הובלת פריטים בודדים

ASK5 מסייע לכם להשוות הצעות זולות להובלת פריטים בודדים (או פריט בודד) בכל הארץ ולחסוך זמן וכסף.

קבלו עד 3 הצעות מחיר של מובילים שמתחרים ומנסים לתת לכם את הצעת המחיר הכי משתלמת בחינם ובלי סיכון.

הובלת פריטים בודדים השוואת מחירים

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

הובלת פריטים בודדים השוואת מחירים

הובלת פריטים בודדים הוא אחד השירותים המבוקשים ביותר ולעתים קרובות יש קושי לאתר מובילים מומלצים במחירים זולים.

הסיבה היא שאנו מעוניינים שהשירות שיתקבל יהיה של מובילים מומלצים שיספקו לכם שירות הובלה מקצועי ואמין מצד אחד אך לא פחות חשוב שמחיר ההובלה יהיה זול ומשתלם שהרי בסופו של דבר אנו מדברים כאן על הובלת פריטים או אפילו פריט בודד ולעלויות של ההובלה יכולות להיות השלכות מרחיקות לכת.

נתחיל מהסוף – ניתן ומומלץ להוביל פריטים בודדים במחירים זולים וגם אפשר לעשות את זה עם מובילים מומלצים.

האתר ASK5 מביא לכם שיטה חדשנית להשוואת מובילים אשר מסייעת לכם למצוא את מי שמתאים להובלת פריטים, זמין וגם יכול לעשות את זה במחיר זול.

באמצעות מילוי הפרטים בטופס אתם יכולים להשוות הצעות מחיר ייחודיות שנבנות במיוחד עבורכם ולהשוות עד 3 הצעות מחיר של מובילים שעומדים בקריטריונים הבאים:

מערכת להשוואת מחירי הובלות

הובלת פריטים עם מוביל מתאים

הדרישה הראשונה שאנו רוצים להתייחס אליה היא מידת ההתאמה של המוביל אל המשימה. נכון שכל חברה יכולה להוביל מכונת כביסה, ארגזים או להוביל מקרר, אך יחד עם זאת אנו מעוניינים לחתוך בהוצאות היכן שניתן ומבלי לפגום בחווית השירות שלכם.

איך עושים את זה? פונים אל מובילים שמתמחים בהובלות קטנות אשר בניגוד לשירותים מורכבים יותר כדוגמת הובלות דירה, יכולים לעמוד במשימה בהצלחה אך גם לדרוש מחיר זול יותר.

מובילים שמתמחים בהובלת פריטים עושים את זה בדרך כלל עם טנדר זול לתפעול ועם מעט סבלים (בדרך כלל אחד או שניים) ולכן הם יכולים להוזיל את המחיר בעשרות אחוזים.

באתר ASK5 תוכלו להשוות הצעות מחיר של מובילים עם טנדר שמתמחים בהובלת פריטים בודדים.

הובלות זולות בדרך בטוחה
אל תבזבזו זמן – השוו הצעות מחיר מחברות הובלה זמינות שמתאימות לאופי ההובלה שלכם ותתחילו לחסוך

הצעות של מובילים זמינים

אחת הבעיות המוכרות בהזמנת מובילים היא חוסר היכולת שלכם לדעת מי זמין ומי לא ומי בכלל רוצה להוביל פריט.

באמצעות השוואת המחירים שבאתר אתם יכולים לסנן רעשי רקע ולקבל הצעות מחיר של מובילים זמינים שרוצים לקחת את ההובלה שלכם בדיוק בזמן שאתם צריכים, אפילו מעכשיו לעכשיו.

הובלת פריטים בודדים בעיר שלכם

באתר רשומים למעלה מ-200 מובילים שמובילים פריטים בודדים בכל הארץ (צפו באזורי ההובלה שלנו) כך שבאפשרותכם להוביל פריט בודד בכל ישוב לרבות אפשרות להזמנת הובלה בינעירונית במחירים זולים.

באופן הזה אתם יכולים להשוות מובילים שקרובים אליכם מבחינה גיאוגרפית ואינם צריכים לנסוע מרחקים ולהציע לכם הצעות מחיר יקרות כתוצאה ממרחקי נסיעה.

הובלת פריט במחיר הזול

השוואת הצעות מחיר של מובילים היא דבר חיוני ואנו מאפשרים לכם לעשות את זה בדרך ייחודית.

באמצעות השוואת המחירים באתר, אתם לא רק נחשפים להצעות מתאימות בתוך זמן קצר, אלא גם הצעות זולות.

הסיבה היא שמעבר לכך שההצעות מותאמות וניתנות לכם על ידי מובילים שמתמחים בהובלת פריטים ויכולים להוזיל את המחיר ביחס לחברה שמתאימה להובלת דירה, אנו משתמשים בטכניקה נוספת שבה כל מוביל שמציע לכם את שירותיו יודע שאתם מקבלים מספר הצעות של מובילים מתחרים.

הרצון של כל מוביל לזכות בהובלה שלכם מביא לכך שכולם מנסים לתת לכם את ההצעה הכי טובה ובכלל זה להוזיל את העלויות ככל יכולתם ואף לספק שירות טוב יותר שלעתים כולל בין היתר אריזה, פירוק והרכבה ואפילו קרטונים בחינם.

הובלת פריט בודד מעכשיו לעכשיו

שלא כמו מעבר דירה, לעתים קרובות הצורך בהובלת פריט הוא מיידי. באמצעות השוואת המחירים של האתר אתם יכולים להשוות הצעות מחיר לכל תאריך ולכל שעה כך שתקבלו את ההצעות הכי מתאימות לצורך שלכם בלי לבזבז זמן. תוכלו לקרוא על כך בהרחבה בהסבר שלנו על הובלות דחופות.

הובלת פריטים בודדים על הדרך

אחת האפשרויות המעניינות ביותר שהוספנו בשנה האחרונה שיכולה לחסוך לכם עוד יותר זמן וכסף היא הובלות על הדרך. המשמעות היא שמוביל שכבר נמצא בנסיעה קיימת יכול לצרף את הפריט שלכם להובלה הקיימת.

לדוגמה, נניח שאתם צריכים להוביל פריט בודד מראשון לציון אל תל אביב. במצב כזה אתם יכולים להצטרף אל הובלה קיימת מראשון לתל אביב וכך המוביל יכול לספק לכם את השירות במחיר ממש זול.

לאחר שתמלאו את הפרטים, מערכת האתר תנסה למצוא לכם גם מובילים על הדרך שיכולים לצרף אתכם להובלה קיימת וכך לספק לכם הצעת מחיר מאוד משתלמת וזולה.

הובלת פריט בודד מחיר

מחיר הובלת פריט בודד מתחיל בממוצע ב-180 ש״ח ועשוי להשתנות ככל שההובלה מורכבת יותר וככל שצריך להוביל יותר פריטים. תוכלו לקבל מידע נוסף במחירון הובלות עדכני.

כמו כן צריך לקחת בחשבון את מרחקי הנסיעה ושירותים נוספים כמו פירוק והרכבה, מנוף וכיוצא בזה.

באתר ask5 אתם יכולים להשוות הצעות מחיר מתאימות במיוחד להובלת פריטים ולהבטיח לעצמכם את המחיר המשתלם ביותר בתוך דקות.

נסו עכשיו בחינם – מלאו את הפרטים של הפריטים שאתם צריכים להוביל ובתוך דקות תוכלו לחסוך עשרות אחוזים בהזמנת מוביל מומלץ.

הובלת פריט בודד עם מנוף

לעתים קרובות הובלת פריט יכולה להיות מורכבת ולדרוש אמצעי עזר נוספים כשאחד הנפוצים שבהם הוא מנוף הרמה.

באמצעות השוואת המובילים באתר תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם צריכים ובכלל זה הובלת פריטים עם מנוף.

הובלת פריטים עם אריזה

ידעתם שמרבית ההובלות הקטנות כוללות אריזה כחלק מהשירות? משמע שאם אתם מובילים פריט באתר ask5 באפשרותכם לבקש מהמובילים שיארזו לכם את הפריט על מנת שההובלה תהיה בטוחה.

השירות מתייחס להובלת רהיטים, הובלת שידה, הובלת מקרר, הובלת פסנתר וכל פריט אחר קטן או גדול.

הובלת פריטים לא רגילים

תוכלו להשוות ולהזמין הובלת פריטים מכל הסוגים לרבות לא שגרתיים כמו הובלת עצים, חומרי בניין או הובלת כספת וכמעט כל מה שעולה על דעתכם.

הובלת פריטים בודדים כולל פירוק והרכבה

הובלת פריטים מתייחסת לא אחת אל הובלת רהיטים שמצריכים פירוק והרכבה. לא משנה אם אתם צריכים להוביל ארון, מזנון, שולחן או כל פריט אחר, אצלנו תוכלו למצוא מובילים מומלצים שיפרקו את הפריט לפני ההובלה וירכיבו אותו בסיום.

צריכים להוביל פריט? מלאו את הפרטים בטופס או התקשרו אלינו וגלו כמה יעלה לכם להזמין מוביל מומלץ וכמה כסף תוכלו לחסוך. השירות חינם ובלי סיכון.

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.