שירותי אחסנה

באתר ASK5 תוכלו להשוות מחירים של שירותי אחסנה בפריסה ארצית. מלאו את הפרטים ובתוך 3 דקות תקבלו עד 5 הצעות מחיר לאחסנה שמותאמת לכם מבחינת הנפח, טווח הזמן והמחיר.

כל הצעות המחיר ניתנות על ידי חברות שמתחרות עליכם ונותנות את המחיר הטוב ביותר שלהן כדי שתבחרו בהן. באמצעות האתר ASK5 אתם יכולים להזמין את אותם שירותי אחסנה במחירים זולים בעשרות אחוזים. נסו עכשיו בחינם ובלי התחייבות וגלו כמה ניתן לחסוך.


משווים מחירים וחוסכים באחסנה!

השוו מחירי אחסנה בחינם ובלי סיכון וחסכו עד 40% במחיר


מהם שירותי אחסנה?

שירותי אחסנה נועדו לספק פתרון נוח ובטוח לכל מי שזקוק לאחסן תכולת דירה, רהיטים או אפילו סחורה. מה שהצרכן הממוצע אינו יודע הוא שיש מספר שיטות עיקריות שכל אחת מהן יכולה להשפיע על המחיר, הנוחות ועל התנאים שבהם נמצאת התכולה.

במדריך שלפניכם נסביר על שיטות האחסנה המקובלות בישראל, נלמד אתכם איך לבחור בשיטה הטובה ביותר ומה צריך לבדוק לפני שבוחרים בחברת אחסנה כזאת או אחרת.

יחידת אחסנה

יחידות אחסון תכולת דירה הן האופציה הטובה מכולן והן ידועות בנוחות ובפרטיות שהן מציעות לשוכרים. החיסרון הוא המחיר שמעט גבוה יותר ביחס לאפשרויות האחרות. במסגרת השירות ניתנת ללקוח יחידה אישית בתוך שטח אחסנה שכולל עשרות ומאות יחידות אחרות שמופרדות במחיצות ובמנעולים.

יש יחידות אחסון בנפחים שונים בהתאם לצורך ותמיד חשוב לבדוק שבחברה יש יחידה בנפח המתאים כדי להימנע מתשלום על משהו שלא צריכים.

יחידות אחסון פרטיות מאפשרות לכם לאחסן חפצים, רהיטים וארגזים באופן חופשי ובנוסף גם להוציא או להכניס פריטים במשך התקופה ככל שנדרש וככל שיש ביחידה מקום.

מחסנים להשכרה

מחסנים להשכרה דומים במהות שלהם ליחידות אחסון אם כי יש מחסנים מסוגים שונים ולעתים ניתן לשכור מחסן משותף שבו מאחסנים חפצים של לקוחות שונים יחד בעלויות זולות יותר. כמו כן יכול להיות מצב שבו מוביל מציע להשכרה מחסן בודד או מספר מחסנים בודדים ללקוחות.

חשוב להבין את מהות השירות שמקבלים בהשכרת מחסנים מפני שיכולים להיות הבדלים בין מחסן אחד לאחר.

יחידות מסודרות לאחסון תכולת דירה
יחידות מסודרות לאחסון תכולת דירה בחברת ‘תיבת נח’

אחסנה במשטחים

שיטה שנוספה להיצע בשנים האחרונות מתוך מטרה לייעל את התהליך ולהוזיל את המחיר של האחסון. במסגרת השיטה מגיעים אליכם נציגי חברת האחסנה ומעמיסים את הפריטים על גבי משטחים. בסיום ההעמסה, עוטפים את המשטחים בניילון נצמד או גליל קרטון ומעמיסים את המשטח עם החפצים על משאית.

את המשטחים עם התכולה שלכם מסיעים למחסן גדול שבו מוצב המשטח בצמוד למשטחים של לקוחות אחרים.

היתרון הוא המחיר הזול באופן יחסי והחיסרון הוא חוסר הנוחות היחסית לעומת שיטות אחסנה אחרות מפני שאין באפשרותכם לגשת לתכולה ואם תרצו להוציא או להכניס פריטים, יכול להיות שתאלצו לשלם עבור השירות הנוסף (אם כי זה דבר שצריך לבדוק באופן פרטני).

השכרת מכולה

מכולה היא דרך מוכרת אך בדרך כלל פחות מומלצת לאדסנת דירות מאחר שבדרך כלל אתם שוכרים מכולה בנפח נתון שלא תמיד צריכים את כולו. כמו כן חשוב לוודא שהמכולות נמצאות במקום מוצל ושיש בהן אוורור מספק.

גם כאן חשוב לבחון את המכולות להשכרה באופן פרטני מול חברת האחסנה כדי להבטיח שהן מתאימות לסוג הפריטים שאתם צריכים לאחסן.

מה לבדוק כשמאחסנים?

ההבדל בין השירותים שסקרנו בא לידי ביטוי במספר מובנים.

תנאי אחסון

כשמאחסנים תכולת דירה, מדובר בחפצים מסוגים שונים. לצד קרטונים מלאים בבגדים, ישנם גם רהיטים ומוצרי חשמל לבנים.

המשותף למרבית הפריטים הללו הוא הצורך לאחסן אותם במקום מוצל וקריר. חשבו לרגע מה יקרה למזנון עץ היקר שלכם או למקרר בחשיפה לטמפרטורה גבוהה.

חשיפה לטמפרטורה גבוהה עשויה לגרום לפלסטיק לשנות את צבעו ולגרום נזק לרהיטי עץ.

זו הסיבה שאחסון במחסני מתכת או במכולות, יכול להתאים לקרטונים אבל לא למקרר היקר שברשותכם.

בסופו של דבר אתם מעוניינים במקום שישמור על הציוד בבטחה ואינכם רוצים לגלות שהפלסטיק נסדק או הצהיב כאשר תבואו להוציא את תכולתכם מהאחסנה.

נגישות

סעיף זה כולל שני תתי סעיפים.

1. שעות קבלה

יש מצבים שבהם אתם זקוקים להגיע אל יחידת האחסון מעת לעת הן על מנת להוציא דבר מה או לשם אחסון פריטים נוספים.

חברה שמתמחה באחסון תכולת דירה תאפשר לכם לגשת אל היחידות ששכרתם ללא כל בעיה ולאורך מרבית שעות היממה.

לעומת זאת, אם בחרתם בשירות לא מתאים, אתם עשויים להיתקל בקשיים בתיאום כניסה וגישה אל רכושכם.

2. התאמה של המקום לאחסנה

יש חברות רבות שמציעות את השירות אך לא כולן מחזיקות מתחמים נוחים להעברת חפצים גדולים. כמו כן צריך לחשוב גם על הנוחות שלכם כלקוחות ואם אתם מגיעים כדי להוציא או להכניס דבר מה מהמחסן, כדאי מאוד שתהיה לכם חניה נוחה.

מיקום מתחם האחסון

מחיר שירותי אחסנה נקבע בין היתר גם לפי מיקום המחסנים. אל תתפתו למחירים זולים שמקורם במקומות מרוחקים מפני שעלויות הובלה עלולות לגרום לכך שתשלמו מחירים גבוהים בסופו של דבר, מה גם שהנוחות שלכם עלולה להיפגע.

רישיון עסק

חברות אחסנה רבות אינן עובדות במסגרת רישיון עסק כמתבקש בחוק. אנו ממליצים לבחור בחברות עם רישינות והיתרים משתי סיבות. ראשית הדבר יראה על מקצועיות של החברה. שנית, מי שמקבל רישיון, חייב לעמוד בתקנים מסויימים שיכולים להיות קריטיים עבור התכולה שלכם. מעבר לכך כל מחסן מורשה חייב לעמוד בדרישות של מכבי האש ושל הרשות המקומית.

אחזקה נאותה

מתחם אחסון חייב להיות מתוחזק באופן המיטבי. בין היתר יש לבצע הדברה יזומה מדי חודש לפחות, לשמור על ניקיון וסדר ולקיים תנאים טובים לשמירה על החפצים ולמניעת הופעת מזיקים וחרקים.

ביטוח

השירות חייב לכלול ביטוח בגין כל נזק שיכול להגרם לתכולה בזמן האחסון. בדקו את גובה הביטוח, שהוא ניתן לכם במסגרת התשלום הבסיסי ושאין דרישה לתשלום נוסף.

לנוחיותכם – ניתן להשוות מחירים ולאתר בקלות חברות לאחסון תכולת דירה באתר ASK5

מדריך זה נכתב בשיתוף חברת ‘תיבת נח’ המתמחה בשירותי אחסון תכולת דירה ומחסנים להשכרה בפריסה ארצית רחבה. החברה הנה ספק רשום באתר ASK5 ומחזיקה אלפי מטרים של יחידות אחסון פרטיות לפרטיים לצד מאות מחסנים לבעלי עסקים לאחסון סחורה.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך