הובלת שידה

השוו הצעות מחיר של מובילים זמינים להובלת שידה בחינם ובלי התחייבות.

מלאו את הפרטים או התקשרו ובתוך דקות תקבלו הצעות מחיר תחרותיות להובלת שידה בכל הארץ.

הובלת שידה השוואת מחירים

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

הובלת שידה

באמצעות ASK5 תוכלו להשוות מובילים שישמחו להתחרות ולתת לכם את הצעות המחיר המשתלמות ביותר שלהם להובלת שידה אם או בלי הרכבה.

כל שעליכם לעשות הוא להזין את הפרטים של ההובלה באתר או ליצור קשר עם המוקד שלנו ולקבל הצעות מחיר משתלמות של מובילים שמתחרים עליכם.

הובלת כל סוגי השידות

באתר ask5 תוכלו למצוא מובילים להובלת כל סוגי השידות: שידות החתלה לתינוק, שידות איפור, שידת טלוויזיה, שידת עץ, שידת מתכת, שידת מטבח ועוד, כאשר עומדת לרשותכם גם האפשרות ללהשוות שירותי פירוק והרכבה כך שתוכל לפרק ו/או להרכיב את השידה במידת הצורך ולהפוך את כל התהליך לכמה שיותר פשוט!

אז איך זה עובד?

אתם מזינים את פרטי ההובלה בטופס המתאים או יוצרים קשר עם המוקד, ולאחר מכן מקבלים בין 3 ל- 5 הצעות מחיר, בהתאם לגודל ההובלה כשהובלת שידה נחשבת להובלה קטנה ולכן במרבית המקרים תקבלו עד 3 הצעות מחיר. כל ההצעות ניתנות על ידי מובילים שיכולים לספק לכם שירות בתאריך המבוקש ובאזור שבו אתם גרים ושמתמחים בהובלת רהיטים.

המון פעמים תוכלו להזמין את שירות ההובלה בטווח זמן קצר, שכן חברות שפנויות להובלה ישמחו לספק לכם שירות גם אם ההתראה היא מהיום למחר. בנוסף, חברות ההובלה השונות מספקות שירותים בפריסה ארצית, כך שתוכלו למצוא חברת הובלה שתוכל להגיע לאזור המגורים שלכם ולהוביל את השידה לכל מקום שתבחרו.

דגשים חשובים במהלך פירוק שידות לפני הובלה

בעת הובלת שידה יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון:

 • פירוק השידה בהתאם לצורך – שידות מסוימות מומלץ להוביל לאחר פירוק ולא כיחידה שלמה, וכך להפוך את ההובלה לבטוחה ופשוטה יותר. עם זאת ישנן שידות קטנות שניתן להעביר כיחידה שלמה.
 • העברת שידות כבדות משקל – ישנן שידות שאי אפשר לפרק ואם השידה מסיבית, צריך להבטיח שיש מספיק כוח אדם כדי לשאת אותה. באמצעות ASK5 תוכלו במידת הצורך להוביל את השידה גם באמצעות מנוף הרמה.
 • הגנה על חלקי השידה השונים – על שידות שכוללות מראה או ndhru, זכוכית חשוב להגן ולעטוף את החלקים השבירים כדי שלא יינזקו במהלך ההובלה. שידה עם מגירות מומלץ לעטוף עם ניילון נצמד ברמת איכות גבוהה, כדי להבטיח שהמגירות לא יפתחו במהלך הנסיעה.
 • שמירה על סדר וארגון במהלך ההובלה – אם מפרקים שידה ומרכיבים אותה מחדש, יש לשמור את כל החלקים הקטנים בצורה מסודרת בתוך שקית ואם ישנם ברגים בגדלים שונים, לכתוב על פתק לאן הם שייכים. כמו כן מומלץ לצלם את השידה במספר זוויות כדי שיהיה קל יותר לחבר אותה.

מחיר הובלת שידה

הובלת שידה היא משימה פשוטה לכאורה, אך המחיר שלה יכול להשתנות בהתאם למספר גורמים. עלות הובלת שידה יכולה להשתנות בהתאם למספר גורמים ולפני הזמנת הובלה מומלץ לקבל הצעות מחיר מכמה מובילים ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר.

גורמים המשפיעים על מחיר הובלת שידה:

 • גודל השידה: הובלת שידה גדולה ומסיבית תעלה יותר מאשר שידה קטנה וקלה.
 • קומה: הובלת שידה מקומה גבוהה ללא מעלית תעלה יותר מאשר הובלת שידה מקומת קרקע.
 • מרחק: ככל שהמרחק בין נקודת האיסוף לנקודת היעד גדול יותר, כך יעלה מחיר ההובלה.
 • שירותים נוספים: פירוק והרכבה של השידה, אריזה ופריקה והעלאת השידה במדרגות ללא מעלית יגרמו לעלייה במחיר ההובלה.

טווח מחירים:

 • הובלת שידה קטנה וקלה מקומת קרקע: 200-300 ש”ח.
 • הובלת שידה גדולה ומסיבית מקומה גבוהה ללא מעלית: 300-450 ש”ח.

ניתן לקבל פרטים נוספים במחירון הובלות עדכני.

ט.ל.ח – המחירים המוצגים משמשים כהערכה בלבד, המחיר הסופי נקבע ע”י המוביל בהתאם לפרטי ההובלה. לכן חשוב בין היתר להשוות מספר הצעות.

טיפים לחיסכון בעלויות:

 • הזמינו הובלה מראש: הזמנת הובלה מראש תאפשר לכם לקבל הצעות מחיר מכמה חברות הובלה ולבחור את ההצעה המשתלמת ביותר.
 • השתמשו בשירותי הובלה קטנים: חברות הובלה קטנות מציעות לרוב מחירים זולים יותר מחברות הובלה גדולות.
 • השוו הצעות מחיר: באמצעות ASK5 תוכלו להשוות הצעות מחיר של מובילים שמתחרים עליכם ומנסים לתת את ההצעה הנבחרת.

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.