קרטונים למעבר דירה בחינם

המובילים באתר ASK5 ישמחו לתת לכם קרטונים למעבר דירה בחינם או במחיר מוזל כחלק מהשירות.

מה צריך לעשות כדי ליהנות מההטבה? השוו הצעות מחיר ובקשו קרטונים למעבר דירה.

רבים מהמובילים וחברות ההובלה ישמחו לתת לכם את הקרטונים בחינם או בתשלום מוזל כדי לשפר את ההצעה שלהם ולהפוך אותה לאטרקטיבית יותר כדי שתבחרו בהם.

ככל שההובלה גדולה יותר, כך גדל הסיכוי לקבל יותר קרטונים בחינם!


משווים מחירים, חוסכים בהובלה ומקבלים קרטונים למעבר דירה!

השוו מחירי הובלה בחינם ובלי סיכון וחסכו עד 40% במחיר


הדרכים להשיג קרטונים למעבר דירה (גם בחינם)

כל מעבר דירה מלווה באריזה של החפצים ולא משנה אם אתם צריכים להוביל דירת חדר או 6 חדרים, בסופו של דבר המשימה המרכזית תהיה האריזות שלכם וכדי לבצע אותן באופן היעיל והבטוח ביותר, עליכם להשתמש בקרטונים מתאימים וכן בחומרי אריזה נוספים שמשמשים לאריזת דירות למעבר.

רבים תוהים איפה משיגים חומרי אריזה וקרטונים למעבר דירה והאמת היא שיש מספר דרכים לעשות את זה כשחלק מהן אפילו בחינם לגמרי.

ריכזנו עבורכם את כל השיטות המומלצות להשיג קרטונים למעבר דירה כך שתוכלו ליהנות ממקסימום נוחות ומינימום תשלום.

למי שאין זמן לקרוא את כל המדריך, לפניכם סיכום השיטות המומלצות על ידינו:

  1. רכישת חומרי אריזה וקרטונים באתרים מומלצים שהצגנו – כדאי להשתמש בקופון לגולשי אתר ask5 שנציג בקרוב וכך לחסוך כסף בהזמנת חומרי אריזה עד הבית.
  2. רכישה או קבלת קרטונים בחינם מהמובילים באתר – ראו את ההסבר איך לעשות את זה.
  3. מסירת קרטונים בחינם באתר אגורה – ראו קישור מצורף.
  4. חיפוש קרטונים בקרטוניות באזור המגורים שלכם – בדרך כלל לא מומלץ.

רכישת חומרי אריזה וקרטונים למעבר דירה באינטרנט

באופן כללי מדובר בשיטה הנוחה ביותר מפני שבאמצעות רכישת קרטונים למעבר דירה במקומות הנכונים אתם יכולים לחסוך כסף, זמן וגם לקבל אביזרים שלעתים יש קושי להשיג ושיכולים לייעל את האריזה.

חנויות אינטרנטיות של יצרני ומשווקי קרטונים וחומרי אריזה למעבר דירה הם המקום הראשון שאותו אנו ממליצים לבדוק מפני שבעלויות סבירות אתם יכולים לרכוש את כל מה שאתם צריכים לרבות קרטונים מסוגים ומידות שונות, ניירות אריזה, פצפצים, דבקים, אקדח למסקינטייפ וכל מה שעולה על דעתכם ושיכול לסייע לכם לארוז את הדירה באופן מסודר ונוח יותר.

בין החנויות המומלצות על ידינו ניתן למנות את האתר ‘בסטבוקס’ וכן את האתר ‘הכל למוביל’. מדובר באתרים שמספקים חומרי אריזה וקרטונים למעבר דירה עבור חברות הובלה כך שעלות מוצרים רבים זולה באופן משמעותי ביחס לרשתות שיווק גדולות ויקרות.

בימים אלה אנו עושים מאמצים על מנת להשיג לגולשי האתר קופון לאחת החנויות האלה כך שתוכלו ליהנות מהנחות שוות ברכישת קרטונים וחומרי אריזה אחרים.

יש לציין שאת כל המוצרים ניתן לרכוש באתרים הללו ולקבל אותם עם משלוח לביתכם בתוך מספר ימים בודדים.

בשורה התחתונה זאת השיטה הנוחה ביותר בעיקר אם מדובר בהובלת דירת 3 חדרים ומעלה מפני שבאמצעות הזמנת הקרטונים באתרים שהצגנו אתם יכולים לשלב באופן הטוב ביותר בין מחיר הגיוני, נוחות מרבית ומהירות.

להשיג קרטונים מהמובילים

השוואת הובלות

שיטה מומלצת היא להשיג קרטונים למעבר דירה בחינם מהמובילים. על הנייר מדובר בטכניקה מבורכת אם כי במציאות העניינים עלולים להסתבך מעט.

הדרך הטובה ביותר לקבל קרטונים בחינם מהמובילים היא לשאול אותם כבר בהצעת המחיר שאתם מקבלים האם הם מספקים קרטונים.

באתר ask5 אתם משווים עד 5 הצעות של מובילים שרובם מספקים קרטונים למעבר דירה בחינם ובשלב ההשוואה כל אחד רוצה לתת לכם את ההצעה הכי משתלמת על מנת שתבחרו אותו וזה בדיוק העיתוי הטוב ביותר להבין אם המחיר כולל קרטונים לאריזה בחינם או אולי בהנחה כלשהי.

בדרך כלל מקובל על מובילים רבים לספק לכם מספר קרטונים בחינם ואת השאר למכור לכם אם באופן ישיר או על ידי חברה אחרת לשיווק קרטונים ומוצרי אריזה ולכן המשלוח עשוי להתבצע במקרים רבים על ידי חברה אחרת שלעתים קרובות גם תדרוש דמי משלוח. עליכם להבין בדיוק איך התהליך עובד כדי שלא תיתקלו בהפתעות.

אנו בטוחים שכל קרטון שמתקבל בחינם או במחיר מוזל הוא ברכה אך יחד עם זאת חשוב להבין שלפעמים מדובר בקרטונים משומשים (יש כאלה שזה מפריע להם) ובעיקר צריך לזכור שכולם מגיעים בגודל וסוג אחידים כך שלא בטוח שקרטון שמתאים כדי לארוז בדגים יהיה טוב גם לאריזת כלי מטבח וצלחות.

כמו כן צריך לזכור שחברות הובלה אינן מספקות בדרך כלל חומרי אריזה נוספים מלבד קרטונים כך שתצטרכו לרכוש סרטי הדבקה, ניילונים, פצפצים וחומרי אריזה אחרים לפי הצורך.

בשורה התחתונה קבלת קרטונים מהמובילים יכולה להיות אפשרות טובה כל עוד מדובר במחיר הגיוני וקרטונים איכותיים.

קרטונים למעבר דירה בחינם באתר אגורה

ידעתם שיש אנשים טובים שכבר עברו דירה ומעוניינים למסור את הקרטונים שלהם לגמרי בחינם?

אתר ‘אגורה’ שאנו אוהבים, מחבר בין גולשים שמעוניינים למסור חפצים לבין גולשים אחרים שמעוניינים בחפצים האלה ומאפשר בין היתר לפרסם גם מודעות אודות קרטונים למעבר דירה למסירה לגמרי בחינם!

אנשים שכבר עברו דירה לאחרונה ופרקו את הציוד שלהם מן הארגזים פשוט מפרסמים מודעה באתר ומציעים לכל מי שצריך להגיע אליהם כדי לאסוף את הקרטונים.

אין ספק שזאת יכולה להיות דרך מבורכת להשיג קרטונים וחומרי אריזה בחינם אך חשוב להבין שההיצע אינו גדול במיוחד ובדרך כלל תצטרכו לבצע השלמות אך אם אתם נתקלים במישהו שנמצא בעיר שלכם שרוצה למסור קרטונים בחינם אז למה לא?

קרטונים בחינם באתר אגורה
קרטונים בחינם באתר אגורה

לחצו על הקישור כדי לצפות ברשימה עדכנית של קרטונים למסירה בחינם.

איסוף קרטונים בקרטוניות

בימים עברו חיפוש ואיסוף קרטונים מחנויות שונות היה עניין שבשגרה אך לאור האלטרנטיבות שקיימות היום והעובדה שיש קושי למצוא קרטונים במצב טוב למעבר דירה, השיטה הזאת כבר פחות אטרקטיבית.

בדרך כלל נדרש להשקיע זמן לא מבוטל עד שמוצאים קרטונים במצב טוב אם בכלל לאור העובדה שכיום נהוג לפנות את הקרטונים כמעט באופן מיידי לדחיסה ומחזור כך שאתם יכולים לבזבז שעות כדי להביא כמה ארגזים מרופטים לדירה שלכם.

אם אתם בכל אופן רוצים לנסות למצוא קרטונים אז אנו ממליצים לעשות את זה במצבים שבהם צריך לארוז חפצים בודדים להובלה קטנה ולא להשקיע מאמצים מיותרים לקראת הובלת דירה.

כדאי לדעת!

באתר ask5 אתם יכולים להשוות מחירי אריזה והובלה וכך לצמצם את ההכנות ואת ההוצאות על רכישת קרטונים. באמצעות השוואת מחירים ניתן לקבל הצעות משתלמות במיוחד שיהפכו לפעמים את האריזה העצמית ללא כדאית.

כמו כן ניתן להשוות הובלות לפי עיר בכל הארץ ולא משנה אם אתם צריכים הובלה בראשון לציון, הובלה בצפון, בירושלים או הובלה באשקלון, אצלנו תוכלו למצוא מובילים מומלצים במחירים הכי משתלמים ובמרבית המקרים גם לקבל קרטונים בחינם או במחיר זול.

נסו בחינם – מלאו את הפרטים או התקשרו אלינו, השוו הצעות ותשאלו את המובילים כמה קרטונים הם מספקים לכם כחלק מהשירות וכמה יעלה לכם לרכוש קרטונים נוספים.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך