מנוף הרמה ברמת גן

השוו עד 5 הצעות מחיר להובלות עם מנוף ברמת גן וחסכו עד 40% בתוך דקות.

תנו למובילים להתחרות עליכם והזמינו מנוף הרמה ברמת גן במחירים שלא תמצאו באף מקום אחר.

מנוף הרמה השוואת מחירים

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

מהו מנוף הרמה?

למעלה מ-50% מכלל ההובלות ברמת גן (שאינן קטנות) מתבצעות באמצעות מנוף הרמה. מדובר בכלי עזר חשוב מאוד שיכול לייעל את תהליך ההובלה ולעתים קרובות פשוט לא ניתן להוביל בלעדיו.

בשונה ממנופים אחרים, מנוף הרמה תוכנן כך שיתאים כדי להוביל חפצים מדירות ומשרדים ועל כן הוא בנוי באופן ייחודי שהופך אותו לכלי מאוד נוח לעבודה.

יש מספר סוגים של מנופי הרמה שנבדלים בגודל ובאורך הזרוע כשבכולם יש זרוע אנכית שנראית כמו סולם ארוך שעליו נע מעלה ומטה מדף גדול. על המדף מניחים את החפצים שצריכים להוביל והמנופאי מעלה ומוריד את המדף לאורך הזרוע.

הובלות עם מנוף הרמה ברמת גן נעשות עם שני סוגי מנופים מרכזיים. הראשון הוא מנוף הרמה קטן שאינו תופס הרבה מקום ולכן הוא מתאים במיוחד לרחובות הצפופים שברמת גן. במצבים שבהם צריכים להוביל לקומות גבוהות במיוחד, נהוג להשתמש במשאית עם מנוף הרמה שאומנם תופסת יותר מקום אך אורך הזרוע שלה מאפשר להגיע למקומות שמנוף קטן לא יכול להגיע.

הובלות עם מנוף
מלאו את הפרטים, השוו מחירי הובלה עם מנוף וחסכו זמן וכסף

מתי צריך להזמין מנוף הרמה ברמת גן?

הובלות מנוף ברמת גן משמשות במגוון מצבים שבהם נדרש להוביל חפצים כבדים או גדולים שלא ניתן להעבירם במעלית או בחדר המדרגות מפאת גודלם ומשקלם. כמו כן יש מקרים רבים שבהם בוחרים להוביל עם מנוף גם כשיש אפשרויות חלופיות וזאת מפאת היעילות של השיטה, המהירות והבטיחות שבה מתבצעת ההובלה.

  1. הובלת רהיטים – בעיקר רהיטים גדולים שלא ניתן לפרק כמו סלונים, שולחנות גדולים, פינות אוכל ומזנונים.
  2. הובלת מכשירי חשמל גדולים כשהדוגמה הנפוצה היא הובלת מקרר.
  3. הובלת חומרי בניין ופינוי פסולת בזמן שיפוצים.
  4. הובלות דירות שלמות.

את כל השירותים האלה ניתן להזמין אם או בלי שירותי הובלה.

כמה עולה להזמין הובלה עם מנוף ברמת גן?

מנוף הרמה ברמת גן מתומחר לפי שעת פעילות ונע בין 250 ש”ח לשעה ועד לכמה מאות שקלים לכל שעת עבודה בהתאם לגובה המנוף וככל שיש אילוצים ודרישות מיוחדות.

לאור זאת כדאי להזמין מנוף בגובה המתאים כך שלא תשלמו עבור מנוף גבוה מדי.

בנוסף, כדאי להמתין למנוף ולא לתת לו לחכות מפני שהמחיר הוא לפי שעה.

מומלץ להעיף מבט במחירון ASK5 אך חשוב להבין שישנם גורמים שעשויים לייקר את המחיר ובכלל זה ביקוש גבוה, הזמנת השירות מקבלן משנה ועוד.

השוו הצעות מחיר להובלה עם מנוף הרמה ברמת גן וחסכו עד 40%

השוואת הובלות

מאחר שהמחירים כל כך שונים ומאחר שיכול להיות שוני של מאות שקלים בין חברות שונות, אחד הדברים הראשונים שמומלץ לעשות הוא לבדוק להשוות הצעות מחיר, לבחון כדאיות ולבחור בהצעה המשתלמת מכולן.

מדובר בשיטה טובה למדי אך יש לה מספר מגבלות שהולכות לשרוף לכם זמן ולעתים גם כסף ויש לכך כמה סיבות:

מי בעל המנוף?

הרבה חברות מספקות שירות מנוף ברמת גן אך לא לכולן יש אחד כזה ורצוי לקבל הצעת מחיר ממי שיש לו מנוף ולא מישהו ששוכר צד שלישי.

באתר ASK5 אתם מקבלים הצעות במסגרת תחרותית במיוחד שבה כולם מתחרים ומוזילים את המחיר כך שלמי שחושב להתחיל ולגזור קופונים, ממש אין סיכוי לעשות את זה כאן.

מי פנוי

אתם יכולים להתקשר עם כמה מובילים מומלצים עם מנוף אך אינכם יכולים לדעת אם האדם או החברה שהתקשרתם אליהם באמת פנויים ביום שאתם צריכים את השירות. ומה אם אתם צריכים את המנוף מהיום למחר או עוד לאותו היום? העניין הופך למורכב יותר.

באתר ASK5 אתם מקבלים הצעות רק ממי שפנוי ומבצע הובלות עם מנוף הרמה ברמת גן בתאריך שציינתם.

מנוף הרמה ברמת גן בגובה הרצוי

ברמת גן יש בניינים מכל הסוגים וגבהים ומנוף הרמה שיתאים לדירה בקומה 5 אינו בהכרח יתאים לקומות גבוהות יותר.

אצלנו אתם משווים הצעות שתואמות את הצרכים שלכם ובכלל זה מנוף בגובה הנדרש כך שמצד אחד תהיה התאמה אך מצד שני לא תשלמו מחיר יקר עבור מנוף הרמה גבוה מדי.

כל מה שאתם צריכים לעשות כדי להשוות הצעות מחיר להובלה עם מנוף ברמת גן הוא למלא את הפרטים של השירות המבוקש בטופס או להתקשר אלינו ובתוך דקות להשוות הצעות מחיר מחברות זמינות בתאריך הנבחר שמובילות עם מנוף הרמה ברמת גן והכי חשוב – בפלטפורמה ייחודית שחוסכת לכם עד מאות שקלים במחיר.

סביבה תחרותית היא האפשרות הכי טובה לקבל יותר ולשלם פחות וזה בדיוק מה שקורה באתר ASK5.

כשאתם ממלאים את הפרטים או מתקשרים אלינו, אתם מקבלים עד 5 הצעות מחיר מחברות זמינות עם מנוף בגובה הדרוש אך הדבר החשוב הוא שכל מי שמציע לכם את שירותיו יודע שהוא מתחרה עליכם עם עד 4 חברות נוספות מבלי לדעת אילו הצעות אתם מקבלים וממי.

כתוצאה מכך ההצעות זולות בעד עשרות אחוזים מהמקובל.

תחשבו על מוביל עם מנוף ברמת גן שאינו עובד בתאריך המבוקש על ידכם? ברור שהוא יוריד את המחיר בשביל לעבוד אך השאלה איך תגיעו אליו?

עם מאגר מנופאים גדול כל כך של האתר ASK5 אתם מגדילים את הסיכוי להגיע בדיוק לחברות הללו ולהזמין את אותו שירות במחירים יותר זולים.

השירות ניתן לכם בחינם וללא סיכון – רק אתם בוחרים או שלא באחת ההצעות.

מי שחיפש מנוף ברמת גן נוטה להתעניין גם ב: מנוף הרמה בתל אביב | מנוף הרמה בגבעתיים

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.