הובלות סטודנטים

ASK5 מסייע לכם להשוות מובילים זמינים להובלות סטודנטים בחינם ובלי סיכון.

הובלות קטנות לסטודנטים בכל הארץ – מלאו את הפרטים או התקשרו וחסכו עד 40% בהובלה שלכם.

הובלות סטודנטים

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

להזמין הובלות סטודנטים במהירות ובזול

מחפשים מובילים מומלצים אבל במחירים מוזלים? הגעתם אל המקום הנכון שיסייע לכם להזמין הובלות קטנות לסטודנטים במחיר הוגן ואטרקטיבי אך יחד עם זאת גם יאפשר לכם ליהנות משירות מקצועי.

האתר ask5 מאפשר לכם להשוות מובילים באמצעות שיטה חדשנית שבמסגרתה אתם יכולים להוביל כל מה שאתם צריכים, בפריסה ארצית וליהנות משירות מעולה ומחירים חסרי תחרות.

כל מה שנדרש מכם לעשות הוא למלא את הפרטים לרבות סוג ההובלה, התאריכים והיעדים, ובתוך מספר דקות לקבל עד 3 הצעות מחיר של מובילים שמתמחים בהובלות סטודנטים.

השוואת מובילים

איך האתר ask5 יכול לסייע לסטודנטים?

כולם מבטיחים לכם את המחירים הזולים אך אם נהיה כנים, אפשר לומר בוודאות שלמצוא מוביל מומלץ בימינו שיגבה מחיר מוזל, יכול להיות עניין מאתגר. אז מה אנחנו עושים שונה?

שיטת השוואת המחירים שנהוגה באתר נעשית בהתאמה אישית לצרכים שלכם ותוך התמקדות במרכיבי עלות נסתרים שיכולים להשפיע על המחיר הסופי באופן ניכר.

הובלות קטנות לסטודנטים

אחד הדברים החשובים ביותר בהזמנת הובלה הוא עניין ההתאמה של המובילים לשירות.

אין ספק שכל מוביל יכול לבצע הובלות סטודנטים אך השאלה שצריך לשאול היא מי יכול גם לעשות את זה במסגרת עלויות סבירות.

כדי להמחיש את העניין הזה בואו וניקח שתי דוגמאות. בראשונה אנו צריכים להוביל דירת 5 חדרים בעוד שבדוגמה השנייה אנו מובילים דירת סטודנטים שמורכבת מחדר או שניים ומעט פריטים באופן יחסי.

אין ספק שכשמובילים דירת 5 חדרים נזדקק לפחות ל-4 עד 5 מובילים שיגיעו עם משאית גדולה מפני שפחות מזה יכול לעכב את המעבר ולהפוך אותו ללא יעיל ואפילו כזה שמסכן את החפצים.

מצד שני, אם מדובר בסטודנט שעובר דירה וצריך בסך הכל להעביר מספר פריטים, נוכל להיעזר במוביל שמתמחה בהובלות קטנות ושלעתים קרובות יכול לבצע את ההובלה לבדו באמצעות טנדר.

מוביל כזה אולי לא יתאים להובלות גדולות אך יהיה מעולה עבור הובלת פריטים בודדים ויותר.

מעבר לכך, העלויות שלו יהיו נמוכות יותר ועל כן הוא יכול לתמחר הובלה לסטודנטים במחירים זולים יותר.

אם נסכם את הדברים נוכל לומר שבהזמנת מוביל עם טנדר נוכל לבצע הובלת סטודנט טיפוסית בלי שום בעיה אבל במחיר מוזל.

הובלות סטודנטים

מפגישים אתכם עם מובילים בעיר שלכם

מעבר לעובדה שאנו מעוניינים במוביל מתאים להובלות סטודנטים, חשוב מאוד שהוא יהיה גם בעיר שלכם או לפחות קרוב אליה.

יש לכך שתי סיבות מרכזיות. הראשונה היא היכולת שלכם לקבל שירות טוב יותר מפני שמוביל שנמצא בסביבה יכול להגיע בקלות להצעת מחיר ואף לתת לכם קרטונים במידת הצורך.

הסיבה השנייה היא שקיצור מרחקי הנסיעה יכול להוזיל בסבירות גבוהה את העלויות של ההובלה – פחות נסיעות משמע פחות זמן ופחות דלק ולכן התמחור יהיה גם זול יותר בממוצע.

לא משנה אם אתם צריכים הובלה קטנה באשדוד, מחפשים מובילים בחולון, מזמינים הובלות ברמת גן או תרים אחר מוביל עם טנדר באשקלון. באתר תוכלו להשוות הצעות של מובילים בכל הארץ ולמצוא בדיוק את מי שמתאים לכם ונמצא קרוב כך שלא תבזבזו כסף וזמן בנסיעות מיותרות.

הצעות של מי שפנוי ורוצה להוביל עבורכם

עוד אתגר בחיפוש מובילים מתאימים שאנו פותרים די בקלות הוא הקושי למצוא את מי שפנוי ויכול להוביל עבורכם מתי שאתם צריכים.

חושבים להשוות מספר הצעות בעצמכם? יש סיכוי גבוה שתיתקלו במובילים שבכלל לא יהיו פנויים להובלה בתאריך שאתם צריכים, שלא לדבר על השאלה אם הם מבצעים הובלות סטודנטים בעיר שלכם.

העניין הופך למורכב יותר ככל שהביקוש לשירותי הובלה עולה ואם אתם צריכים מובילים בקיץ, בתחילת סמסטר, בסופו ואפילו בתחילת או סוף חודש, יכול להיות שתתקלו בקושי למצוא מובילים מומלצים במחירים הוגנים.

באתר ask5 כל ההצעות שאתם מקבלים הן של מובילים פנויים בתאריך שבחרתם כך שכל ההצעות רלוונטיות, זולות ומתאימות לכם כמו כפפה.

אפשרות להובלות מהיום למחר או על הדרך

פריסת המובילים בכל הארץ בשילוב המערכת להשוואת הצעות מחיר, מאפשרת לכם לקבל לעתים קרובות הצעות מיוחדות ובכלל זה הובלה באותו יום או מהיום למחר (הובלות דחופות) ואפילו יכולת לקבל לעתים קרובות הצעות מחיר להובלה על הדרך.

הדבר הזה מתאפשר כאשר אתם צריכים הובלה מנקודה מסויימת לאחרת ומצרפים את הפריטים שלכם להובלה קיימת שנערכת בין הנקודות האלה.

המאמץ עבור המוביל יהיה מינימלי והעלויות שלכם יכולות לצנוח באופן משמעותי.

מנוף להובלות סטודנטים

הובלות מנוף הוא חלק כמעט בלתי נפרד מהובלה של פריטים כבדים כמו הובלת מקרר, או סלון מאחר שהמנוף מאפשר לנו לקצר את הזמנים ולהתגבר על מכשולים כמו מעלית קטנה או חדר מדרגות צר.

אם אתם צריכים הובלות לסטודנטים עם מנוף, כדאי שתדעו שבאפרותכם להשוות מחירים ולהזמין שירות הובלה עם מנוף הרמה בכל גובה שתצטרכו כשהמחיר מתחיל ב-250 ש״ח ובמקרים מסויימים שבהם המנוף שייך למובילים, יכול להיות שתקבלו אפילו הצעות משתלמות יותר.

השוואת מחירי הובלות לסטודנטים שחוסכת כסף

מערכת השוואת המובילים מתוכננת באופן כזה שתקבלו הצעות מחיר של מי שמתאים לכם באופן הטוב ביותר אך מעבר לכך אתם גם יכולים להזמין את אותו שירות בפחות כסף.

כשאתם נעזרים באתר ask5 אתם מקבלים עד 3 הצעות מחיר של מובילים מתאימים להובלות סטודנטים כשכל אחד מהם יודע שאתם משווים אותו אל מול הצעות אחרות.

לכן כל מוביל מנסה לתת לכם את ההצעה המנצחת ולהוזיל את המחיר כך שלבסוף אתם ניצבים מול הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד, בוחרים את הטובה ביותר ומזמינים את אותו שירות בפחות כסף.

הובלות סטודנט או הובלה עצמית

כשמדובר בסטודנט שעובר דירה אחת החלופות הבולטות היא הובלה עצמית ונשאלת השאלה האם היא באמת כדאית?

אנו סבורים שהתשובה אינה חד משמעית ושבאמצעות שיטת השוואת המובילים שבאתר, ניתן לעתים קרובות למצוא הצעות ממש טובות ומשתלמות עד כדי כך שהובלה עצמית כבר לא תהיה כדאית.

ההמלצה שלנו היא להשוות ולהבין מה העלויות ורק לאחר מכן לקבל את ההחלטה.

נסו עכשיו בחינם ובלי סיכון או התחייבות. מלאו את הפרטים או התקשרו אלינו וקבלו את ההצעות הכי משלתמות להובלות קטנות לסטודנטים.

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.