מכרז הובלות

באתר ask5 תוכלו להשוות הובלות בשיטת המכרז בדרך ייחודית שחוסכת לכם זמן ומאפשרת לבחון הצעות מחיר של מובילים מומלצים וחברות הובלה שזמינים בדיוק בתאריך שאתם צריכים.

כל מכרז הובלות באתר נשען על מספר עקרונות שמעלים את הסיכוי לשירות איכותי במחירים מוזלים.


משווים מחירים וחוסכים בהובלה!

השוו מחירי הובלה בחינם ובלי סיכון וחסכו עד 40% במחיר


מהו מכרז הובלה?

מכרז הובלות מאפשר לכם לרכז מספר הצעות מחיר של מובילים שונים שמתחרים. בדרך הזאת הסיכוי להוזיל את העלויות עולה באופן ניכר.

במסגרת מכרז הובלות באתר ASK5 עד 5 מובילים וחברות הובלה מתחרים על ההובלה שלכם ומנסים לתת את הצעת המחיר המנצחת באופן הזה אתם יכולים לחסוך כסף וזמן.

כל הצעות המחיר ניתנות על ידי מי שזמין, נמצא באזורכם ומבצע את השירות שלשמו פתחתם את המכרז.

השוואת מובילים ושירותי הובלה

מכרז הובלות באתר ask5

מכרז הובלות באתר ask5 מאפשר לכם ליהנות מכל העולמות ולא רק להזמין הובלה במחיר זול אלא גם ממובילים מומלצים ומתאימים שמנסים לשפר את השירות ולהוזיל את המחיר כדי שתבחרו בהם.

הדבר הזה מושג באמצעות מספר אלמנטים:

הצעות מחיר של מובילים פנויים

כל ההצעות שתשוו באתר תהינה של חברות ומובילים שפנויים בתאריך שבחרתם כך שלא תצטרכו לבזבז זמן יקר על הצעות לא רלוונטיות.

הצעות של מי שמתאים לסוג ההובלה שלכם

אנו מבינים שהובלה קטנה לא דומה להובלת דירה ששונה מהובלת משרד. על כן אנו מספקים לכם הצעות מתאימות כך שאם אתם צריכים רק הובלת מקרר, תקבלו הצעות של מובילים קטנים עם טנדר שיכולים לתמחר את אותו שירות בפחות כסף. לעומת זאת אם אתם צריכים להוביל בית פרטי, תקבלו הצעות של חברות עם צוות סבלים רחב יותר ועם משאית ואמצעים שחיוניים להובלה כזאת.

התמקדות במובילים מקומיים

אחת הדרכים הטובות ביותר להוביל במחיר זול היא להזמין מובילים בעיר שלכם מפני שכך ניתן לחסוך חלק מהנסיעות ולאפשר למוביל להוזיל את העלויות.

לדוגמה, אם אתם צריכים הובלה בראשון לציון אין טעם שתזמינו מובילים מפתח תקווה מכיוון שהנסיעות צורכות זמן והמוביל עשוי לייקר את השירות בגלל זה.

אנו עושים מאמץ כדי להביא לכם את ההצעות הכי טובות של מובילים מקומיים ולאור האפשרות להשוות הובלות בכל עיר, העניין באתר ask5 גם מהיר ויעיל במיוחד.

הובלות על הדרך

עוד דרך ייחודית באתר ask5 בכל מכרז הובלות היא היכולת להשוות לעתים הובלות על הדרך כך שניתן יהיה להצטרף אל הובלה קיימת וכך לחסוך במחיר באופן משמעותי עוד יותר.

תמחור תחרותי של כל מוביל

מכרז הובלות באתר ask5 לא רק מביא לכם הצעות מחיר מתאימות בתוך דקות אלא גם מסייע לכם להוזיל את המחיר ואף לקבל שירות טוב יותר. הסיבה היא שכל מוביל או חברת הובלה שמציעים לכם את השירות, מתחרים בהצעות האחרות שאתם מקבלים, מוזילים את המחיר ככל שהם יכולים ולעתים קרובות גם מציעים לכם שירות טוב יותר שכולל קרטונים לאריזה בחינם, שירותי פירוק והרכבה במחיר מוזל וכדומה. כמו כן חשוב לזכור שמכרז הובלות באתר ask5 הוא בחינם לגמרי ואינו מלווה בסיכון או התחייבות.

רוצים לדעת כמה עולה ההובלה שלכם וכמה תוכלו לחסוך? פתחו מכרז הובלה באתר ask5 בחינם ותתחילו לחסוך זמן וכסף.

מה קובע מחיר הובלה?

חשוב להבין שאף על פי שיש מחירון הובלות, הוא נתון לשינויים שנקבעים לפי מספר נקודות כשבין היתר אפשר למנות את הבאות:

 1. מובילים שונים מתמחרים הובלה זהה באופן שונה מתוך ראייה סובייקטיבית ואף אחד אינו מחוייב למחירון כזה או אחר.
 2. עומס עבודה יכול להעלות את המחיר של חברת הובלה מסויימת ובעוד שמובילים שאינם עמוסים באותה תקופה יכולים להוזיל את המחיר כדי שתבחרו בהם וכדי שתהיה להם עבודה. חברת הובלה אחרת עשויה דווקא לנסות ולתפוס הובלה במחיר יקר יותר ורק בגלל שהיא גם ככה עמוסה בעבודה ואין לה מוטיבציה להוזיל את המחיר.
 3. מרחקי נסיעה ארוכים משפיעים על מחיר ההובלה.
 4. הובלה בערים צפופות בשעות העומס יכולה להתברר כעסק יקר יותר.
 5. שירותים נוספים כמו הובלת מנוף יכולים לייקר את העלויות, אחת כמה וכמה כשהמובילים צריכים להזמין את השירות מצד ג׳.
 6. איכות המובילים גם כן יכולה להשפיע על התמחור. לדוגמה, מוביל עם ביטוח הובלה תקני (ולא ביטוח רכב) עשוי לדרוש יותר אך כמובן שהתוספת הזאת לא צריכה להיות משמעותית ובטח שהיא תהיה כדאית.
 7. מורכבות השירות משפיעה על המחיר. לדוגמה המחיר היחסי בכל הובלה קטנה יהיה זול יותר לעומת המחיר היחסי של הובלת דירה או משרד.

היתרונות של מכרז הובלות

מכרז הובלות מביא איתו הרבה מאוד יתרונות ואין ספק שאם מקיימים מכרז באופן הנכון וחשוב לא פחות, גם כזה שמתאים לאופי המטלה, יכולים להגיע לתוצאות ממש טובות שיבואו לידי ביטוי בהובלה איכותית, סינון חאפרים לא רצויים ובסופו של דבר גם הוזלה של המחיר.

אם נרכז את היתרונות של מכרז הובלות אפשר לומר שהמכרז ישפר את הנקודות הבאות:

 1. מכרז היא הדרך הטובה ביותר כדי להוזיל את המחיר של הובלה נתונה.
 2. יאפשר לכם גם לסנן חברות הובלה לא רצויות או לא מתאימות ויסייע בהזמנת מובילים מומלצים (חשוב לבדוק המלצות וחווות דעת).
 3. מכרז הובלה באתר ask5 גם חוסך לכם זמן יקר מפני שאתם מקבלים בתוך דקות הצעות מחיר של מובילים מומלצים, מתאימים וזמינים שמתחרים ומורידים את המחירים כך שאתם רק צריכים לבחור בהצעה הכי טובה.
 4. מכרז טוב יוכל לסייע לכם לקבל שירות מקיף יותר ובכלל זה חומרי אריזה ושירותים נוספים במחיר מוזל כמו פירוק והרכבה, אריזות וכיוצא בזה.
הזמנת הובלות דירה במחיר זול עם מובילים אמינים

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך