הובלת מטענים

השוו עד 5 הצעות מחיר להובלת מטענים (כולל הובלת מטען חורג) בכל הארץ וחסכו זמן וכסף.

חברות הובלה לשינוע מטענים מתחרות עליכם ומנסות לתת את הצעות המחיר הכי טובות.

הובלת מטענים

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

השוואת מחירי הובלת מטענים בכל הארץ

מעוניינים להוביל מטען ולא יודעים כמה זה עולה ומה צריך לבדוק? באתר ask5 תוכלו למצוא את כל הפתרונות שיסייעו לכם להבין איך לבצע הובלת מטענים באופן מוצלח ולהשוות הצעות מחיר של חברות הובלה מתאימות בשיטה שיכולה לחסוך לכם אלפי שקלים בתוך דקות.

אנו מבינים שהובלת מטענים היא עסק למומחים ולכן אנו מאפשרים לכם להשוות הצעות מחיר של חברות הובלה מתאימות שעומדות במספר קריטריונים שהופך את השימוש באתר ליעיל במיוחד.

מהיום אינכם צריכים לרדוף אחרי חברות הובלה שונות רק כדי לקבל הצעות יקרות או לשמוע שהן לא זמינות או לא מבצעות את השירות שאתם צריכים. כל מה שנדרש מכם הוא למלא את הפרטים בטופס או להתקשר למוקד ההזמנות, ובתוך מספר רגעים להשוות עד 5 הצעות מחיר של חברות ומובילים שעונים על הקריטריונים הבאים:

הצעות מחברות לשינוע מטענים

שינוע מטענים הינו תחום מגוון של שירותים ולצד הובלת מבנה גדול, יכול להיות שאתם צריכים דווקא משהו יותר קטן או שמא אתם צריכים גם מנוף?

באתר ask5 אתם מקבלים הצעות מחיר שתואמות את הצורך שלכם כך שאם מדובר בהובלת ציוד כבד או הובלת מטען חורג, תקבלו הצעות של חברות מתאימות בעוד שאם מדובר במטען פשוט שאינו מצריך לוגיסטיקה מיוחדת, תקבלו הצעות של חברות הובלה קטנות וזולות יותר.

מערכת להשוואת מחירי הובלות

הצעות אמיתיות של חברות זמינות

כשאתם משווים מחירי הובלה באתר אתם לא צריכים לתהות מי זמין בתאריך שנוח לכם ואינכם צריכים להתאים את עצמכם ללוח העבודה של המובילים. אצלנו כל הצעות המחיר שתקבלו תיהינה תואמות את הצורך שלכם בזמן שנוח לכם. בחרו את התאריך הרצוי וכל ההצעות יהיו תקפות לאותו תאריך.

פריסה ארצית מלאה

באתר מרוכזים עשרות מובילים וחברות שמבצעים הובלות מטענים בכל הארץ.

לא משנה אם אתם צריכים הובלת מטען מנמל כלשהו או מאזור בארץ – ראו מפת אזורי הובלה.

הובלת מטען במחיר הזול

מעבר ליכולת להשוות הצעות מחיר של חברות להובלת מטענים, האתר ask5 מסייע לכם גם לחסוך במחיר ולעתים קרובות אפילו הרבה.

הפרשים בהצעות מחיר להובלה הן דבר שבשגרה וההפרשים הללו מקבלים משנה תוקף כאשר מדובר בהובלת גדולות ואז ההפרשים האלה רק הולכים וגדלים ולא תמיד בגלל שמישהו מספק לכם שירות טוב או מקצועי יותר, אלא מפני שלעתים חברות נוהגות לתמחר שירותים באופן שונה ומפני שחברות עמוסות עשויות לייקר את המחיר שלהן בעוד שחברות פנויות עשויות דווקא להוזיל את המחיר.

באתר ask5 אתם מקבלים הצעות מחיר אמיתיות וכל מי שבאמת רוצה להוביל עבורכם את המטען, חייב להתחרות בשאר ההצעות שאתם מקבלים. לכן אנו רואים ניסיון להוזיל את המחירים ככל שניתן ולפעמים גם לספק שירות טוב יותר.

לאחר שתמלאו את הפרטים או לאחר שתתקשרו אלינו, תקבלו עד 5 הצעות מחיר מותאמות של חברות להובלת מטענים שמתחרות עליכם ומוזילות את המחיר ככל יכולתן ולכם נותר רק לבחור בהצעה הכי משתלמת ולצאת לדרך. השוואת המחירים היא חינמית ואינה מחייבת.

הובלת מטענים

הובלת מכולות וקונטיינרים

הובלת מכולות וקונטיינרים הוא אחד משירותי הובלת המטענים הנפוצים בישראל. באתר ask5 ניתן להשוות הובלת מכולות וקונטיינרים מכל סוג, גודל ומשקל כשבין היתר ניתן להשוות הצעות מחיר להובלות מנמל חיפה או הובלות מנמל אשדוד. יחד עם זאת אינכם מוגבלים באזור וניתן להשוות הצעות מחיר להובלת מכולות בכל הארץ ובכל תאריך.

הובלת מבנים ניידים

הובלת מבנים ניידים מחייב הכשרה הולמת ומשאית מתאימה. כמו כן נדרש לעתים גם לעקוב אחר תקנות משרד התחבורה.

אצלנו תוכלו להשוות גם חברות שמבצעות הובלת מבנים ניידים מכל הסוגים לרבות הובלת קראוונים או מבנים אחרים.

הובלת מטענים עם מנוף

צריכים הובלת מטענים עם מנוף? גם את זה תוכלו להשוות כאן ולמצוא בדיוק את המנוף והמשאית המתאימים לצורך שלכם.

מאחר ובאתר רשומים למעלה מ-100 חברות, באפשרותכם למצוא את המנוף המתאים ביותר, החל מכזה שמתאים להובלת עצים ועד כזה שמתאים להובלת קונטיינרים.

הובלת מטען חורג

הובלת מטען חורג הוא עניין מורכב שמצריך ידע וכלי שינוע מתאימים.

גם את החברות שמתאימות להובלות כבדות תוכלו למצוא באתר ask5, להשוות את הצעות המחיר שלהן ולהזמין את אותו שירות בדיוק בהנחה של עשרות אחוזים.

מחיר הובלת מטען?

מחיר הובלת מטענים תלוי בגודל המטען, הסוג שלו, האם יש צורך להיעזר במנוף או שירותי סבלות וכמובן שגם במורכבות התהליך. באתר ניתן למצוא מחירון הובלות אם כי מאחר שמדובר בשירות מאוד רבגוני, אנו ממליצים להשוות הצעות מחיר על מנת לקבל הערכה מדוייקת וחיסכון מרבי.

מה צריך לדעת על הובלת מטענים?

הובלת מטענים יכולה להיות מורכבת במיוחד ולחייב עבודה עם אמצעים מיוחדים ולפי נהלים קפדניים. אנו ממליצים לקרוא את המדריך באתר משרד התחבורה ומעבר לכך לוודא שלחברת ההובלה שלכם יש ביטוח הובלה במשא.

צריכים להוביל מטען ולא בטוחים מהיכן להתחיל? מלאו את הפרטים או התקשרו אלינו ובתוך דקות תגלו כמה עולה הובלת מטען ממש כמו שלכם וכמה כסף תוכלו לחסוך באתר ask5 בחינם ובלי סיכון.

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.