הובלות באשדוד

השוואת מחירי הובלות באשדוד שחוסכת זמן וכסף.

השוו הצעות אמיתיות של מובילים באשדוד והזמינו את אותו הובלות במחיר זול יותר.

הובלות באשדוד

הזמינו הובלה באשדוד בקליק

באתר ASK5 המובילים מתחרים עליכם ומנסים לתת את הצעת המחיר הכי טובה.

בתןך 3 דקות תקבלו עד 5 הצעות אמיתיות שמיועדות בדיוק לצורך שלכם.

 1. המערכת מתעדפת מובילים באשדוד כדי למנוע מצב של נסיעות ארוכות שמייקרות את המחיר ופוגעות השירות.
 2. אתם מקבלים הצעות מחיר רק מחברות הובלה באשדוד שפנויות בתאריך שבחרתם.
 3. בהובלה קטנה תהיה עדיפות למובילים זולים עם טנדר ובהובלת דירה העדיפות תהיה למובילי דירות מקצועיים.
 4. לעתים ניתן להצטרף להובלה קיימת ולחסוך במחיר (מתאים בהובלת פריטים).
 5. אפשרות לקבלת קרטונים בחינם או במחיר סמלי מהמובילים בהזמנת הובלת דירה באשדוד.
 6. כל שירותי ההובלה במקום אחד כולל אפשרות לשירותי אריזה, אחסנה, הובלות מנוף ועוד.

אנחנו נביא לכם את ההצעות הכי טובות, לכם רק נשאר לבחור במשתלמת מכולן!

הובלה

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

שירותי הובלות באשדוד

האתר ASK5 יסייע לכם למצוא את המובילים המושלמים להובלה שלכם בדרך חדשנית שמחברת אתכם עם מי שהכי מתאים, שפנוי ושמוכן להוריד את המחיר ולהתחרות בהצעות אחרות כדי שתבחרו בו להובלה שלכם.

אנו רוצים להזמין הובלה באשדוד במחיר הכי משתלם אך יחד עם זאת ממש לא מעוניינים שזה יבוא על חשבון השירות. אז איך עושים את זה? באמצעות מספר עקרונות שמאפשרים למובילים לתת לכם הצעות מחיר זולות.

לדוגמה, אם אתם צריכים להוביל מקרר באשדוד, בוודאי תסכימו שאין צורך ביותר ממוביל אחד או שניים לכל היותר ושניתן להוביל את המקרר בלי בעיה ברכב מסחרי. במצב כזה מערכת האתר תתעדף הצעות של מובילים עם טנדר שיכולים להוביל את המקרר שלכם באופן מקצועי אך במחיר זול ביחס לחברת הובלה גדולה יותר שמתאימה לדירות.

דוגמה אחרת שיכולה ללמד אתכם על היעילות של המערכת מתייחסת למצבים שבהם אתם יכולים להצטרף להובלה על הדרך. נניח שאתם צריכים הובלה מאשדוד לתל אביב. המערכת תנסה למצוא מובילים מתל אביב שנמצאים באשדוד ומסיימים הובלה בתאריך הרצוי. במצב כזה המובילים גם כך חוזרים לתל אביב ויכול להיות שהם ישמחו לתת לכם הצעת מחיר מאוד זולה מפני שהם נמצאים גם כך בנסיעה לתל אביב.

מעבר דירה

הובלת דירה באשדוד

כדי לעבור דירה בהצלחה חשוב לבחור בחברת הובלה מומלצת ואיכותית שמתמחה בהעברת דירות. יחד עם זאת מדובר באחת ההוצאות הכי גבוהות בכל מעבר דירה כשבדרך כלל העלות מסתכמת באלפי שקלים בדירות ממוצעות.

באמצעות מערכת השוואת ההובלות של האתר ASK5 תוכלו להשוות מובילי דירות באשדוד בדרך תחרותית שתאפשר לכם למצוא חברת הובלות באשדוד שמתאימה להעברת הדירה שלכם ושיכולה לעשות את זה במחיר זול במאות שקלים ויותר.

הזירה התחרותית מביאה לכך שכל מוביל מנסה לתת לכם את ההצעה הטובה ביותר ובהובלת דירה זה יכול לבוא לידי ביטוי בחיסכון של עשרות אחוזים במחיר, בקרטונים למעבר דירה ובעוד צעדים שיכולים לשפר את השירות.

מובילים באשדוד

מחפשים מוביל באשדוד? מלאו את הפרטים או התקשרו אלינו ותוכלו למצוא את מוביל זמין בתעריף המתאים.

באתר רשומים עשרות מובילים מאשדוד שערוכים לבצע מגוון שירותים לרבות העברת פריטים, הובלות של מוצרי יד 2, דירות, משרדים, להוביל עם מנוף, לארוז ועוד.

מובילים
מובילים

הובלות קטנות באשדוד

הובלה קטנה היא העברה של פריטים בודדים גדולים או קטנים. זה יכול להיות הובלת רהיטים, העברת סלון, הובלת מקרר ואפילו הובלה של דירה קטנה.

הובלות קטנות באשדוד נחשבות לשירות ההובלה הנפוץ בעיר ולכאורה כל אחד יכול לבצע אותו שהרי מה כבר יכול להיות מסובך בהובלת פריטים בודדים?

זה נכון שכל מוביל יכול לבצע הובלה קטנה אך יש כאלה שיכולים לעשות את זה במחיר זול יותר. באשדוד יש מובילים רבים שמתמחים רק בהובלות קטנות ושיכולים לספק לכם שירות מעולה במחירים זולים הודות לשיטת עבודה יעילה שבמסגרתה הם עובדים לבד ומשתמשים ברכב מסחרי.

הובלת משרדים

מעבר משרד יכול להיות מאתגר אך עם הכלים שאנו מציעים לכם, הוא יכול להיות הרבה יותר יעיל, זול ונוח. אנו מזמינים אתכם לפתוח מכרז הובלות שבמסגרתו תוכלו להשוות עד 5 חברות להובלת משרדים באשדוד והסביבה.

באתר רשומים מובילי משרדים מנוסים שערוכים להובלת משרד בדיוק כמו שלכם.

הובלה
מנוף הרמה

הובלה עם מנוף באשדוד

מרבית ההובלות באשדוד מתבצעות עם מנוף הרמה. עם חדרי מדרגות צרים, היעדר מעליות בשכונות הישנות והאפשרות להוביל חפצים גדולים באופן בטוח ומהיר, הופכים מנופי ההרמה לכלי מאוד שימושי.

העלות של הובלה עם מנוף עלולה להיות יקרה באופן יחסי, מה גם שאתם צריכים למצוא את המנוף באורך המתאים מפני שמנוף קצר מדי לא יתאים ואילו מנוף ארוך מדי יכול להתברר כיקר.

מלאו את פרטי המנוף שאתם צריכים להובלה (תוכלו להתקשר אלינו ולהסביר לנו) ובתוך מספר רגעים כבר תוכלו להשוות הצעות מחיר תחרותיות להובלה עם מנוף מתאים.

שירותים נוספים

הובלות רבות באשדוד אינן מסתיימות רק בשירותי סבלות ולעתים עולה הצורך גם בשירותים אחרים כמו אריזה, פריקה, פירוק רהיטים, אחסנה וכיוצא בזה.

פורטל ההובלות ASK5 מאגד עשרות נותני שירות באשדוד ואנו מאפשרים לכם להזמין את כל שירותי ההובלה באשדוד באמצעות פלטפורמה אחת שתסייע לכם להוזיל את המחיר ולחסוך זמן.

אריזה והובלה

הובלות באשדוד מחירים

הערה!

לפניכם מחירים ממוצעים של הובלות באשדוד. המחיר הסופי תלוי בסוג ההובלה והמורכבות שלה. כמו כן עליכם לזכור שהמחיר מושפע משלל גורמים כמו זמינות, עומס עבודה, התאמה של המובילים, עונתיות וכדומה, ולכן יכולים להיות הפרשים מהותיים בין מוביל אחד לאחר.

אנו ממליצים בחום לא להסתמך על הצעת מחיר אחת ולהשוות מספר חברות הובלה מתאימות. באמצעות האתר ASK5 זה יכול להיעשות בתוך דקות, בחינם ובלי התחייבות.

שירותמחיר
הובלת דירת חדר באשדוד450 ₪ – 590 ₪
הובלת דירת 2 חדרים באשדוד750 ₪ – 950 ₪
הובלת דירת 3 חדרים באשדוד1050 ₪ – 1300 ₪
הובלת דירת 4 חדרים באשדוד1350 ₪ – 1700 ₪
הובלת דירת 5 חדרים באשדוד1900 ₪ – 2400 ₪
הובלה קטנה באשדוד250 ₪ – 380 ₪
הובלה עם מנוף הרמה קטןתוספת של החל מ-250 ₪ לשעה
תוספת פירוק והרכבת רהיטים40 ₪ – 250 ₪ לפריט
ט.ל.ח – המחירים המוצגים משמשים כהערכה בלבד, המחיר הסופי נקבע ע”י המוביל בהתאם לפרטי ההובלה. לכן חשוב בין היתר להשוות מספר הצעות.

המחירון מספק אומדן של העלויות אך המחירים יכולים לנוע לכאן או לכאן ולכן חשוב לקבל מספר הצעות.

טיפים להובלה באשדוד

באשדוד ישנם מספר אזורים ורחובות שבהם הובלה עשויה להיות מאתגרת, בעיקר בשל עומסי תנועה, רחובות צרים, או אזורי בנייה. לפניכם כמה מהאזורים והרחובות הללו:

 1. אזור הנמל: הנמל הוא אזור עמוס עם תנועה כבדה של משאיות וכלי רכב גדולים. רחובות כמו האורגים והמסגר יכולים להיות מאתגרים במיוחד לנהיגה וחנייה.
 2. שכונת רובע ז’ ורובע ח’: שכונות אלו ידועות ברחובות הצרים והמפותלים, כמו גם בבתים רבי קומות עם גישה מוגבלת, מה שיכול להקשות על תהליך ההובלה.
 3. שכונת רובע י”א ורובע י”ב: שכונות אלו כוללות רחובות צרים ולעיתים תנועה כבדה, במיוחד בשעות השיא, נהיגה וחנייה באזור זה יכולים להיות מאתגרים.
 4. אזורי בנייה חדשה: באזורים שבהם מתבצעת בנייה חדשה, כמו חלקים משכונת סיטי, ייתכן שיהיו מגבלות גישה זמניות וחנייה מוגבלת.
 5. מרכז העיר: רחובות כמו רחוב הרצל במרכז העיר יכולים להיות עמוסים במיוחד, עם תנועה כבדה ובעיות חנייה.

בכל אחד מהאזורים הללו, מומלץ לתכנן את ההובלה בקפידה, לוודא גישה נוחה למשאית ההובלה ובמידת הצורך גם לשמור חניה למובילים.

חשוב לבדוק מראש על כל הגבלות תנועה או חנייה שעשויות להיות באזורים אלו, במיוחד בשעות השיא או בזמן עבודות תשתית ובנייה. בחירת חברת הובלה מקצועית ומנוסה שמכירה היטב את אזור אשדוד ואת האתגרים הייחודיים לו יכולה להבטיח חווית מעבר חלקה ויעילה.

לפניכם טיפים נוספים שיסייעו לכם להזמין חברות הובלות באשדוד בדרך הנכונה.

מי שחיפש הובלה באשדוד נוטה להתעניין גם ב: הובלות באשקלון | הובלות ביבנה

השוואת מחירי הובלות באשדוד בקליק

מחירי הובלה באשדוד מתחילים בכמה מאות שקלים בודדים ויכולים להגיע לאלפים, כשאחד המאפיינים הכי בולטים הוא חוסר האחידות בהצעות מחיר. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בהפרשים של מאות שקלים ויותר באותה הובלה בדיוק, כשבהובלות גדולות ההפרשים במחירים יכולים כבר להגיע לפי 2!

הסיבה לשוני בין הצעות מחיר טמון בסיבות רבות כמו עונתיות ועומס עבודה, התאמת המובילים וסיבות נוספות שסקרנו במדריך שלפניכם.

לאור השוני בהצעות המחיר, חשוב שכל מי שמתכוון להזמין הובלה באשדוד יבדוק לפחות מספר הצעות של מובילים מומלצים.

באתר ASK5 אתם יכולים להשוות הובלות באשדוד בדרך ייחודית שבה מובילים מתאימים פונים אליכם עם הצעות מחיר תחרותיות במיוחד כך שבסופו של דבר תוכלו להזמין את אותה הובלה בפחות כסף והכל בתוך דקות ובלי סיכון או התחייבות.

כל מי שנותן לכם הצעת מחיר יודע שאתם משווים אותו ביחס להצעות מחיר אחרות ולכן יש מאמץ עקבי לשפר את השירות ואת המחיר.

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה הובלה בפחות כסף.

שאלות ותשובות

מה צריך לבדוק בחברת ההובלה?

יש מספר כללים לבחירת חברת הובלה מומלצת כשבין היתר ניתן למנות את הבאים:
1. בדקו שלמובילים יש ביטוח הובלות.
2. הזמינו חברת הובלות שמתאימה למשימה.
3. חתמו על חוזה הובלה.
4. קבלו הצעת מחיר רק בדירה.

האם אני חייב לקבל הצעת מחיר בדירה?

בהובלת דירה או הובלות גדולות אחרות חשוב לקבל הצעת מחיר רק בדירה. באופן הזה תוכלו למנוע אי הבנות ולקבל הצעת מחיר מדוייקת מהמובילים. בהובלות קטנות של פריט בודד ניתן לעתים להסתפק בהצעת מחיר טלפונית ובתנאי שהיא מלווה בתמונות והסבר כתוב ומפורט.

מי אחראי על המובילים?

האתר משמש כפלטפורמה להשוואת מחירי הובלות. אנו עושים מאמצים כדי להביא לכם את המובילים הטובים באשדוד ומי שאינו עומד בקריטריונים של שירות ומקצועיות פשוט מוסר מהאתר לצמיתות. יחד עם זאת איננו מבצעים את ההובלה עצמה ולכן איננו יכולים להיות אחראים עליה.

האם עצם ההשוואה מחייבת אותי לבחור במוביל כלשהו?

לא. אתם יכולים להשוות הצעות מחיר בחינם, בלי סיכון ובלי התחייבות.

איפה ניתן לקבל קרטונים למעבר דירה באשדוד?

מרבית החברות להובלת דירה באשדוד מספקות קרטונים למעבר דירה בחינם או במחיר זול. אנו ממליצים להעלות את הנושא בשלב הצעת המחיר.