הובלות יצאת צדיק

התוכנית ״יצאת צדיק״ מספקת כלים חיוניים לכל מי שמחפש בעלי מקצוע והאמת היא שגם אנחנו נעזרים בביקורות ובבדיקות המועילות של התוכנית כשאנחנו מחפשים בעלי מקצוע עבור עצמנו. אם כן טבעי יהיה שמי שרוצה להזמין הובלה יבדוק אילו מובילים יצאו צדיקים בתוכנית. האמת המבאסת היא שנכון לכתיבת שורות אלה (תחילת שנת 2024), הזמנת הובלות יצאת צדיק על בסיס ממצאי התוכנית אינה אפשרית מאחר שככל הנראה חיים אתגר עדיין לא בחן את ענף ההובלה בישראל.

אז כיצד יכול להיות שאתרים רבים מציגים מובילים או חברות כהובלה יצאת צדיק? מדובר באי דיוק ואם אתם מחפשים מובילים שיצאו צדיקים בתוכנית, כנראה שאתם צריכים לחפש במקום אחר. כל אחד יכול לטעון שהוא צדיק אך בפועל (נכון לכתיבת שורות אלה), אף מוביל לא נבחן בתוכניות יצאת צדיק ששודרו עד כה.

אז מה עושים והאם ניתן להסתדר בלי ההמלצות של התוכנית? בהיעדר המידע החיוני הזה, העניין יכול להיות מעט מאתגר אך יחד עם זאת בהחלט אפשרי. ריכזנו עבורכם טיפים ושיטות להזמנת חברת הובלות יצאת צדיק.


משווים מחירים וחוסכים בהובלה!

השוו מחירי הובלה בחינם ובלי סיכון וחסכו עד 40% במחיר


באתר ASK5 עושים מאמצים כדי להביא לכם מובילים מומלצים. בדקו עכשיו הצעות מחיר של מובילים זמינים ומתאימים וחסכו זמן וכסף. השירות בחינם ובלי התחייבות.

יצאת צדיק מובילים – למה צריך את זה?

אחד החששות המרכזיים בהזמנת הובלה הוא טיב השירות שנקבל. אנו מאמינים שהרוב המוחלט של חברות ההובלה בישראל מקצועיות והוגנות. יחד עם זאת איננו באים להשלות אף אחד – ישנו קומץ שמוציא לענף שם רע וממנו צריך להיזהר.

ריכזנו כמה סיפורים ותרגילים של מובילים ושל לקוחות כשהמסקנה המתבקשת היא היו ישרים אך זהירים! בהמשך צרפנו מספר כללים שיסייעו לכם להבטיח שהזמנתם חברת הובלות יצאת צדיק ומובילים ישרים וראויים.

איפה הבעיה בהזמנת מובילים?

הובלת דירה היא אחד הענפים הפרוצים שקיימים כיום בישראל. לצד חברות הובלה מקצועיות, קיימות חברות או אנשים שקשה אפילו לכנות אותם נותני שירות. קחו את הנתון הזה ותטבלו אותו עם מעט חוצפה ישראלית ותקבלו תמהיל של תרחישים מוזרים שניתן לכתוב עליהם ספר שלם.

רבים כבר נתקלו בתופעות בזויות של העלאת מחירים פתאומית ביום ההובלה, בנקודה שהלקוח במצב הפגיע ביותר, במובילים שנעלמו פתאום, בנזקים ואפילו גניבה של חפצים במהלך ההובלה.

בחרנו לשתף אתכם במספר תובנות ממקרים אמיתיים שמתרחשים כמעט בכל יום. הכרת התחומים האפורים, תמנע מכם להיכנס אליהם.

עקיצות מוכרות בענף ההובלה בישראל

יש אינספור תרגילים וקומבינות. לפניכם כמה דוגמאות נפוצות.

תמחור מחדש של מחיר ההובלה

העלאת מחיר ביום המעבר היא אחת הדוגמאות הנפוצות בו מובילים רבים נוהגים לספק מחיר אטרקטיבי כדי לקבל את העבודה אך בפועל נציגי החברה יעלו את המחיר ביום ההובלה, בדיוק בזמן שאתם הכי רגישים.

בואו נאמר שבזמן שהציוד האישי בתוך הארגזים, אתם לא בדיוק בנקודת הפתיחה הטובה ביותר עבור משא ומתן ולרוב הלקוחות יאלצו לשלם הרבה יותר ממה שתכננו ואפילו יותר ממה שצריך.

חשוב לציין שיש מקרים שבהם לקוחות סיפקו בשיחה טלפונית פרטים לא מדויקים של כמויות ארגזים ורהיטים במטרה לקבל מחיר נמוך יותר עבור ההובלה. במילים אחרות, שמרו על יושר. כולנו בני אדם שרוצים לעבור דירה מצד אחד ולהתפרנס מהצד השני (של המובילים). מניסיוני, הגינות וכבוד הדדי הם המפתח להצלחת המעבר.

איך לא ידעתם שהחניה רחוקה מהכניסה לבית..?

עוד אחד מהמקרים הנפוצים שמובילים משתמשים בו כדי להעלות את המחיר הוא המרחק בין הכניסה לבניין לבין החניה למשאית של המובילים. מרבית האנשים אינם מודעים לכך שמרחק העולה על 15 מטר יוביל חברות הובלה רבות להעלות את המחיר ומחובתה של חברת ההובלות להגיע אל ביתכם ולבדוק את השטח לפני הצעת המחיר.

אופס – מצטערים, נשברה הוואזה…

תאונות לצערנו קורות ובואו נקווה שהנזק היחיד יהיה לרכוש ולא מעבר. אבל מה תעשו במקרה של נזק לרכוש? איך תבטיחו שחברת ההובלות תפצה אתכם במקרה כזה? התשובה פשוטה.

ביטוח הובלה הוא פוליסה ייעודית לחברות הובלה שמכסה כל נזק באריזה, העמסה, נסיעה ובפריקה. היופי בביטוח הוא שמעבר לשקט הנפשי שיקנה לכם, הוא גם יוכיח במקרים רבים מי מוביל רציני ומי חאפר. בענף פרוץ כמו תחום ההובלות, הדבר האחרון שאתם צריכים זה עוד “חאפר” וגם אם ההובלה תעלה עוד כמה שקלים, תאמינו לי שזה שווה את העלות.

איחורים של שעות בזמן ההגעה

ארזתם את הבית ועכשיו אתם מחכים בשעה שקבעתם עם המובילים. אבל נחשו מה? אף אחד לא מגיע והשאלות שלכם זוכות לתשובות בסגנון, מוביל לא הגיע או היתה לי תקלה ברכב וכדומה. מה עושים? חותמים על חוזה הובלה עליו נרחיב בהמשך.

חברת הובלה לקיץ

נדמה שבענף ההובלות בישראל הכל יכול לקרות כשאחת התופעות המוזרות היא אנשים שמציעים שירותי הובלה רק בקיץ. הסיבה היא שבחודשים יולי ואוגוסט הביקוש לשירותי הובלה הוא פי 4 ביחס לתקופה רגילה, המחירים עולים והכסף נשפך לידיים של המובילים.

יש מי שמנצל את זה כדי לקפוץ על ההזדמנות ולהרוויח כמה שיותר כסף כשהשירות הוא לא בדיוק המטרה המרכזית. מובילים כאלה יעלמו לאחר חודשיים ויצוצו לאחר שנה, לעתים תחת שם חדש.

איך להזמין חברת הובלות יצאת צדיק?

לאור הסיפורים הרבים אפשר להבין מדוע אנשים שצריכים להזמין חברת הובלה כל כך חוששים. למרות זאת יש דרכים להזמין מובילים צדיקים. לפניכם מספר שיטות שיהפכו את ההובלה שלכם לתהליך נעים ויעיל ובמחיר הוגן.

קבעו פגישה פרונטלית עם חברת ההובלות

לעולם אל תסתפקו בשיחה טלפונית על מנת לקבל הצעת מחיר להובלה. בחירת מובילים על פי שיחה טלפונית היא בדרך כלל המוקש הכי גדול בהזמנת הובלה.

קביעת פגישה לצורך הצעת מחיר בדירה שלכם היא חלק קריטי שיכול לסייע במספר דרכים:

  1. התרשמות מהמובילים שפונים אליכם.
  2. אפשרות לראות את הביטוח.
  3. הצעת מחיר מהימנה שלוקחת בחשבון את תנאי ההובלה ואת כמות החפצים והארגזים שצריך להוביל.
  4. חתימה על חוזה הובלות.

חתמו על חוזה הובלה

נכון שלא כל בעיה ומחלוקת ניתן לפתור בעזרת חוזה אבל זה האמצעי היחיד וההוגן ביותר כלפיכם וכלפי המובילים לביצוע עבודה מסודרת ושקטה, ללא הפתעות וללא תרגילים. לנוחיותכם, ניתן להוריד חוזה הובלות באתר בחינם.

חוזה הובלה צריך להיות מנוסח בצורה ברורה ולכלול את כל הפריטים והרהיטים שמיועדים להעברה. החוזה צריך לכלול פרטים כמו מספר הארגזים הצפוי, מספר השולחנות, מיטות ועוד, לרבות תוספת כספית לכל ארגז נוסף.

כתבו בחוזה את מספר המובילים שיגיעו, את התאריך, השעה, האם נדרש מנוף רמה או אמצעי אחר להשלמת ההובלה, מחיר כולל מע״מ וכל פרט חיוני אחר. חשוב שכל הפרטים יהיו ברורים ושלא ישאר מקום לאי הבנות.

השוו מספר הצעות מחיר

לעתים יש שונות מחירים גבוהה בין מובילים שונים ולכן חשוב להבין מה המחיר ההוגן. תוכלו לצפות במחירון הובלות עדכני ובכל אופן אנו תמיד ממליצים להשוות מספר הצעות מחיר.

באפשרותכם להשוות הצעות מחיר של מובילים מתאימים כאן באתר בחינם ובלי סיכון. מלאו את הפרטים של ההובלה ובתוך 3 דקות תקבלו עד 5 הצעות מחיר מותאמות באופן אישי.

חברות הובלה עם המלצות

העדיפו חברות ומובילים מנוסים ומוכרים עם חוות דעת חיוביות של לקוחות אחרים שכבר התנסו בשירות.

בדקו אם יש ביטוח

הזמנת חברת הובלה עם ביטוח תעניק לכם שקט נפשי ותספק הוכחה שמדובר במובילים רציניים. בקשו מנציג חברת ההובלה לעיין בביטוח שברשותו כבר בשלב הצעת המחיר ולפני שחותמים על הסכם. הביטוח הוא ייעודי להובלה ושונה מפוליסת הביטוח של הרכב. בדקו את התאריכים שבפוליסה והשמות שמופיעים שם.

הזמנת הובלות יצאת צדיק היא בהחלט משימה חשובה לכל מי שצריך להוביל דבר מה. הזמנת מובילים צדיקים יכולה לעשות את ההבדל בין הובלה נעימה לבין סיוט שלא נגמר. לאור זאת אנו ממליצים להקפיד ולבדוק כל חברת הובלה שפונה אליכם או שאתם פונים אליה. אל תתרשמו משיחה נעימה ודרשו הצעת מחיר פיזית בדירה. בדקו את הביטוח וחתמו על חוזה מפורט שלא ישאיר מקום לטעויות ולהטעיות.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך