אחסון תכולת דירה במכולה

באתר ASK5 תוכלו להשוות הצעות מחיר לאחסון תכולת דירה במכולה באזור המגורים שלכם. התקשרו אלינו או מלאו את הטופס ובתוך 3 דקות יהיה באפשרותכם להשוות הצעות מחיר אמיתיות לאחסנה במכולות ולחסוך מאות שקלים. השירות בחינם ובלי סיכון.

אחסון דירה במכולה מהווה את אחד הפתרונות למי שצריך לאחסן תכולה אך לפני שמחפשים מכולה, חשוב להבין את היתרונות שלה ואת החסרונות ביחס לשירותי אחסון דירה שקיימים.

אנו מזמינים אתכם להשוות הצעות מחיר לאחסון תכולה באופן מהיר שחוסך לכם זמן וכסף. נסו עכשיו בחינם ובלי סיכון.


השוו מחירים של אחסון דירה וחסכו עד 40% במחיר!

השירות בחינם ובלי סיכון.


אחסון דירה במכולה לעומת אפשרויות אחרות

אחסון תכולת דירות הינו שירות שנהנה בשנים האחרונות מצמיחה גבוהה במיוחד ומטרתו לאפשר לכל אחד ואחת לשכור מקום שבו ניתן לאחסן את תכולת הדירה או חלקה לפרק זמן משתנה שיכול לנוע בין מספר ימים, דרך חודשים ספורים ועד למשך שנים.

במסגרת השירות עומדים לרשותכם מתחמי אחסון משלושה סוגים.

הראשון הוא יחידות אחסון להשכרה שבהן לכל לקוח יש מפתח אל יחידת האחסנה שלו. היחידה נמצאת במתחם אחסנה גדול שמכיל מאות יחידות שונות.

היתרון הגדול ביותר של יחידת אחסון היא היכולת להגיע אליה בחופשיות ולהשתמש בה כמו כמחסן אישי בדומה לאחסנה במכולות אם כי היחידה יכולה להיות גם בנפחים הרבה יותר קטנים ולכן היא מתאימה יותר לפריטים בודדים או לכמות קטנה של תכולה.

האפשרות השנייה היא מחסנים משותפים. מדובר במתחם פתוח שבו כל לקוח מכניס את חפציו לתוך חלל משותף. זאת אפשרות לא רעה אם כי יש לה חסרונות רבים כדוגמת אי הפרדה של תכולת דירות שונות, חוסר גמישות וכיוצא בזה.

השיטה השלישית היא אחסון תכולת דירה במכולה. במסגרת השירות אתם מקבלים מכולה שתשמש אתכם לאחסון הדירה למשך הזמן הרצוי. המכולה יכולה לשמש כמחסן אם כי חשוב לוודא שהיא מתאימה לצורך שלכם ושרמת התחזוקה במתחם עונה על הציפיות.

מתי צריך אחסנה במכולות?

המכולה יכולה לשמש לצורכי אחסון במגוון רחב של מצבים.

אחסון דירה במעבר

מעבר דירה הוא אחד התהליכים המרכזיים שבמסגרתם עולה הצורך בשירותי אחסון כשאחת האפשרויות היא אחסנה במכולות.

המכולה יכולה לספק פתרון יעיל למחסור במקום לרהיטים או לחפצים השונים בדירה החדשה. זה יכול להיות בזוגיות חדשה ומעבר לדירה משותפת, כאשר עוברים לדירה קטנה יותר או כשמתגוררים במקום זמני לפני כניסה לבית חדש.

אחסון ברילוקישן

עוד דוגמה טובה ונפוצה לאחסון דירה במכולה היא בנסיעות עבודה ארוכות. בסיטואציות כאלה נוהגים עובדים רבים לאחסן את תכולת הדירה ולהשכיר את הדירה בזמן שהייתם בחול.

באופן הזה הם מרוויחים כסף עבור שכירת הדירה מצד אחד ובאותה נשימה הם יכולים לשמור על התכולה שלהם.

אחסון דירה במכולה במשך שיפוץ

שיפוצים הם עוד תרחיש נפוץ שבו מאחסנים את הדירה ומכולה יכולה להיות אופציה טובה מאוד.

מדובר בשירות לטווח קצר שאינו עולה על כמה שבועות, ושבמסגרתו מפנים ומאחסנים את הדירה במכולה כדי למנוע נזק לתכולה.

מה לבדוק לפני אחסון דירה במכולה?

מכולה יכולה להיות אפשרות נהדרת לאחסון תכולת דירה אך יחד עם זאת יש כמה דברים שחשוב לבדוק לפני.

  1. נפח המכולה קבוע ולעתים הוא מתברר כגדול מדי עבור תכולה קיימת. במצבים כאלה כדאי לבדוק כמה עולה לאחסן את התכולה ביחידה פרטית או במשטחי אחסנה. תוכלו לעשות את זה באתר ask5 באופן מהיר ונוח. התקשרו אלינו ונשמח לסייע.
  2. בדקו שתנאי האחסון במכולה מתאימים לתכולת הדירה שלכם. חשוב השמכולות יהיו במקום מוצל ושיהיה בהם אוורור קבוע.
  3. וודאו שלחברת האחסנה יש רישיון וביטוח.
  4. מתחם אחסנה במכולות צריך להיות מאובטח.

החלופות לאחסון תכולה

רבים הולכים באופן אוטומטי ובוחרים בשירות אחסנה כזה או אחר, כשלעתים כדאי בכלל לשקול את שלושת החלופות המרכזיות שעומדות לרשותכם.

מכירת התכולה

יש מקרים שבהם פשוט לא כדאי להשקיע כסף בהשכרת מכולה ויותר מכך, אפשר אפילו להרוויח כסף באמצעות מכירה של הרהיטים או חפצים אחרים.

מתי כדאי למכור את התכולה? במצבים שבהם אין רגש סנטימנטלי וכאשר העלות של החפצים אינה עולה על עלות השכרת המכולה לפרק הזמן המבוקש.

לדוגמה, אין היגיון לאחסן סלון שעלותו 5,000 ש”ח לפרק זמן של שנה אם העלות של האחסנה היא 250 שקלים בחודש ומתוך מחשבה שלעלות הזאת צריך להוסיף גם הובלה אל המחסן וממנו אל הדירה בתום התקופה. במצב כזה כבר עדיף למכור את הסלון ולרכוש חדש בבוא העת.

מסירה של התכולה או חלקה

האפשרות השנייה היא למסור את התכולה או חלקה. אפשרות זאת יכולה להתברר ככדאית במצבים שבהם התמורה מהמכירה אינה גבוהה וכאשר מדובר בפריטים שלא מצדיקים את העלות של השכרת המכולה.

היפטרות מהתכולה

במצבים שבהם לא ניתן למכור או למסור את התכולה, אפשר פשוט להיפטר ממנה.

אחת הדרכים הטובות לעשות את זה היא בעזרת שירותי פינוי דירות שבמסגרתם מגיעים עובדי החברה ומפנים את הדירה.

לעתים הפינוי הוא ללא עלות כשהרווח של העובדים טמון במכירת הפריטים שבדירה.

מתי אחסון תכולת דירה במכולה משתלם?

אחסון דירה במכולה עולה מן הסתם כסף וככל שמדובר בפרק זמן ארוך יותר, כך המחיר ילך ויעלה.

לאור זאת חשוב לשאול את השאלה אם כדאי לאחסן את הדירה במכולה או שמא כדאי להיעזר באחת החלופות שהזכרנו.

כאן צריך לתת את הדעת לערך הסנטימנטלי שיש לכם לתכולה ולעלות שלה. אם מדובר בפריטים רגילים בלי משמעות מיוחדת, כל מה שצריך לעשות הוא לשערך את השווי שלהם ולהשוות אותו לעלות הובלה ואחסנה.

אם העלות נמוכה יותר אז הכדאיות של האחסנה במכולה עולה.

מעבר לכך חשוב להבין שבנסיעה עסקית, המעסיק הוא זה שלרוב נושא בהוצאות האחסנה של העובדים כך שמבחינתכם זה משתלם כמעט בכל מצב.

לבסוף, בואו ולא נשכח את נושא השיפוצים שהדבר הכי ברור בו הוא שהעלות שלו תהיה גבוהה יותר ממה שמצפים תחילה.

לכן לא היינו ממהרים להחליף את כל הרהיטים (כמו שרבים נוטים לעשות), אלא לאחסן אותם.

זה יכול להתברר לכם כמשהו הרבה יותר משתלם ביחס לרכישת רהיטים חדשים בדיוק בתום השיפוץ שמתאפיין גם כך בהוצאות מאוד גבוהות.

איך לבחור שירותי אחסנה במכולות?

בישראל עובדות המון חברות ואנשים פרטיים שמציעים שירותי אחסנה במכולה. יחד עם זאת כדאי להבין שחלק גדול מן המתחמים והעסקים הללו כלל אינם עומדים בדרישות בסיסיות כמו רישיון עסק, ניקיון, אבטחה וכיוצא בזה, ולכן חשוב לבחור בחברה מבוססת עם רישיונות וביטוחים מתאימים.

כמו כן כדאי לעשות סקר מחירים באמצעות האתר ASK5 שיעזור לכם למצוא את הדיל הכי משתלם ולאחסן את הדירה שלכם במחיר הרבה יותר זול.

נסו עכשיו בחינם ובלי סיכון או התחייבות. מלאו את הפרטים של שירות האחסנה המבוקש או התקשרו אלינו, ובתוך דקות תוכלו לגלות כמה יעלה לכם לאחסן את הדירה במכולה או בשיטה אחרת, וכמה כסף האתר ASK5 יכול לעזור לכם לחסוך בתוך דקות.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך