הובלות בכפר סבא

השוו הצעות מחיר לשירותי הובלות בכפר סבא בחינם ובלי סיכון.

השוו מחירי הובלות שמותאמות בדיוק עבורכם – רק במחיר יותר זול.

הובלות בכפר סבא

השוואת הצעות מחיר להובלה בכפר סבא

באמצעות ASK5 תוכלו להשוות הצעות מחיר אמיתיות לשירותי הובלה בכפר סבא והסביבה ולחסוך מאות שקלים.

 1. אתם מקבלים הצעות של מובילים שפנויים בתאריך שבחרתם ושרוצים לנסות לתת לכם את ההצעה הכי משתלמת.
 2. הצעות של מובילים בכפר סבא.
 3. המערכת מיישמת מגוון שיטות שיכולות לחסוך לכם כסף בהצעת מחיר אבל לא באיכות ובמקצועיות.
 4. קרטונים למעבר דירה בחינם או בהנחה בהזמנת הובלת דירה בכפר סבא.
 5. ניתן להשוות את כל סוגי ההובלה לרבות הובלות קטנות בכפר סבא, העברת דירות, הובלה עם מנוף, אריזה, פירוק והרכבת רהיטים ואחסנה.

קבלו עד 5 הצעות משתלמות בתוך 3 דקות, בחרו בטובה מכולן והזמינו את אותה הובלה בכפר סבא בתוך דקות ובמחיר הרבה יותר משתלם.

הובלה

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

שירותי הובלות בכפר סבא

האתר ASK5 מהווה פלטפורמה מתקדמת להשוואת מחירי הובלות בישראל. באתר רשומים מאות מובילים מומלצים עם נציגות מכובדת במיוחד לאזור כפר סבא והשרון.

אנו באים לסייע לכם למצוא מובילים איכותיים במחירים זולים ככל שניתן ועושים את זה במגוון דרכים.

הצעות של מובילים בכפר סבא

אחת השיטות המומלצות לחסוך במחיר הובלה בלי לפגוע באיכות השירות היא להתמקד במובילים בעיר שלכם. הסיבה היא שמובילים בכפר סבא אינם צריכים לבזבז זמן ודלק כדי להגיע אליכם להצעת מחיר או לביצוע ההובלה ולכן יש להם אפשרות לתמחר את ההובלה באופן משתלם יותר עבורכם.

התאמה לשירות ההובלה הרצוי

מרבית ההובלות בכפר סבא הן הובלות קטנות שמסתכמות בפריט אחד או מספר פריטים בודדים. במקרים כאלה המערכת תתעדף מובילים עם טנדר שיכולים להעביר פריטים בודדים באופן משביע רצון אך במחיר זול יותר ביחס לחברה עם משאית וצוות סבלים שיתאימו להובלת דירה.

אחת הדוגמאות הנפוצות לכך היא הובלת מקרר בכפר סבא. האם כדי להעביר את המקרר צריך יותר ממוביל עם טנדר? ברור שלא, ולכן בהובלות קטנות עדיף לקבל הצעות ממי שיכול לבצע אותן במקצועיות אבל במחיר זול יותר.

הובלה על הדרך

במקרים מסויימים המערכת תביא לכם הצעות להובלה על הדרך. מדובר במצב שבו מוביל יכול לצרף אתכם להובלה קיימת במחיר מאוד משתלם עבורכם.

באותו משקל יכול להיות שתרצו להוביל מכפר סבא לתל אביב ובאותו יום מובילים מתל אביב יסיימו הובלה בכפר סבא וירצו להעביר את החפצים שלכם בדרכם חזרה לתל אביב.

תחרות מחירים

לבסוף חשוב לזכור שאתם מקבלים עד 5 הצעות מחיר ושכל מי שנותן לכם הצעה יודע שאתם משווים אותו למספר הצעות אחרות. לכן יש ניסיון של כל מוביל לתת לכם את הצעת המחיר הכי טובה שהוא יוכל.

ציוד להובלת דירה

הובלות דירה

כולם יודעים שאם עוברים דירה כדאי מאוד שזה יהיה עם חברת הובלה מומלצת. יחד עם זאת אנחנו גם יודעים שהובלת דירה היא תהליך יקר ושהמחיר הממוצע יכול להגיע לאלפי שקלים.

באתר ASK5 אתם יכולים להזמין הובלת דירה מקצועית במחירים זולים. עם עשרות חברות להובלת דירות בעיר שלכם ומנגנון להשוואת מובילים בדרך תחרותית, אתם יכולים לקבל הצעות מחיר זולות במאות שקלים ויותר ביחס לממוצע. בנוסף, חברות רבות שמובילות דירות מספקות קרטונים למעבר דירה בחינם או במחיר מוזל.

מלאו את פרטי הדירה שצריך להוביל, השוו הצעות של חברות מקצועיות והזמינו את אותה הובלת דירה בפחות כסף.

מובילים

אחת השיטות הבטוחות להוזיל הובלה הוא להיעזר במובילים מהעיר שלכם. הסיבה לכך היא שככל שלמובילים יהיו פחות הוצאות על נסיעות ארוכות וככל שהם יבזבזו פחות זמן ודלק כדי להוציא את ההובלה שלכם אל הפועל, כך הם יכולים להוזיל את הצעת המחיר.

ASK5 כולל מובילים מכל הישובים בפריסה ארצית שמתמחים במגוון שירותי הובלה. כל המובילים שמנוויים באתר מוכנים לנסות ולתת לכם את הצעת המחיר הכי משתלמת שאפשר.

מובילים
הובלה קטנה

הובלות קטנות

הובלת פריט בודד או מספר פריטים הם בין השירותים המבוקשים. שירותים אלה נקראים הובלות קטנות והם כוללים הובלת פריטים גדולים או קטנים ואפילו הובלת דירות עם מעט תכולה.

כדי לבצע הובלות קטנות חשוב שניעזר במוביל מקצועי אך יחד עם זאת חשוב שההובלה תהיה זולה מפני שבדרך כלל לא נרצה לשלם עליה יותר משווי הפריט.

בעוד שכל חברת הובלה יכולה להוביל מקרר או פריט אחר, אנו ממליצים להיעזר במוביל עם טנדר מפני שהוא יכול לתת הצעת מחיר משתלמת הרבה יותר ביחס לחברה גדולה עם משאית.

ב-ASK5 רשומים מובילים עם טנדר שישמחו לבצע הובלה קטנה באופן מקצועי ובמחיר זול. מלאו את הפרטים וקבלו הצעות מחיר מנצחות.

הובלת משרדים

מעבר משרד הוא תהליך ייחודי שהופך למורכב ויקר ככל שהמשרד גדול יותר.

אנו מביאים לכם דרך ייחודית וחינמית להקמת מכרז הובלות. מלאו את הפרטים של המשרד שצריך להוביל, השוו הצעות של מובילי משרדים מקצועיים וגלו כמה עולה להוביל משרד ממש כמו שלכם וכמה אפשר לחסוך.

הובלת משרד
מנוף הרמה

מנוף הובלה

מנוף הרמה הוא חלק בלתי נפרד מהובלות רבות שבהן צריך להוביל חפצים גדולים שלא ניתן להעביר בחדרי מדרגות או במעלית.

באפשרותכם להשוות הצעות מחיר להובלה עם מנוף באופן מהיר וחסכוני. כל הצעות המחיר שתקבלו יתחרו אחת עם השניה ויהיו ממובילים עם מנוף הרמה בגובה המתאים.

כל השירותים

ב-ASK5 תוכלו להשוות את כל שירותי ההובלה והשירותים התומכים ובכלל זה פירוק והרכבת רהיטים, מנוף הרמה, חברות לאריזת דירות, שירותי אחסנה ועוד.

פירוק והרכבת רהיטים

כמה עולה הובלה בכפר סבא?

לחצו למחירון הובלות

הערה חשובה!

הובלה זהה יכולה להיות מתומחרת באופן שונה על ידי מובילים שונים וההפרשים עשויים להיות משמעותיים ככל שההובלה גדולה יותר (לדוגמה בהובלת דירות).

יש הרבה סיבות להפרשים בהצעות מחיר כשחלקן קשורות לאיכות המובילים אך במקרים רבים אין קשר והסיבות נעוצות בעומס עבודה (מוביל שאינו עובד בתאריך נתון יכול לנסות ולהוריד מחירים), קרבה גיאוגרפית והתאמה לשירות ההובלה הרצוי.

זאת הסיבה שלפני כל הובלה חשוב להשוות מספר הצעות מחיר של חברות הובלה מומלצות. באתר ASK5 תוכלו לעשות את זה במהירות ובאופן יעיל במיוחד שיחסוך לכם זמן וכסף.

שירותמחיר
הובלת דירת חדר בכפר סבא450 ₪ – 590 ₪
הובלת דירת 2 חדרים בכפר סבא750 ₪ – 950 ₪
הובלת דירת 3 חדרים בכפר סבא1050 ₪ – 1300 ₪
הובלת דירת 4 חדרים בכפר סבא1350 ₪ – 1700 ₪
הובלת דירת 5 חדרים בכפר סבא1900 ₪ – 2400 ₪
הובלה קטנה בכפר סבא250 ₪ – 380 ₪
הובלה קטנה בכפר סבאמ-250 ₪
הובלה עם מנוף הרמה קטןתוספת של החל מ-250 ₪ לשעה
תוספת פירוק והרכבת רהיטים40 ₪ – 250 ₪ לפריט
ט.ל.ח – המחירים המוצגים משמשים כהערכה בלבד, המחיר הסופי נקבע ע”י המוביל בהתאם לפרטי ההובלה. לכן חשוב בין היתר להשוות מספר הצעות.

טיפים להובלה בכפר סבא

הובלה בכפר סבא יכולה להיות מושפעת מעומסי התנעה בעיר ומחוצה לה וממחסור במקומות חניה. לכן חשוב לתאם את ההובלה לשעות שבהן אין עומסי תנועה בהתאם למסלול ההובלה שלכם.

 1. מרכז העיר כפר סבא: רחובות כמו ויצמן והרצל במרכז העיר יכולים להיות עמוסים במיוחד, עם תנועה כבדה ובעיות חנייה.
 2. אזור התעשייה והפארק התעשייתי: רחובות כמו המעפילים יכולים להיות עמוסים וצפופים, מה שיכול להקשות על גישה וחנייה למשאיות הובלה.
 3. אזורי בנייה חדשה: באזורים שבהם מתבצעת בנייה חדשה, כמו חלקים משכונת קרית ספיר או אזורים נוספים, ייתכן שיהיו מגבלות גישה זמניות וחנייה מוגבלת.

במידה שאתם מבצעים הובלה מכפר סבא לעיר אחרת או אל כפר סבא, חשוב להיות מודעים לעומסי התנועה בכבישים המרכזיים שמובילים אל כפר סבא.

 • שעות השיא: יש להימנע מהובלה בשעות השיא, בעיקר בבוקר (בין השעות 7:00 ל-9:00) ובערב (בין השעות 16:00 ל-18:00), כאשר תנועה לכיוון מרכז הארץ וחזרה יכולה להיות כבדה במיוחד.
 • כבישים מרכזיים: כבישים כמו כביש 4, כביש 6 וכביש 531 יכולים להיות עמוסים במיוחד בשעות השיא. כדאי לתכנן את הנסיעה בהתאם ולשקול נתיבים חלופיים או שעות נסיעה שונות.
 • תכנון מסלול: חשוב לתכנן את מסלול הנסיעה מראש תוך שימת דגש על שעות הנסיעה והכבישים המתאימים למניעת עיכובים ועומסי תנועה.

בכל אחד מהאזורים הללו ובהובלה לעיר אחרת, מומלץ לתכנן את ההובלה בקפידה, לוודא גישה נוחה למשאית ההובלה ולקחת בחשבון את הצורך בחנייה ובניווט ברחובות עמוסים. כמו כן, כדאי להתעדכן בנוגע לכל הגבלות תנועה או חנייה שעשויות להיות.

בנוסף אנו ממליצים לאמץ את הטיפים הבאים:

מי שחיפש הובלה בכפר סבא נוטה להתעניין גם ב: הובלות בהרצליה | הובלות בהוד השרון

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה הובלה בפחות כסף.

שאלות ותשובות

איך למצוא מובילים מומלצים בכפר סבא?

יש הרבה שיטות שתוכלו ליישם כשהמרכזיות שבהן:
1. הזמינו מובילים עם ביטוח הובלות.
2. בדקו את חוות הדעת לפני שאתם סוגרים.
3. מובילים מומלצים יגיע אליכם להצעת מחיר בחינם ובלי התחייבות.
4. מובילי דירות מקצועיים מספקים קרטונים בחינם או במחירים מוזלים.
5. הסכם עבודה ברור ושקיפות מלאה.

איפה משיגים קרטונים למעבר דירה בבית שמש?

באפשרותכם לפנות אל המובילים שמגישים לכם הצעת מחיר ולבקש מהם קרטונים למעבר דירה. מרבית המובילים באתר ישמחו לתת לכם קרטונים בחינם או במחיר מוזל.

האם השוואת המובילים מחייבת אותי?

לא. השירות ניתן לכם בחינם ובלי התחייבות. אתם רשאים לבחור באחת מהצעות המחיר או שלא.

מי יבצע עבורי את ההובלה?

את ההובלה מבצעים המובילים שבחרתם ומתן השירות נמצא באחריותם המלאה. אנו עושים מאמצים כדי להביא חברות הובלה מומלצות וכל מי שאינו עומד בקריטריונים שלנו מוסר מהאתר.