הובלת מקרר

השוו עד 3 הצעות מחיר של מובילי מקררים בכל הארץ בחינם ובלי סיכון וחסכו בהובלה של מקרר.

מלאו את הפרטים וגלו כמה עולה הובלת מקרר כמו שלכם וכמה אתם יכולים לחסוך.

הובלת מקרר השוואת מחירים

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

השוואת מחירי הובלת מקרר

רכשתם או קבלתם מקרר מיד שנייה ואתם מחפשים פתרון בטוח, יעיל ומהיר כדי להוביל אותו? האתר ASK5 מציע לכם את הפתרון הטוב ביותר להובלת מקררים בכל הארץ. שירות השוואתי של מובילים מומלצים שמסייע לכם למצוא את המוביל הטוב והזמין באזור שלכם במחיר הזול.

ממלאים את הפרטים או מתקשרים אלינו ובתוך דקות מתחילים להשוות עד 3 הצעות מחיר אמיתיות של מובילים שמתמחים בהובלה של מקררים בעיר שלכם ושפנויים בדיוק בתאריך שאתם צריכים ויכולים לבצע עבורכם את ההובלה אפילו מהיום להיום.

כל מוביל שמציע את שירותיו מודע לכך שאתם משווים מספר הצעות מחיר ושתזמינו את מי שיתן לכם את הההצעה המשתלמת מכולן ולכן יש מאמץ אמיתי לנסות ולתמחר כל הובלה של מקרר באופן המשתלם ביותר.

המנגנון הייחודי של האתר ask5 מסייע לכם לקבל הצעות מחיר משתלמות במיוחד לשירותי הובלות ולהוביל מקרר במהירות ובמחירים זולים יותר בעד 40% ביחס לפניה ישירה אל חברת הובלה כזאת או אחרת שאינכם יודעים אם היא פנויה או רוצה בכלל להוביל את המקרר שלכם.

הובלת מקרר
הובלת מקררים מכל סוג ולכל ישוב במחיר הזול באתר ask5

הובלת מקרר בשכיבה

באופן כללי מומלץ להוביל מקרר בעמידה וזאת מפני שבמקררים רבים מותקן מדחס שמן אשר כל הטיה והשכבה שלו יכולים לנקז את השמן באופן כזה שחזרתו של השמן למקומו יכולה לארוך שעות.

הפעלת מקרר כשהשמן של המדחס אינו במקומו יכולה להוביל לנזקים חמורים ולהשבתת המקרר כך שאם יש לכם ספק באשר לסוג המקרר, מומלץ להוביל אותו בעמידה ואם אין לכם ברירה אחרת ואתם נאלצים להוביל את המקרר בשכיבה, חשוב מאוד להמתין 20 שעות בממוצע לפחות לפני שמחברים אותו לחשמל ומתחילים להתשמש בו.

בהובלה של מקרר עם מדחס גז ניתן לעתים להוביל בשכיבה אך בכל אופן עליכם לעיין בעלון לצרכן או להתקשר אל היבואן הרשמי על מנת להיות בטוחים ולמנוע טעויות יקרות.

פירוק דלתות בהובלה של מקרר

מקרר הוא פריט גדול וכבד וכדי להוציא אותו מבעד לפתח הבית או כדי להכניס אותו אל הבית החדש, יש לעתים קרובות צורך לפרק את הדלתות מפני שכך ניתן לצמצם את המידות שלו באופן ניכר. לעתים קרובות פירוק דלתות בהובלת מקרר יכולה לעשות את ההבדל בין מקרר שניתן להעביר בפתח הדירה לבין כזה שצריך מנוף.

באתר ask5 תמצאו מובילי מקררים מומלצים ומקצועיים שיכולים להוביל מקרר עם פירוק דלתות והרכבתן בסיום באופן בטוח ומקצועי.

הובלת מקרר עם מנוף

הובלה עם מנוף היא עוד אופציה נהדרת שעומדת לרשותכם במצבים שבהם המקרר אינו נכנס לדירה מסיבה כזאת או אחרת וכשאפילו פירוק הדלתות אינו מסייע.

יש הרבה מצבים שבהם נאלצים להוביל מקרר עם מנוף ובין היתר ניתן למנות מקרים של הובלת מקרר גדול במיוחד כמו מקרר עם 4 דלתות או מקרר צד לצד (side by side), כשיש חדר מדרגות צפוף שמונע את העברת המקרר בבטחה או כל מצב אחר שמחייב מנוף הרמה.

חשוב לציין שהובלת מקרר עם מנוף נחשבת לבטוחה כל עוד היא נעשית על ידי מנופאי מקצועי שפועל לפי כל ההנחיות והנהלים, ובדרך כלל הובלה עם מנוף יכולה להיות מהירה במיוחד, היא מאפשרת להוביל את המקרר בעמידה באופן חופשי ואינה מצריכה פירוק דלתות.

החיסרון היחיד של הובלת מקרר עם מנוף הוא המחיר שיכול להתייקר בהחל מ-250 ש״ח כאשר מדובר בהובלת מקרר לדירה בקומות נמוכות ובכמה מאות שקלים כאשר מדובר בהובלה לקומות גבוהות.

הובלת מקרר מחיר

סוג הובלהמחיר
מקרר קטןמ-250 ₪
מקרר 500 ליטרמ-300 ₪
מקררים עד 550 ליטרמ-320 ₪
מקרר שני דלתות (side by side)מ-330 ₪
מקרר 700 ליטרמ-360 ₪
מקרר 800 ליטרמ-450 ₪
מקרר תעשייתי לחנויות ומסעדותמ-350 ₪
מקררי גלידותמ-280 ₪
ט.ל.ח – המחירים המוצגים משמשים כהערכה בלבד, המחיר הסופי נקבע ע”י המוביל בהתאם לפרטי ההובלה. לכן חשוב בין היתר להשוות מספר הצעות.

מה צריך לדעת על הובלות מקרר?

הובלת מקררים נחשבת להובלה קטנה והיא אחד השירותים המבוקשים ביותר מכלל השירותים של הובלות בישראל אך כדי להוביל באופן הראוי ולהימנע מטעויות, חשוב להקפיד על מספר כללים.

לרוקן את המקרר לפני הובלה

אחד הצעדים החשובים שצריך לבצע לפני הובלה של מקרר הוא לרוקן אותו.

מאחר שמדובר במכשיר חשמלי כבד וגדול, חשוב לפנות כל פריט שיכול להכביד על משקלו וחשוב מכך, לנוע ולגרום לנזק ולכלוך במהלך ההובלה.

כמו כן כדאי לפרק מגירות, מדפים וכל חלק שיכול להתשחרר במהלך ההובלה ולהינזק ואפילו לגרום נזק למקרר עצמו.

מומלץ לנצל את הובלת המקרר כדי לנקות ולרענן אותו מפני שאם כבר מפנים אותו, הניקוי יהיה הרבה יותר מהיר וקל.

להזמין מוביל מקצועי

הובלת מקרר היא לא עניין של מה בכך וכדי להשלים את המשימה באופן בטוח, חשוב להזמין מוביל מקצועי.

מוביל מקצועי יכול לעשות את ההבדל בין הובלה מוצלחת לבין נזק למקרר ומעבר לניסיון שלו בשינוע חפצים גדולים וכבדים באופן בטוח, מוביל מומלץ יכול לפרק ולהרכיב דלתות של מקרר באופן בטוח ובלי לגרום נזק.

עניין נוסף שחשוב לזכור הוא שניתן להוביל מקרר באמצעות טנדר או רכב מסחרי ואין חובה להיעזר במשאית, מה שיכול להוזיל את העלויות.

באתר ask5 למעלה מ-100 מובילים מומלצים עם טנדר שמתמחים בהובלת מקררים ויכולים לסייע לכם לעשות את זה על הצד הטוב ביותר ובמחיר הזול.

אנו ממליצים לבדוק שלמוביל שפנה אליכם יש ביטוח הובלות מלא ולברר את העלויות של פירוק דלתות או שימוש במנוף הרמה לפי הצורך.

צריכים להוביל מקרר? מלאו את הפרטים או התקשרו אלינו ובתוך דקות תוכלו להשוות הצעות של מובילים זמינים באזור המגורים שלכם ולהוביל מקררים מכל סוג ולכל יעד במהירות ובמחיר זול בעד עשרות אחוזים.

התחילו עכשיו בחינם ובלי סיכון וגלו כמה תוכלו לחסוך.

באתר ask5 תוכלו להשוות הצעות מחיר אמיתיות להובלה בכל עיר ולחסוך מאות שקלים בחינם.

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.