מעבר דירה בתל אביב

כל מה שצריך לדעת כדי לעבור דירה בתל אביב באופן יעיל ומסודר – החל מבחירת חברת הובלות ועד לגופים העירוניים שצריך לעדכן.

באתר ASK5 מגוון מדריכים בנושאי עדכון רשויות, חברות תקשורת, חשמל, גז ועוד ושיעזרו לכם לעבור דירה באופן הטוב והזול.

הובלות בתל אביב באתר ASK5

האתר ASK5 מציע לכם דרך מהפכנית להשוואת מחירי הובלות בתל אביב. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור כיצד אתם מעוניינים לבצע את סקר המחירים. אנו מציעים לכם שתי שיטות שונות שמטרתן להקל עליכם את מלאכת האיתור של חברת הובלות איכותית בתל אביב.

דרך ראשונה: קבלו הצעות מחיר מחברות הובלות בתל אביב

באמצעות מילוי הטופס שמצוי בעמוד זה, תוכלו לקבל עד 5 הצעות מחיר מחברות שמבצעות הובלות בתל אביב בתוך דקות ספורות. אנו ממליצים לאסוף את כל הצעות המחיר לפני שתקבלו את ההחלטה את מי מהמובילים לשכור. מבדיקות שערכנו מתברר שבהשוואת 5 הצעות מחיר, ניתן לחסוך עשרות אחוזים בעלויות הובלות דירה.

דרך שנייה: התקשרות אל חברות הובלה בתל אביב

אם אינכם מעוניינים שיתקשרו אליכם, אתם מוזמנים להתקשר אל מוקד ההובלות שבאתר או לחלופין, ליצור קשר אם אחת או יותר מחברות ההובלות שמציעות את שירותיה בתל אביב. על ידי לחיצה על כרטיס העסק תוכלו להתרשם מהחברה, לקרוא חוות דעת ולקבל את ההחלטה המתאימה ביותר.

כתובות וטלפונים חיוניים למעבר דירה בתל אביב

ריכזנו בעבורכם מידע חיוני שיקל את מלאכת מעבר הדירה. בין היתר, כללנו כתובות וטלפונים חיוניים לעדכון כתובת המגורים ופרטים נוספים.

שינוי כתובת במשרד הפנים בתל אביב

אחד הגופים המרכזיים שצריך לעדכן בשלב מעבר הדירה הוא משרד הפנים. לפניכם שעות הפעילות ודרכי ההתקשרות על מנת לעשות כן.

לפניכם שלוש אפשרויות לעדכון כתובתכם:

אפשרות ראשונה: הורדת הטופס באופן מקוון ושליחתו בדואר אל מרכז שירות ומידע ארצי, אגריפס 42, ירושלים. מומלץ לשלוח את הבקשה בדואר רשום לצורכי מעקב.

אפשרות שנייה: הורדת הטופס המקוון, מילוי הפרטים ושיחתו בתיבת השירות העצמי במשרד הפנים בתל אביב בכתובת דרך מנחם בגין 125, תל אביב. תושבי דרום תל אביב יכולים לגשת לעמדת השירות העצמי ביפו ברחוב דרך שלמה סלמה 53.

אפשרות שלישית: עדכון כתובת המגורים החדשה במשרד הפנים בתל אביב או ביפו (לתושבי שכונות דרום תל אביב).

כתובת: דרך מנחם בגין 125, תל אביב | רחוב דרך שלמה סלמה 53 ביפו (תושבי דרום תל אביב)

קבלת קהל:

ימים א’, ב’, ג’, ה’ – בין השעות 8:00-12:00
יום ב’ – בין השעות 14:30-17:00
יום ד’ – בין השעות 13:30-17:00

מספרי טלפון ופקס: 3450* | 02-6469577

עדכון כתובת בביטוח לאומי תל אביב

עדכון כתובת בביטוח הלאומי חיונית בדרך כלל במקרה שאתם מנהלים עסק עצמאי ובמקרים שקיימת התקשרות מתמשכת עם המוסד לביטוח לאומי.

על מנת לעדכן את הפרטים, יהיה עליכם לגשת לסניף ולמלא את הטופס הרלוונטי. לחלופין, תוכלו להוריד את הטופס מהכתובת הבאה, למלא את הפרטים ולשלוח בדואר אלקטרוני, בדואר ישראל או באתר. פרטים נוספים תוכלו למצוא בכתובת הבאה.

כתובת: יצחק שדה 17 מיקוד 6777517

טלפונים לבירורים ופרטים נוספים: בימים א- ה בין השעות 08:00-17:00 6050* | 04-8812345. ניתן לזמן טורים בחיוג מהיר למספר: 8321*

עיריית תל אביב

מאחר ותל אביב מתאפיינת באחוז שוכרים גבוה במיוחד, הוקם עמוד ייעודי שמתאר את אופן החלפת ההחזקה בנכס – לרבות החלפת דיירים.

תוכלו לשלם את הארנונה באופן מאובטח בכתובת הבאה.

פירוט אודות מספרי הטלפון ודרכי הגעה אל המחלקות השונות, תוכלו למצוא כאן.

תשלום מים וביוב בתל אביב

תאגיד הביוב והמים בעיר תל אביב מנוהל על ידי תאגיד “מי אביבים”. תשלומים ניתן לבצע בכתובת הבאה.

שעות פעילות: ימים ראשון עד רביעי בין השעות 8:00 – 18:00 וביום חמישי בין השעות 8:00 – 15:00

מספר טלפון: 3202* | 1-800-071202 | פקס: 03-5222306

כתובת: עיריית תל אביב, קומת הכניסה, אבן גבירול 69 תל אביב.

למידע נוסף לחצו כאן.

שינוי כתובת מגורים בחברת חשמל וחברות הגז השונות

אחד הצעדים החשובים ביותר בכל מעבר דירה הוא עדכון חברת החשמל (לא משנה אם אתם יוצאים מדירה או נכנסים אליה) ובמידת הצורך גם את חברות הגז. כדי לעשות זאת באופן יעיל, אנו ממליצים לקרוא את המדריך לעדכון פרטים אישיים בחברת החשמל ואצל ספקיות הגז.

בחירת חברת הובלות בתל אביב

פורטל ASK5 מתמחה בהובלות ובשירותי מעבר דירה. כחלק מהשירות שניתן לגולשי האתר, נכתבו עשרות מדריכים מקצועיים שיעזרו לכם לעבור דירה באופן הטוב ביותר – החל מבחירת חברת הובלות, דרך אריזה ועד לעדכון פרטים אישיים. אנו ממליצים לקרוא את המדריכים הרלבנטיים על מנת לבצע בחירות מושכלות ולהבטיח שהשירות שתקבלו לא יהיה פחות ממצוין.

ריכזנו בעבורכם 5 נקודות לבחירה נכונה של חברת הובלות בתל אביב. עקבו אחר הצעדים ביסודיות כך שתקבלו את השירות והמחירים הטובים ביותר.

השוואת מחירי הובלות התל אביב

המערכת באתר ASK5, מאפשרת לכם לבצע השוואה של חברות הובלה בעיר תל אביב באופן חכם ונוח. מלאו את פרטי ההובלה בטופס שמצוי בראש העמוד ובתוך מספר דקות יצרו אתכם קשר עד 5 חברות הובלה שונות שמספקות שירותים בעיר תל אביב. אנו ממליצים להיעזר בסבלנות ולאסוף את כל הצעות המחיר, לקרוא את חוות הדעת על המובילים ולבסוף לקבל החלטה סופית. השוואה של 5 הצעות מחיר עשויה לחסוך לכם עשרות אחוזים בעלויות הובלת הדירה.

במידה שאינכם מעוניינים שיתקשרו אליכם, ריכזנו מגוון חברות הובלה בעיר תל אביב. תוכלו לקרוא עליהן, להתרשם ולבצע את הבחירה הטובה ביותר עבורכם. בנקודה זו ברצוננו לבקש את עזרתכם במילוי חוות דעת אובייקטיבית אודות חברת ההובלות ששכרתם. הדבר יאפשר לנו להבטיח שירות ברמה גבוהה לשאר גולשי האתר.

בדקו את חברות ההובלה

הובלת דירה היא צעד משמעותי ורגיש ובחירה נכונה של חברת הובלות עשויה להיות ההבדל בין יום מעבר מוצלח לבין כזה שלא יודעים כיצד יוצאים ממנו. אנו ממליצים לבחון את חוות הדעת על חברת ההובלה כדי לוודא שהיא עומדת בציפיות שלכם.

אל תסתפקו בהצעת מחיר טלפונית

בהובלות דירה בתל אביב ישנם גורמים רבים שעשויים להשפיע על מחיר השירות. החל מחדר מדרגות צר ועד לבעיות חניה (נשמע לכם מוכר?). לכן, לפני שאתם סוגרים עם המובילים, זמנו אותם לפגישה בביתכם. בפגישה זו תוכלו להתרשם וחשוב לא פחות, תסקרו יחד את תכולת הדירה והתנאים כך שתוכלו לקבל הצעת מחיר מהימנה. נקודה זו חשובה ביותר וכמעט כל הקונפליקטים שמתעוררים ביום המעבר קשורים אליה באופן ישיר.

בדקו את הביטוח של חברת ההובלות

חברות הובלה רבות יטענו שיש להן ביטוח הובלות בתוקף אך האמת היא שלא כך הדבר. שלא כמו ביטוח רכב, ביטוח הובלות ישפה אתכם בכל מקרה של תאונה או נזק שיגרמו בכל אחד משלבי ההובלה – החל מהאריזה ועד לפריקה בדירה החדשה. מעבר לכך, אני מאמין שהימצאות ביטוח מראה על מקצועיותה ורצינותה של חברת ההובלות ששכרתם בתל אביב ובכלל. שימו לב שעל מנת ליהנות מקיום ביטוח הובלות, עליכם לדרוש חשבונית על השירות. בעיני, אין טעם לחסוך כמה עשרות שקלים ולאבד את הזכאות לביטוח תקף.

חוזה הובלות

חוזה הובלות הוא המסמך אולי היחידי שיכול להבטיח איכות ההובלה ואת הסיכומים שהושגו מבעוד מעוד. חוזה הובלות מחייב את נציג המובילים לבדוק ולתמחר את ההובלה באופן הוגן ולא משאיר את האפשרות להעלאת מחירים פתאומית ברגע האחרון (מכונה “הקפצה” בעגה המקצועית…). לנוכחותכם, צוות האתר כתב חוזה הובלות דירה, אותו ניתן להוריד ולעשות בו שימוש אישי.

שירותי מעבר דירה בעיר תל אביב

האתר ASK5 מרכז מגוון נותני שירותים וספקים. תוכלו לצפות ולהשוות מחירים עבור מגוון השירותים באזור תל אביב שיהפכו את המעבר להרבה יותר נוח, קל וזול.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך