הובלת מבנים ניידים וקרוואנים

השוו הצעות מחיר להובלת מבנים ניידים וקרוואנים בכל הארץ וחסכו עד 40% במחיר.

נסו בחינם ובלי התחייבות וגלו מה מחיר הובלת מבנה נייד וכמה תוכלו לחסוך. כולל אפשרות להובלת קרוואן עם מנוף זרוע.

הובלת מבנים ניידים וקרוואנים

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

השוואת מחירי הובלת מבנים ניידים וקרוואנים

מבנים ניידים הפכו עם השנים למאוד נפוצים והם מעניקים לבעליהם חיסכון בעלויות ובזמן. ברוב המקרים הם מיוצרים בתהליכי בניה ירוקים, במפעל, הרחק מהמיקום הסופי, וכמו שמשתמע משמם, הם ניידים, ועל כן ניתן לנייד אותם ממקום למקום.

כאשר מובילים מבנים ניידים, עליכם לבחור בחברת הובלה מתאימה שיש לה את האמצעים והיכולת להוביל קרוואנים או מבנה נייד אחר.

ASK5 עוזר לכם למצוא את המובילים המתאימים במחירים הנוחים. מלאו את הפרטים או התקשרו אלינו ובתוך דקות תקבלו עד 5 הצעות מחיר של חברות הובלה פנויות שמתחרות ומנסות לתת לכם את הצעת המחיר הכי טובה כדי שתבחרו בהם.

באמצעות ASK5 תוכלו להוביל קרוונים וכל מבנה נייד אחר במהירות, בנוחות ובחיסכון משמעותי.

הובלת מבנה נייד

הובלת מבנים ניידים וקרוואנים מחיר

הובלת מבנים ניידים וקרוואנים היא אחת המשימות המורכבות בשירותי הובלות. היא דורשת תכנון מוקפד, ציוד מיוחד וצוות מיומן.

מחיר הובלת מבנים ניידים וקרוואנים משתנה בהתאם למספר גורמים, ביניהם:

 • גודל המבנה או הקרוואן: ככל שהמבנה או הקרוואן גדולים יותר, כך עלויות ההובלה יהיו גבוהות יותר (משאית גדולה, מנוף זרוע וכיוצא בזה).
 • משקל המבנה או הקרוואן: ככל שהמבנה או הקרוואן כבדים יותר כך המחיר עשוי להתייקר.
 • מרחק ההובלה: כשהנסיעה מתארכת כתוצאה מיעד מרוחק גם המחירים מטפסים.
 • תנאי השטח: הובלה בשטח קשה או הררי תהיה יקרה יותר מהובלה בשטח קל.

טיפים להוזלת מחיר הובלת מבנים ניידים וקרוואנים

 • השוואת מחירים: קבלו הצעות מחיר מכמה חברות הובלה לפני קבלת החלטה.
 • תכנון מוקדם: תכננו את ההובלה מראש וקחו בחשבון את כל הגורמים המשפיעים על המחיר.
 • הובלה משולבת: אם אתם מעבירים מספר מבנים או קרוואנים, תוכלו לחסוך בעלויות על ידי הובלה משולבת.
 • ביטוח: חשוב לוודא שהחברה המובילה מבוטחת כנגד נזקים.

טבלת מחירים להובלת מבנים ניידים וקרוואנים

גודל המבנה/קרוואןמשקלמחיר משוער
עד 10 מ”רעד 1 טון1,500 ש”ח
10-20 מ”ר1-2 טון2,500 ש”ח
20-30 מ”ר2-3 טון3,500 ש”ח
מעל 30 מ”רמעל 3 טון4,500 ש”ח
ט.ל.ח – המחירים המוצגים משמשים כהערכה בלבד, המחיר הסופי נקבע ע”י המוביל בהתאם לפרטי ההובלה. לכן חשוב בין היתר להשוות מספר הצעות.

הערות:

 • המחירים המופיעים בטבלה הם משוערים בלבד ויכולים להשתנות בהתאם לגורמים רבים, כגון תנאי השטח, שירותים נוספים, זמינות ועוד.
 • מומלץ לקבל הצעות מחיר מכמה חברות הובלה לפני קבלת החלטה.
 • חשוב לוודא שהחברה המובילה מבוטחת כנגד נזקים.

הובלת מבנה יביל (נייד) – משימה אפשרית למומחים

מטבע הדברים, כאשר רוצים להוביל מבנה נייד, עליכם לחפש חברת הובלה שמתמחה בסוג השירות המבוקש, כך שתוכל להתמודד עם גודל, משקל ורוחב המבנה. לחברה צריך להיות ניסיון עשיר בענף ההובלות ועליה גם להיות מומחית בלוגיסטיקה המתאימה.

העברת מבנה נייד ממקום למקום אינו עניין של מה בכך, החברה צריכה להכיר את תקנות התעבורה להובלת מטען בדרכים ועוד. לכן לנתונים כמו רוחב, אורך וגובה יש משמעות והם חשובים כדי להתאים בין המבנה לבין סוג הרכב שיבצע את ההובלה. מה גם שלעתים יש צורך להוציא אישורים ולבצע תיאומים מול משטרת התנועה כאשר מבצעים הובלה של מבנה נייד גדול.

דברים שחשוב לדעת לפני הובלת קרוואנים או מבנה נייד

מבנים ניידים מיוצרים בסביבה מבוקרת של המפעל, לעיתים הם מיוצרים כיחידה אחת שלמה ולעיתים כמודלים פנימיים וחיצוניים שמועברים לאתר הבנייה ומורכבים שם יחד ליצירת מבנה מוגמר. כמו כן מתבצעת במקביל גם הכנה של הקרקע במקום עבור קליטת המבנה.

סוג זה של הובלה דורש שימוש במנוף על מנת להעמיס את המבנה ולפרוק אותו כאשר חברת ההובלה צריכה לדעת כיצד למקם את המבנה באופן נכון על מנת שכל החלקים יורכבו יחדיו, או כדי לחבר אותו לתשתיות.

ולבסוף, נלקחים בחשבון פרמטרים רבים נוספים שיכולים להשפיע על משקל המבנה והובלתו כמו למשל: סוג הרצפה, מידת החוזק של המבנה והיכולת שלו לעמוד בהובלה, הערכת המשקל של המבנה (על מנת להתאים לו את המנוף והמשאית הנכונים), ניתוק וחיבור המבנה לתשתיות, בחירת נתיב הנסיעה, המיקום העתידי של המבנה ואתגרים לאורך שלבי ההעמסה והפריקה.

לאור זאת מדובר במשימה שחייבת להיות מתוכננת לפרטים, החל משעת הובלה ועד לאופן הביצוע.

הובלת קרוואן

אילו סוגים של מבנים ניידים ניתן להוביל?

כיום השימוש במבנים ניידים נעשה נפוץ וחברות רבות מייצרות מבנים כאלו להשכרה ומכירה. מבנים אלו משמשים כמשרדים, יחידות דיור, בתים למגורים, גני ילדים וכיוצא בכך. מכיוון שמדובר בשירות שגרתי ופופולרי, כך יש שוק להובלות של מבנים ניידים והביקוש לכך רק הולך וגדל.

כיום חברות שמבצעות הובלת מבנים ניידים יכולות לסייע לכם להעביר קרוואנים, קראווילות, מבנים שבנויים מכמה חלקים, מבני עץ וצימרים, קרונות רכבת, מכולות משרדיות, מיגוניות מבטון ועוד. עם זאת, מכיוון שיש סוגים שונים של מבנים ניידים, כך חברות הובלה מספקות שירותים מגוונים ועליכם לבחור בחברת ההובלה שתוכל לבצע את ההובלה בהתאם לסוג המבנה ולתנאי השטח באופן ספציפי.

השוואת מחירי הובלת מבנים ניידים בחינם

באתר ASK5 רשומות מעל 200 חברות הובלה בפריסה ארצית ואמצעות שירות השוואת המחירים של האתר אתם יכולים להוביל כמעט כל דבר, בכל הארץ במהירות ובמחירים המשתלמים ביותר.

הצעות המחיר יתקבלו מחברות אשר יכולות לספק את השירות המבוקש, בזמן המבוקש ובאזור המבוקש, מה שחוסך לכם המון, הן מבחינת הזמן הדרוש כדי לחפש ולמצוא חברת הובלה והן מבחינת עלויות. כאשר כל חברה מספקת לכם את המחיר הטוב ביותר שהיא יכולה להציע, אתם מקבלים הצעות מחיר שונות עבור אותו השירות בכמה רגעים ספורים, בוחרים בהצעה הכי משתלמת ומובילים את אותו מבנה נייד בפחות כסף.

מחפשים חברה המתמחה בהובלת מבנים ניידים ובהובלת קרוואנים? פשוט הזינו את פרטי ההובלה בטופס או צרו אתנו קשר והתחילו להשוות מחירים!

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.