מעבר דירה בראשון לציון

עוברים דירה בראשון לציון ולא יודעים מה לעשות ומהיכן להתחיל? ריכזנו עבורכם את כל המידע שיהפוך מעבר דירה בראשון לציון למוצלח.

בנוסף לכך באפשרותכם להשוות מחירי הובלה בראשון לציון בחינם.

הזמנת שירותי הובלות בראשון לציון בדרך הבטוחה

רגע לפני שמתחילים כדאי לדעת שהאתר ASK5 עושה את העבודה בשבילכם ומרכז בעבורכם את המובילים שמבצעים הובלות בראשון לציון כמו גם שירותים נוספים בראשון שאתם עשויים להזדקק להם במהלך מעבר דירה.

באפשרותכם ליצור קשר באופן ישיר עם אחת מחברות ההובלה שמופיעות באתר ושמבצעות הובלות בראשון לציון באופן שוטף או לקבל בין 3 עד 5 הצעות מחיר (בהתאם ליכולת שלנו לעזור לכם לחסוך כסף – ככל שששונות המחירים גבוהה – כך מספר ההצעות יתקרב ל-5) עבור הובלה בראשון לציון על ידי מילוי הפרטים שמצויים בראש העמוד. הפרטים הללו ישלחו למובילים שיצרו אתכם קשר ויספקו לכם הצעת מחיר שתאפשר לכם להשוות ולחסוך עשרות אחוזים בעלויות ההובלה, ללא התחייבות מצדכם.
אנו מזמינים אתכם למלא חוות דעת על השירות שקבלתם מחברת ההובלות. הדבר יעזור לנו ולגולשים לסנן את חברות ההובלה הטובות ביותר בראשון לציון והסביבה.

כתובות ופרטים חשובים במעבר דירה בראשון לציון

להלן רשימת גופים ושירותים בראשון לציון שכל מי שעובר דירה חייב להכיר.

משרד הפנים ראשון לציון

עדכון כתובת המגורים צריך להיעשות במספר גופים כשהבולט שבהם הוא משרד הפנים.

מגוון השירותים שמוצעים בסניף ראשון לציון מפורטים באתר זה. כמו כן תוכלו להוריד טופס לעדכון כתובתכם החדשה באמצעות הקישור הבא.

להלן פרטי ההתקשרות וההגעה לסניף משרד הפנים בראשון לציון:

כתובת: ישראל גלילי 3

קבלת קהל:

ימים א’, ב’, ג’, ה’ – בין השעות 8:00-12:00

יום ב’ – בין השעות 14:30-17:00

יום ד’ – בין השעות 13:30-17:00

מספרי טלפון ופקס: טלפון: 3450* | פקס: 02-6469567

ביטוח לאומי

עדכון כתובתכם בביטוח לאומי היא צעד הכרחי – בעיקר אך לא רק, אם אתם עצמאיים.

כתובת: ישראל גלילי 7

מספרי טלפון ופקס:

טלפון: 6050* או 04-8812345 – ימים א- ה בין השעות 08:00-17:00

פקס מרכזי: 03-9426714

לפרטים נוספים אודות שירותי ביטוח לאומי בראשון לציון הקליקו כאן.

עיריית ראשון לציון

להלן פרטי ההתקשרות ושעות הפעילות של המחלקות השונות הפועלות בעיריית ראשון לציון.

לתשלומי ארנונה בראשון לציון הקליקו כאן.

חשבון מים וביוב בראשון לציון

ניהול תשתיות המים והביוב בראשון לציון מתבצעות על ידי חברת “מניב”. תוכלו לקבל מידע נוסף אודות שעות הפעילות ודרכי יצירת קשר בעמוד הבא.

חברת חשמל וחברות גז

תוכלו למצוא מידע נוסף במדריך זה.

בזק, יס והוט

נסו לנצל את מעבר הדירה על מנת לשפר את התנאים שלכם בחברות התקשורת והאינטרנט. תוכלו לקבל מידע נוסף במדריך שפורסם באתר ASK5.

רגע לפני שבוחרים חברת הובלות בראשון לציון

בחירת חברת הובלות דירה עשויה להיות הצעד שיבדיל בין מעבר דירה נינוח לבין כזה שאף אחד לא רוצה לזכור. לא בכדי צצים סיפורים חדשות לבקרים אודות וויכוחים ותקריות שבין חברות הובלה לבין לקוחות. הבשורות המשמחות בסיטואציה הזאת קשורות דווקא לכלים ולכוח של הצרכנים במעמד מעבר הדירה – כלים שלא כולם מודעים להם. אנו מאמינים שאם תקפידו על מספר כללים, תוכלו ליהנות משירותי הובלה מקצועיים בראשון לציון בלי מאמץ גדול במיוחד.

שלב 1: השוואת הצעות מחיר

האתר ASK5 מציע לכם את הפלטפורמה המתקדמת בישראל להשוואת הצעות מחיר עבור שירותי הובלה בראשון לציון. בתוך מספר דקות, תוכלו להשוות עד 5 הצעות מחיר עבור הובלות בראשון לציון – נקודת התחלה מרשימה בהתחשב בעובדה שאינכם צריכים לקום אפילו מהכיסא…

שלב 2: המלצות  על מובילים

לאחר שקבלתם את הצעות המחיר, אנו ממליצים לקרוא את חוות הדעת שנכתבו על חברות ההובלה שסיפקו לכם את הצעות המחיר ושמופיעות באתר. כך תוכלו לסנן את ההצעות האיכותיות ביותר.

שלב 3: פגישה עם נציג חברת ההובלות

רבים מעדיפים לסכם עם חברת הובלות באמצעות שיחת טלפון. נקדים ונאמר שזו טעות מאחר שעל מנת לספק הצעת מחיר מדויקת, נציג מטעם חברת ההובלות חייב להגיע לביתכם ולהעריך את תכולת הדירה כמו שהוא צריך לבדוק את תנאי ההובלה. הערכה לא נכונה של אחד מהמרכיבים הללו, יביא בוודאות לוויכוח ולעיתים להעלאת מחיר. עשו הכל על מנת להימנע מהמצבים הללו גם במחיר של הובלה יקרה קצת יותר.

שלב 4: ביטוח

ביטוח הובלות הוא נושא שעשוי להיות שנוי במחלוקת ולו בגלל שחברות הובלה רבות אינן מחזיקות בביטוח מתאים אך טוענות שיש ברשותן ביטוח שכזה. נשאלת השאלה האם ישנה הטעייה של הציבור והתשובה לצערנו אינה חד משמעית. הביטוח שחברות הובלה רבות מתגאות בו מתייחס לביטוח הרכב שעשוי במקרים מסוימים לשפות אתכם עבור נזק שייגרם תוך כדי נסיעה אך לא במהלך ההעמסה או הפריקה. מומלץ בחום לשכור חברת הובלות עם ביטוח הובלות מתאים – כזה שמכסה אתכם לאורך כל שלבי ההובלה. מעבר לכך, אנו מאמינים שהשקעה והחזקה בביטוח הובלות, מעיד על מקצועיותה של חברת ההובלות ועל האופן שבו היא תופסת את השירות שניתן לכם. נאמר לכם שהחברה מחזיקה בביטוח הובלות? בקשו לראות אותו.

שלב 5: חוזה הובלות

האמצעי הטוב ביותר למניעת בעיות עתידיות הוא ניסוח חוזה הובלות שמפרט את מהות ההובלה, תאריך, מחיר וכל פרט אחר שנראה לכם הגיוני. לנוחיותכם, צוות האתר הרכיב חוזה הובלות מפורט שיכול לשמש אתכם במעבר הדירה שלכם. תוכלו להוריד את החוזה ולהשתמש בו באופן חופשי וללא עלות.

שירותים נוספים לעוברים דירה בראשון לציון

תוכלו לאתר חברות שיבצעו עבורכם אריזה של דירה למעבר ואם אתם זקוקים לשירותי אחסנה, תוכלו למצוא מגוון ספקים ומחסנים לאחסון תכולת דירה באתר ועוד מגוון שירותים אחרים.

בנוסף, ריכזנו עבורכם רשימת משימות למעבר דירה שכל אחד צריך להכיר ושאנו בטוחים שיעזור לכם למעבר המוצלח.

שירותים נוספים שאתם עשויים להזדקק להם:

הנדימן, שירותי ניקיון, חברת הדברה, מנעולן וצבעי. שכירת השירותים הללו צריכה להיעשות בהתאם לכללים לבחירת חברת הובלות בראשון לציון. התחילו בשלב מוקדם ואתרו את נותני השירותים הטובים ביותר.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך