מעבר דירה בירושלים

עוברים דירה בירושלים ולא יודעים כיצד להתחיל? האתר ASK5 מציג לכם את המדריך למעבר דירה בירושלים – החל מעדכון כתובת מגורים ועד לטיפים לחיסכון בעלויות ולהשוואת הובלות בירושלים.

רגע לפני שמתחילים: באתר ASK5 תוכלו למצוא ולהשוות מחירים עבור מגוון שירותים בירושלים והסביבה בחינם ובלי סיכון.

טלפונים וכתובות חיוניים למעבר דירה בירושלים והסביבה

ריכזנו בעבורכם רשימה של טלפונים וכתובות חשובים של גופים ממשלתיים ומקומיים כמו גם נותני שירות שכל מי שעובר דירה חייב להכיר.

סמל ירושלים

משרד הפנים ירושלים

אחד הגופים המרכזיים שיש לעדכן בכל מקרה של שינוי כתובת הוא משרד הפנים. תוכלו לעשות זאת במגוון דרכים.

באינטרנט – מערכת שינוי כתובות של אתר השירותים והמידע הממשלתי – ללא עלות.

בנוסף, תוכלו להגיע אל סניף משרד הפנים בירושלים על מנת לבצע מגוון רחב של פעולות.

כתובת: שלומציון המלכה 1

קבלת קהל:

ימים א’, ב’, ג’, ה’ – בין השעות 8:00-12:00

יום ב’ – בין השעות 14:30-17:00

יום ד’ – בין השעות 13:30-17:00

מספרי טלפון ופקס: טלפון: 3450* | פקס: 02-6469523

עדכון כתובת בביטוח לאומי ירושלים

עדכון פרטיכם חשובה במיוחד אם אתם בעלי עסק עצמאי.

כתובת: רחוב בן שטח 4

מספרי טלפון: 6050* או 04-8812345 – ימים א- ה בין השעות 08:00-17:00

לפרטים נוספים אודות שירותי וסניפי ביטוח לאומי בירושלים והסביבה לחצו כאן.

עיריית ירושלים

באתר של עיריית ירושלים תוכלו לקבל מידע רב ולבצע מגוון פעולות. תשלומי ארנונה בעיריית ירושלים יכולים להתבצע באופן מאובטח בקישור זה.

כתובת: ככר ספרא 1

טלפון: 02-6296333

שעות פעילות:

ימים א’ ב’ ד’ ה’ בין השעות 08:00 – 13:00 ובימי ג’ בין השעות 15:00 – 18:00 בלבד. מענה טלפוני: ימים א’ – ה’ בין השעות 08:00 – 15:30 וכן 16:00 – 18:00

ביוב ומים בירושלים

תאגיד הביוב והמים בירושלים מנוהל על ידי חברת “גיחון”. פרטים נוספים ובירורים יכולים להיעשות במגוון דרכים למידע נוסף.

גז וחברת חשמל

לנוחיותכם, תוכלו למצוא באתר מידע חיוני לעדכון חברת החשמל וחברות הגז השונות.

חברות תקשורת: יס, בזק והוט

מעבר דירה זו הזדמנות מצוינת לעשות סדר גם בקרב נותני השירותים. נסו לשפר את התנאים שלכם בחברות התקשורת, הטלוויזיה והאינטרנט. מידע נוסף תוכלו לקרוא במדריך שפורסם באתר.

רגע לפני שבוחרים חברת הובלות בירושלים

באתר ASK5 תוכלו לאתר בקלות חברות להובלת דירה בירושלים במחיר זול במיוחד.

יחד עם זאת, על מנת ליהנות משירותי הובלה איכותיים, עליכם לנקוט במספר צעדים פשוטים על מנת לאמת את אמינותה ומקצועיותה של חברת ההובלות.

אנו ממליצים בחום לעקוב אחר הכללים שלפניכם מאחר ולבחירת חברת ההובלות מרכיב מרכזי באופן שבו תעברו דירה וההבדל בין מעבר מוצלח לבין כזה שמלווה בקונפליקטים ובעיות מיותרות, עשוי להיגרם מבחירה לא מושכלת של מובילים.

שלב ראשון: השוואת הצעות מחיר עבור שירותי הובלה בירושלים

תודות למערכת המתקדמת שבאתר, תוכלו לקבל הצעות מחיר במהירות ובאופן פשוט למדי. כל שעליכם לעשות הוא למלא את הפרטים והמערכת תעביר את פרטיכם לעד 5 חברות הובלות בירושלים והסביבה ואלו יספקו לכם הצעת מחיר על פי דרישתכם. אם אינכם מעוניינים שיתקשרו אליכם, תמיד תוכלו לאתר מובילים בירושלים ולהתקשר אליהם באופן ישיר.

שלב שני: חוות דעת על חברות ההובלה

לאחר שקבלתם הצעות מחיר, אנו ממליצים לפנות מספר רגעים על מנת להתרשם מחברות ההובלה שיצרו עמכם קשר. אנו מציעים לכם לעשות זאת בדרך הקלה, באמצעות כניסה לכרטיסי העסק של חברות ההובלה באתר וקריאת חוות דעת מאומתות (באמצעות מפלטפורמת פייסבוק). כך תוכלו לדעת מי טוב יותר או פחות. בנקודה זו נבקש את עזרתכם בדירוג וכתיבת חוות דעת על חברת ההובלות ששכרתם. הדבר יעזור לנו להבטיח את ההיצע הטוב ביותר בעבור הגולשים.

שלב שלישי: פגישה ותיאום ציפיות

בירושלים כמו בישראל, נדמה לעתים שאין מספיק שעות ביממה על מנת להספיק ולעשות את כל מה שאנו צריכים. הדבר גורם לעתים קרובות ל”קיצורי דרך” בביצוע משימות מסוגים שונים. כשזה מגיע להובלות – אין מקום לקיצורים שכאלה מאחר וההשלכות עשויות להיות הרסניות – החל בתשלום כספי ועד לזנק לחפצים היקרים ביותר שלכם. לכן אנו ממליצים בחום להשקיע את הזמן הדרוש בבחירת חברת הובלות מקצועית ומעבר לכך, לעשות זאת לאחר פגישה פיזית שבה תוכלו להתרשם מנציג החברה וחשוב לא פחות – כדי שהוא יסקור את תכולת דירתכם ואת תנאי ההובלה (אולי צריך מנוף?). רק כך תוכלו להימנע מסוג ההפתעות שאף אחד מאתנו אינו מחבב…

שלב רביעי: בדיקת ביטוח ההובלות

כמעט כל חברות ההובלה יספרו לכם שיש להם ביטוח הובלות אך חשוב שתדעו שהדבר במקרים רבים אינו מדויק. בנקודה זו צריך להבחין בין ביטוח רכב – שבמקרים מסוימים עשוי לשפות אתכם במקרה של נזק לתכולה בשעת נסיעה לבין ביטוח הובלות שישפה אתכם על נזקים שעשויים להיגרם במהלך ההובלה, כלומר מרגע האריזה (במידה שחברת ההובלות תבצע אותה) ועד לפריקת התכולה בדירתכם החדשה. בדיקת הביטוח אינו מקום לביישנות. בקשו מחברת ההובלות לראות את הביטוח במו עינכם. טיפ: כדי ליהנות מביטוח תקף, עליכם לבקש חשבונית מס בעבור שירותי ההובלות.

שלב חמישי: חתימה על חוזה הובלות

הדרך הטובה ביותר על מנת להימנע מקונפליקטים ומהפתעות הקשורות במחיר וטיב השירות, היא חתימה על חוזה הובלות מפורט. חוזה זה צריך להיחתם במעמד שני הצדדים. נצלו את הפגישה שאתם מקיימים לצורך הצעת המחיר, על מנת לחתום על ההסכם. לנוחיותכם, צוות האתר ASK5, הכין חוזה הובלות לשימושכם, אותו תוכלו להוריד ולהדפיס.

נותני שירות נוספים בירושלים ומידע שעשויים לעניין אתכם

מעבר דירה מצריך לעתים שכירת שירותים נוספים. באתר ASK5, ריכזנו נותני שירותים משלימים להובלות. בין היתר תוכלו לאתר חברות אריזת דירה ולקבל מידע אודות שירותי אחסנת תכולה באזורכם.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך