הובלת כספת

השוו מובילים להובלת כספות מכל הסוגים בכל הארץ בחינם ובלי סיכון.

תנו לחברות הובלה להתחרות ולנסות לתת לכם את הצעת המחיר הכי משתלמת להובלת כספת.

הובלת כספות

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

מה צריך לדעת על הובלת כספות?

הובלת כספת היא לא דבר של מה בכך ובשונה משירותי הובלות אחרים, מדובר בתחום שדורש מומחיות שכן ככל שהכספת גדולה, כבדה או מורכבת יותר, כך האתגר גדל ויש צורך במובילים מנוסים בהובלה של כספות. בסופו של יום כשמדובר בכספות העניין עשוי לדרוש מומחיות ועבודה עם כלי עזר מיוחדים כמו מנוף, עגלות מיוחדות וכיוצא בזה.

האתר ask5 מאפשר לכם למצוא מובילים של כספות עם המלצות וניסיון והכל במהירות ובעלויות שתתקשו למצוא במקומות אחרים.

לא משנה אם מדובר בכספת ביתית או משרדית, באחת קטנה או בכספות כבדות, הודות למאגר מובילים הגדול בישראל שמספקים שירותי הובלה ארציים, אתם יכולים להשוות ולמצוא בדיוק את מי שמתאים למשימה, זמין במועד שנוח לכם ואפילו מוכן להתחרות ולהוזיל את המחיר כדי שתבחרו בו.

הובלת כספת

הובלת כספות השוואת מחירים

בהמשך ריכזנו עבורכם רשימת מחירים שלקוחה מתוך מחירון הובלות ושיכולה לתת לכם מושג על העלויות הצפויות בהזמנת חברת הובלות מתאימה. יחד עם זאת כמו בשירותי הובלה אחרים, אנו יכולים להיות בטוחים שכשתפנו אל חברת הובלה כזאת או אחרת, קיים סיכוי סביר שתקבלו הצעות מחיר שונות עבור אותה הובלה בדיוק.

יש לכך סיבות רבות שנעות בין זמינות, עומס עבודה ועד מקצועיות אך המסקנה היא שכדי להזמין מובילים מומלצים להובלת כספות, צריך לבחון מספר הצעות מחיר של חברות הובלה ומובילים שמתמחים בכך.

באמצעות מערכת השוואת המחירים באתר אתם יכולים לקבל הצעות ממוקדות של מי שמתאים ורוצה להוביל לכם את הכספת גם במחיר זול מהמקובל.

רוצים להתחיל ולהשוות הצעות? מלאו פרטים או התקשרו אלינו ותוכלו לקבל הצעות מחיר של מובילים מומלצים שעומדים בתנאים הבאים:

מובילים כספות כבדות, קטנות או מיוחדות

אחת הדרישות הראשונות היא שההובלה תהיה מקצועית ושהשירות יהיה משביע רצון. כדי לעמוד בדרישה הזאת יש צורך לקבל הצעות שמתאימות לצורך שלכם כך שאם יש לכם כספת קטנה, תוכלו להשוות הצעות של מובילים קטנים שמתמחים ומבצעים הובלות קטנות ויכולים להוזיל לכם את המחיר באופן משמעותי.

בהובלת כספות כבדות לעומת זאת יש לא מעט אתגרים ומכשולים שמחייבים הצעות של חברות הובלה גדולות ומנוסות.

באתר ask5 אתם מקבלים הצעות מחיר של חברות הובלה שתואמות את הצורך שלכם ויכולות לספק לכם שירות מקצועי.

זמינים בתאריך הרצוי

כדי שהצעת המחיר תהיה ריאלית, עליה להיות כזאת שניתנת על ידי חברת הובלות שפנויה בתאריך הרצוי כולל אפשרות להובלה מהיום להיום. לכן כל הצעות המחיר שתקבלו יהיו של מובילים פנויים בתאריך המבוקש.

מבצעים הובלות כספות באזור שלכם

אם אתם צריכים הובלת כספת באזור תל אביב אין טעם שתפנו אל חברת הובלה מהדרום או הצפון מפני שמעבר לנסיעות ארוכות שיכולות לייקר את השירות, אנו מעוניינים לפשט את התהליך.

זאת הסיבה שכל הצעות המחיר שתקבלו יהיו של חברות ומובילי כספות בעיר שלכם. באתר ישנם למעלה מ-200 חברות ומובילים שונים מכל הארץ.

הובלת כספת במחיר זול בעשרות אחוזים

הובלת כספות אולי מורכבת יותר באופן יחסי אך היא לא צריכה להיות יקרה אם פונים אל המובילים הנכונים באופן הנכון וזה בדיוק מה שאנו מאפשרים לכם לעשות.

מעבר לכך שכל הצעות המחיר ניתנות לכם ממובילי כספות באזור שלכם ושפנויים בתאריך הרצוי, כל מי שמציע את שירותיו מנסה לתת את ההצעה המשתלמת מכולן מפני שישנה תחרות בין המובילים וכדי לזכות בה ועל מנת שתבחרו בהצעה כלשהי, חשוב שהשירות שתקבלו יהיה מקצועי ושהמחיר יהיה הוגן ואטרקטיבי.

מערכת להשוואת מחירי הובלות

לכן כל מי שנותן הצעה מנסה להוזיל את העלויות כך שבסופו של דבר אתם צריכים להחליט במי לבחור מתוך הצעות מחיר ממוקדות, מתאימות ותחרותיות במיוחד.

באתר ask5 אתם משווים ויכולים להזמין את אותה הובלת כספת רק במחיר הרבה יותר זול שיכול להגיע למאות שקלים בכספת קטנה ויותר מכך בכספות גדולות וכבדות.

לקבלת הצעת מחיר מנצחת פשוט מלאו את הפרטים או התקשרו אלינו, תארו את הכספת וגלו כמה תעלה לכם הובלת הכספת וכמה כסף תוכלו לחסוך בתוך דקות.

כמה עולה הובלת כספת

מחיר הובלת כספות משתנה ונע בין 250 ש״ח להובלת כספת על הדרך ויכול להגיע גם ליותר מ-1,000 ש״ח כאשר מדובר בהובלת כספת כבדה וגדולה שמצריכה אמצעים נוספים כמו מנוף.

לפניכם רשימת מחירים שלקוחים מתוך המחירון אך זכרו שכדי לקבל הצעת מחיר מדוייקת ואמינה, חשוב להשוות מספר הצעות מחיר שכן ההבדלים בין מובילים שונים יכולים להגיע לעשרות אחוזים ולא תמיד בגלל סיבות מקצועיות.

סוג הובלהמחיר
כספת קטנהמ-250 ₪
הובלת כספת עם מנוף הרמהמ-600 ₪
כספות גדולותמ-550 ₪
כספת משרדיתמ-350 ₪
ט.ל.ח – המחירים המוצגים משמשים כהערכה בלבד, המחיר הסופי נקבע ע”י המוביל בהתאם לפרטי ההובלה. לכן חשוב בין היתר להשוות מספר הצעות.

איך מובילים כספת?

אחת השאלות הנפוצות היא איך מובילים את הכספת והתשובה תלויה בסוג הכספת שלכם. באופן כללי יש מספר כללים חשובים:

  1. מפנים את כל תכולת הכספת אם ניתן על מנת למנוע טלטלות. מומלץ שזה יתבצע על ידכם לפני הובלת הכספת. אם לא ניתן לפנות אז צריך להוביל את הכספת בעמידה.

  2. עוטפים את כל הכספת עם שמיכות או קרטון גלילי בתוספת ניילון סטרץ׳ על מנת להגן על הכספת ככל שנדרש.

  3. כספות קלות ניתן להוביל באופן ידני על ידי שניים או יותר מובילים. כספות כבדות ניתן להוביל עם עגלה על מנת להפחית מהעומס ולספק שירות מקצועי ובטוח.
  4. הובלות מנוף בהתאם לתנאים והדרישות שלכם. הובלת הכספת עם מנוף מעולה לדירות או בניינים משרדים.

לקבלת הצעת מחיר

לקבלת הצעות מחיר עבור הובלת כספת מלאו את הפרטים בטופס או התקשרו אלינו ונציג מטעמנו ישמח לסייע לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות ומתאימות במיוחד עבורכם.

שירות השוואת המחירים שבאתר ניתן לכם בחינם ובלי סיכון או התחייבות. פשוט מלאו את הפרטים, השוו את ההצעות וגלו כמה עולה הובלת כספת וכמה תוכלו לחסוך באמצעות האתר ask5.

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.