הובלת מכונת כביסה

השוו עד 3 הצעות מחיר להובלת מכונת כביסה ממובילים זמינים בעיר שלכם בחינם ובלי התחייבות.

מלאו את הטופס או התקשרו אלינו ובתוך דקות תוכלו להשוות הצעות זולות להובלה של מכונת כביסה.

הובלת מכונת כביסה

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

השוואת מחירי הובלות מכונות כביסה

צריכים להוביל מכונת כביסה ואולי אפילו לעשות את זה מעכשיו לעכשיו? באתר ask5 מחכים לכם עשרות מובילים מומלצים שמתמחים בהובלת מכונת כביסה בכל הארץ.

כל מוביל או חברת הובלות מסוגלים להוביל מכונת כביסה בלי בעיות מיוחדות אך באתר ASK5 מאפשרים לכם להשוות את מי שלא רק יכול להוביל אלא גם לעשות את זה במחיר זול במיוחד שיכול להתבטא בחיסכון משמעותי במחיר.

באמצעות ASK5 תוכלו למצוא מוביל מקצועי שיכול להובית את מכונת הכביסה שלכם במחירים זולים מהממוצע הודות למערכת חדשנית שמאפשרת לכם להשוות הצעות מחיר להובלה בדרך חכמה ויעילה. לפניכם ההסבר:

הובלה של מכונת כביסה
השוואת מחירי הובלת מכונת כביסה

הובלה של מכונת כביסה עם מוביל קטן

הובלת מכונת כביסה נחשבת לאחת הפשוטות שקיימות ולכן כל מוביל או חברת הובלה יכולים לבצע אותה. יחד עם זאת לא כל אחד יכול לבצע אותה במחיר זול.

הובלת מכונת כביסה נחשבת הובלה קטנה ובמקרים כאלה עדיף לפנות אל מוביל עם טנדר ולא אל חברת הובלה עם משאית ומספר סבלים מהסיבה שבשתי האפשרויות ניתן להעביר את מכונת הכביסה בהצלחה אך מוביל עם טנדר יוכל במקרים רבים לעשות את זה במחיר זול יותר.

מוביל עם טנדר מגיע לסוג ההובלות האלה בדרך כלל לבדו או עם סבל נוסף, ובשילוב עם רכב מסחרי קל, הוא יכול להרוויח גם בהצעות מחיר זולות באופן יחסי.

למוביל עם טנדר יתרונות נוספים בהובלה של מכונת כביסה כשבין היתר ניתן למנות את הגמישות והיכולת לבצע את ההובלה בהתראה קצרה. במידה שאתם רוצים לתת טיפ, הסכום שלהם יהיה זול יותר כאשר מדובר במוביל אחד.

באתר ASK5 נעשה מאמצים לספק לכם הצעות מחיר זולות של מובילים עם טנדר.

הצעות של מובילים בעיר שלכם

עוד שיטה שאנו נוקטים בה על מנת להוזיל לכם את מחיר ההובלה בלי לפגום בשירות, היא השוואה מובילים בעיר שלכם. באתר תמצאו מובילים מומלצים בפריסה ארצית שמובילים מכונות כביסה בכל מקום ובכל זמן.

למה זה כל כך חשוב? מהסיבה שאחד המרכיבים בהצעת מחיר של הובלה הוא המרחק של נסיעה כך שאם נביא לכם הצעות של מובילים מקומיים, תוכלו לקבל גם הצעות זולות יותר.

באתר ask5 אתם משווים הצעות מחיר של מובילים שקרובים אליכם כך שהשירות יהיה מהיר ולמוביל יש יותר יכולת תמרון וגמישות במחיר.

רק הצעות רלוונטיות

כל הצעות המחיר שאתם מקבלים הן של מובילים מתאימים שפנויים בתאריך שאתם צריכים להוביל את מכונת הכביסה כך שאינכם צריכים להתקשר אל חברות הובלה ומובילים שונים על מנת להבין אם הם בכלל פנויים להובלה ואם המחיר שלהם סביר.

באתר ask5 תקבלו רק הצעות מחיר רלוונטיות של עד 3 מובילים שמעוניינים להוביל את מכונת הכביסה שלכם ואפילו מוכנים לעשות את זה גם במחיר זול ומשתלם במיוחד.

לעתים קרובות ניתן להזמין הובלת מכונת כביסה על הדרך. במצב כזה המערכת תנסה לשדך אתכם עם מובילים שכבר מבצעים הובלה כלשהי במסלול הנסיעה הרצוי ושיכולים לצרף את מכונת הכביסה שלכם במחיר זול.

המובילים מתחרים ואתם מרוויחים

עד 3 מובילים מתאימים נותנים לכם הצעת מחיר מתוך הידיעה שאתם משווים את ההצעות שלהם לאלה של המתחרים.

במצב שנוצר כל מוביל מנסה לעשות מאמץ על מנת שתבחרו בהצעה שלו וכך אתם מקבלים הצעות מאוד אטרקטיביות ומשתלמות שבדרך כלל זולות מהממוצע ולעתים גם ביחס למחירון הובלות.

רוצים לדעת כמה עולה הובלת מכונת כביסה בדיוק כמו שלכם? מלאו את הפרטים וקבלו את ההצעות הכי משתלמות בלי התחייבות ובלי סיכון.

הובלת מכונת כביסה מחיר

באתר ask5 אתם משווים את ההצעות הזולות ביותר שנובעות מהיכולת של המובילים לתמחר את השירות באופן אטרקטיבי במיוחד (כפי שהסברנו עד כה). בנוסף, המובילים מתחרים עליכם ומוזילים את המחירים ככל שהם יכולים כך שבאפשרותכם להזמין את אותה הובלת מכונת כביסה בפחות כסף.

מחיר הובלת מכונת כביסה מתחיל באזור ה-200 שקלים כאשר מדובר בהובלה פשוטה אך הוא יכול להתייקר אם צריך מנוף או כאשר המרחקים בין נקודת המוצא והיעד גדולים.

גורמים המשפיעים על מחיר הובלת מכונת כביסה:

 • גודל המכונה: מכונות כביסה גדולות יותר יהיו יקרות יותר להובלה.
 • קומה: הובלת מכונה בקומות גבוהות (ללא מעלית) תהיה יקרה יותר.
 • מרחק ההובלה: ככל שהמרחק בין נקודת האיסוף לנקודת היעד גדול יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר.

טיפים לחיסכון בעלויות הובלת מכונת כביסה:

 • הזמינו הצעות מחיר ממספר חברות הובלה: השוו מחירים באמצעות ASK5 לפני שתקבלו החלטה.
 • בקשו הנחה: אל תתביישו לבקש הנחה, במיוחד אם אתם מזמינים הובלות נוספות (כגון הובלת מקרר או רהיטים).
 • השתמשו בשירותי הובלה קטנים: חברות הובלות רבות מציעות שירותי הובלה קטנים במחירים מוזלים.

מחירון הובלת מכונת כביסה:

גורםמחיר משוער
הובלת מכונת כביסה סטנדרטית (עד 7 ק”ג)200-300 ש”ח
הובלת מכונת כביסה גדולה (מעל 7 ק”ג)250-400 ש”ח
הובלת מכונת כביסה בקומה גבוהה (ללא מעלית)50-100 ש”ח לקומה
הובלת מכונת כביסה למרחק גדול (מעל 50 ק”מ)0.5-1 ש”ח לק”מ
ט.ל.ח – המחירים המוצגים משמשים כהערכה בלבד, המחיר הסופי נקבע ע”י המוביל בהתאם לפרטי ההובלה. לכן חשוב בין היתר להשוות מספר הצעות.
מערכת להשוואת מחירי הובלות

האם צריך מנוף להובלת מכונת כביסה?

התשובה לכך היא שב-90% מהמקרים אין צורך בהובלת מנוף כאשר מעבירים מכונת כביסה מכיוון שהמידות אינן חריגות וניתן להעביר מכונת כביסה במעלית או בחדר המדרגות. יחד עם זאת ישנם מקרים שבהם לא ניתן להעביר את מכונת הכביסה במסדרון או אפילו להכניס אותה אל חדר השירות מסיבות שקשורות במעברים צרים או אילוצים אחרים.

במצבים כאלה כדאי לדעת שבאתר ask5 אפשר להשוות גם מחירים של הובלת מכונת כביסה עם מנוף ובתנאי שבדירה יש חלון מספיק גדול שממנו ניתן להעביר את מכונת הכביסה..

איך מובילים מכונת כביסה

הובלת מכונת כביסה נחשבת לפשוטה אך יחד עם זאת יש כמה שלבים שחייבים להקפיד עליהם.

 1. ריקון וניתוק מכונת הכביסה מהחשמל ומצנרת המים והביוב.
 2. בשלב השני קושרים את הצינורות ומכסים את מכונת הכביסה עם שמיכת מובילים שמגינה עליה בזמן ההובלה.
 3. לאחר העטיפה מלפפים ניילון נצמד (סטרץ׳) כדי לקבע את הכיסוי וכדי לתת שכבת הגנה נוספת.
 4. לאחר מכן ניתן להוביל את מכונת הכביסה באופן בטוח באמצעות עגלה או רצועות הרמה.
 5. אחת השאלות הנפוצות היא האם ניתן להוביל מכונת כביסה בשכיבה. התשובה היא חיובית. אין בעיה להוביל מכונת כביסה בשכיבה אלא אם היצרן הורה אחרת.

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.