מחסנים להשכרה

השוואת מחירי מחסנים להשכרה בכל הארץ.

ממלאים את הפרטים או מתקשרים אלינו ובתוך דקות משווים עד 5 הצעות מחיר להשכרת מחסנים מתאימים ושוכרים מחסן במחיר זול בעד 40%.

השוואת מחסנים להשכרה

מחסן להשכרה בקליק

ASK5 עזור לכם לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות להשכרת מחסנים בפריסה ארצית באופן מהיר, נוח וחסכוני.

 1. מחסן קטן להשכרה או מחסן גדול לפי הצורך.
 2. חברות אחסנה בפריסה ארצית.
 3. מחסנים לצורך אישי או לצורך עסקי.
 4. ניתן להשוות מחירים של מחסן להשכרה במושב במחיר מוזל.
 5. מגוון שירותים תומכים כמו הובלות, מנופי הרמה, שירותי אריזה, פירוק ועוד.
 6. ניתן לאחסן לטווח ארוך או קצר לפי צורך.

השוו הצעות מחיר אמיתיות וחסכו כסף וזמן בהשכרת מחסן.

מחסן להשכרה

למה להשוות ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

מחסנים להשכרה – המדריך המלא

מחסנים להשכרה הם פתרון אחסון מעולה לכל מי שזקוק למקום אחסנה בטוח לצרכים פרטיים או עסקיים. כדי ליהנות מהיתרונות הרבים של מחסן מתאים, חשוב להכיר מספר עקרונות. ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת על מחסנים להשכרה לרבות סוגי המחסנים השונים, השיקולים בבחירת מחסן ועוד טיפים שיסייעו לכם למצוא מחסן מושלם במחיר מוזל.

מה זה מחסן להשכרה?

מחסן להשכרה אולי נשמע משהו פשוט אך בפועל יש מספר סוגים והבדלים שחשוב להכיר כדי להתאים את השירות לצרכים שלכם.

באופן כללי, מחסן להשכרה הוא שטח אחסון שבו אתם יכולים לאחסן חפצים, תכולה, סחורה וציוד מסוגים שונים בתמורה לתשלום שכירות על בסיס חודשי. בנוסף יש מספר עקרונות שיכולים לעשות הבדל גדול בין מחסן אחד לאחר. ההבדלים האלה יכולים לבוא לידי ביטוי בנוחות שלכם ובאפשרות להשיג את המטרה שלשמה שכרתם מחסן מלכתחילה.

מחסן קטן להשכרה

מחסן קטן להשכרה מהווה את הנתח הגדול ביותר בענף האחסנה. מדובר בדרך כלל במחסן בגודל של מספר מטרים רבועים שבו אתם יכולים לאחסן ציוד על בסיס שוטף, משמע להוציא חפצים ולהכניס חדשים כל עוד אתם משלמים שכירות חודשית.

במרבית המצבים ולהוציא שימוש של חברות עסקיות גדולות במיוחד, ההמלצה שלנו היא להתחיל בהשכרת מחסן קטן ולהגדיל את הנפח ככל שנדרש, משמע לשכור מחסן קטן ואם רואים שהמקום לא מספיק לכם אז להגדיל את שטח האחסנה בין אם על ידי מעבר למחסן גדול או באמצעות השכרת מחסן קטן נוסף.

השכרת מספר מחסנים קטנים יכולה להיות משתלמת יותר ביחס למחסן גדול מפני שבאפשרות הזאת יש לכם גמישות גבוהה יותר וניתן לשנות את נפח האחסון באופן דינאמי מבלי לשלם על משהו שאתם לא צריכים.

השכרת מחסנים גדולים

בעוד שמחסנים קטנים משמשים בעיקר לקוחות פרטיים ובעלי עסקים קטנים, מחסנים גדולים משמשים בעיקר חברות גדולות שצריכות פתרון לאחסנת ציוד, סחורה ומלאי בכמויות גדולות.

מחסן גדול יהיה בדרך כלל בגודל של עשרות מטרים לפחות ובניגוד למחסנים קטנים שנמצאים במתחם עם עשרות ומאות מחסנים שונים שמופרדים האחד מן השני, מחסנים גדולים יהיו בדרך כלל במתחם עצמאי או במתחם משותף עם לכל היותר מספר מחסנים בודדים.

יחידות אחסון

יחידות אחסון דומות מאוד למחסנים קטנים במובנים רבים. מדובר למעשה בשטח אחסנה שמחולק לעשרות יחידות קטנות שמופרדות במחיצות ומנעולים. במקרים רבים יחידת אחסון פרטית משמשת כמחסן קטן.

אחסון במשטח בשטח אחסנה משותף

מדובר בשיטה שונה מאחר שבמסגרתה החפצים נארזים במשטח ומאוחסנים בשטח אחסנה משותף של מחסן גדול. אפשרויות הגישה מוגבלות ובדרך כלל האחסנה במשטח תתאים לאחסון תכולת דירה, במקרים שבעלי התכולה אינם צריכים גישה שוטפת לחפצים שלהם. בעוד שיש כאן ויתור על הנוחות, המחירים של אחסנה משותפת יהיו לרוב זולים יותר.

מה לבדוק בחברת האחסנה?

השכרת מחסן היא פתרון יעיל אך כדי החוויה שלכם מהשירות תהיה טובה, חשוב לבחור חברת אחסנה אמינה ומקצועית שתבטיח את ביטחון התכולה שלכם ותציע תנאים נוחים. לפניכם רשימת סעיפים חשובים שכדאי לבדוק לפני חתימה על חוזה השכרה של מחסן.

ביטוח תכולה:

ודאו שחברת האחסנה מציעה ביטוח תכולה מקיף ובדקו את גובה הביטוח, האם הוא מתאים לערך הפריטים שאתם מאחסנים והאם יש החרגות מהביטוח (למשל, פריטים יקרים במיוחד).

מיקום

בחרו חברת אחסנה הממוקמת במיקום נוח עבורכם וקחו בחשבון את המרחק של המחסן מכם ומצירי תנועה מרכזיים. במידה שאתם משכירים את המחסן לצורכים פרטיים, חשוב שהוא יהיה קרוב אליכם. לעומת זאת בהשכרת מחסן לצורך עסקי כמו הפצה של סחורה, כדאי שהמיקום יהיה בסמוך לכבישים מרכזיים.

אבטחה

המחסנים צריכים להיות מאובטחים באמצעות מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה ומוקד שמירה 24×7.

שעות פעילות

בדקו מתי אתם יכולים להגיע אל המחסן כדי להוציא או להכניס פריטים. יש חברות אחסנה שמספקות שירות עצמי של 24 שעות ביממה בעוד שיש כאלה שמאפשרות כניסה למחסנים רק בשעות הפעילות.

חניה

וודאו שבמקום יש חניה חופשית ללקוחות החברה ושניתן להגיע עם משאית כשצריך לפרוק או להעמיס פריטים.

רישיון והיתרים

ודאו שחברת האחסנה מחזיקה ברישיון עסק בתוקף ובדקו אם יש לחברה את כל ההיתרים הנדרשים להפעלת מתחם אחסנה.

תנאי אחסון

חשוב לבקר במחסן באופן פיזי כדי לוודא שהתנאים מתאימים לאחסון החפצים או המלאי שלכם. שימו לב אם יש הגבלות על סוג הפריטים שניתן לאחסן במחסן (למשל, חומרים דליקים).

שירותים נלווים

בדקו אילו שירותים נלווים מציעה חברת האחסנה, כגון הובלה, פריקה, אריזה, ביטוח תכולה ועוד.

מומלץ לבדוק אם השירותים ניתנים על ידי חברת האחסנה ולא על ידי גורמים נוספים. כמו כן יש לבדוק שמי שמספק את השירותים מקצועי ומיומן בהם.

טיפים נוספים

 • קראו את חוזה השכרת המחסן בקפידה לפני חתימה וודאו שכל התנאים וההתחייבויות מופיעים בכתב.
 • שאלו שאלות ותקבלו הבהרות בכל נושא שאינכם מבינים.
 • בקשו המלצות מלקוחות קודמים של חברת האחסנה.
 • השוו מחירים בין מספר חברות אחסנה לפני קבלת החלטה. תוכלו לעשות את זה באמצעות ASK5 בחינם ובלי סיכון.
 • שימו לב לכל התוספות וההיטלים שעלולים להתווסף למחיר הבסיסי (למשל, ביטוח, הובלה, פריקה).
 • בקשו הצעת מחיר מפורטת בכתב.
 • בדקו שהמחיר כולל ביטוח תכולה.

השכרת מחסן היא החלטה חשובה שדורשת בחינה מעמיקה של מספר גורמים. הקפדה על בדיקת הסעיפים שהוזכרו לעיל תבטיח לכם בחירה נכונה של חברת אחסנה ותגן על הפריטים שלכם לאורך כל תקופת האחסון.

כמה עולה להשכיר מחסן?

מחיר השכרת מחסן תלוי בגורמים רבים ולכן טווח המחירים רחב מאוד. בין היתר ניתן למנות את הגורמים הבאים שיכולים להשפיע באופן ניכר על התמחור.

 1. מיקום – מחסנים במרכז יקרים יותר ביחס למחסנים בצפון, בדרום או אפילו ביחס למחסנים להשכרה במושב.
 2. איכות האחסנה – חברות אחסנה מומלצות עשויות להיות יקרות יותר לאור ההוצאות שנובעות מהצורך לעמוד בקריטריונים של חברת אחסנה מקצועית.
 3. גודל המחסן – מחסן קטן להשכרה יהיה זול יותר אך ביחס של מחיר למטר, שטחי אחסנה גדולים יהיו זולים יותר לכל מטר אחסנה.
 4. טווח אחסנה – המחיר החודשי של אחסון לטווח ארוך יכול להיות זול יותר ביחס לאחסנה לטווח קצר.
 5. אחוזי תפוסה – חברות אחסנה עם אחוז תפוסה גבוה עשויות להעלות את המחירים עבור המחסנים הנותרים בעוד שחברת אחסנה עם אחזי תפוסה נמוכים יכולה דווקא להוריד מחירים כדי למלא את המחסנים.

השוואת מחירי מחסנים להשכרה

מאחר שיש משתנים רבים כל כך שיכולים להשפיע על התמחור, חשוב להשוות מספר הצעות מחיר של חברות אחסנה שונות. ניתן להשוות מחירי מחסנים להשכרה באמצעות האתר ASK5 בחינם ובלי סיכון. מלאו את הפרטים או התקשרו אלינו ובתוך דקות תקבלו עד 5 הצעות מחיר של חברות אחסנה באזור שבחרתם. כל חברת אחסנה מנסה לנצח את הצעות המחיר האחרות שאתם מקבלים ולכן יש ניסיון לשפר את המחירים המחיר ולתת לכם את האפשרויות הטובות ביותר.

השוואת מחירי מחסנים להשכרה בכל הארץ

באמצעות האתר ASK5 ניתן להשוות הצעות מחיר להשכרת מחסנים בכל הארץ. לפניכם מספר אזורים מבוקשים במיוחד ששם משכירים מחסנים בתדירות הגבוהה ביותר.

מחסנים להשכרה במרכז | מחסנים להשכרה בתל אביב | מחסנים להשכרה בפתח תקווה | מחסנים להשכרה בראשון לציון | מחסנים להשכרה בחולון |

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.