעות השיא. נהיגה וחנייה של משאית הובלות באזור זה יכולים להיות מאתגרים.
  4. אזורי בנייה חדשה: באזורים שבהם מתבצעת בנייה חדשה, כמו חלקים משכונת משכנות האומה או אזורים אחרים, ייתכן שיהיו מגבלות גישה זמניות ומקומות חנייה מוגבלים.

בכל אחד מהאזורים הללו, מומלץ לתכנן את ההובלה בקפידה, לוודא גישה נוחה למשאית ההובלה, ולקחת בחשבון את הצורך בחנייה ובניווט ברחובות צרים או עמוסים. כמו כן, חשוב לבדוק מראש על כל הגבלות תנועה או חנייה שעשויות להיות באזורים אלו, במיוחד בשעות השיא או בזמן עבודות תשתית ובנייה. בחירת חברת הובלה מקצועית ומנוסה, שמכירה היטב את אזור בית שמש ואת האתגרים הייחודיים לו, יכולה להבטיח חווית מעבר חלקה ויעילה.

מעבר לכך מומלץ לאמץ מספר טיפים נוספים

מי שחיפש הובלה בבית שמש נוטה להתעניין גם ב: הובלות בירושלים | הובלות באלעד

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה הובלה בפחות כסף.

שאלות ותשובות

איך למצוא חברת הובלה מומלצת בבית שמש?

יש מספר דרכים לוודא שאתם מזמינים חברת הובלה מומלצת:
1. בדקו שלמובילים יש ביטוח תקף.
2. קראו חוות דעת של לקוחות קודמים בעמוד הפייסבוק וגוגל של החברה.
3. חברה מומלצת תיתן הצעת מחיר בדירה שלכם.
4. אספקת קרטונים בחינם או במחיר מוזל בהובלת דירות.
5. מחירים הוגנים וחוזה ברור והגיוני.

איפה משיגים קרטונים למעבר דירה בבית שמש?

באפשרותכם לפנות אל המובילים שמגישים לכם הצעת מחיר ולבקש מהם קרטונים למעבר דירה. מרבית המובילים באתר ישמחו לתת לכם קרטונים בחינם או במחיר מוזל.

מי אחראי על חברת ההובלות?

אנו מביאים לכם פלטפורמה מתקדמת שבמסגרתה תוכלו להשוות הצעות מחיר ולהזמין את אותה הובלה בפחות כסף ועושים מאמצים כדי להביא מובילים מומלצים ואיכותיים. יחד עם זאת אנו לא יכולים להיות אחראים על כל הובלה מפני שאנו לא מבצעים אותן. באותה נשימה חשוב להדגיש שאנו בודקים כל תלונה ומובילים שאינם מספקים שירות מקצועי ואמין מוסרים מהאתר לצמיתות.

האם שירות השוואת המחירים מלווה בהתחייבות?

השירות בחינם ובלי התחייבות או סיכון. באפשרותכם להשוות הצעות מחיר אך אינכם חייבים לבחור באחת ההצעות.