משאית הובלה

באמצעות ASK5 תוכלו להשוות הצעות מחיר למשאית הובלה בכל גודל ובכל הארץ בחינם ובלי סיכון.

בתוך דקות תקבלו עד 5 הצעות מחיר ותוכלו להזמין משאית הובלות מתאימה במחיר יותר זול.

משאית הובלה

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

משאית הובלה

מזמינים משאית הובלה בקליק

צריכים משאית הובלה כדי להוביל סחורה, דירה, משרד, מפעל או אולי כמה פריטים בודדים? לנו יש את הפתרון המושלם עבורכם! מערכת חדשנית שמסייעת לכם להשוות הצעות מחיר אמיתיות להזמנת משאית הובלה עם מובילים מכל סוג ולכל תאריך במהירות ובקלות.

כל מה שעליכם לעשות על מנת למצוא את המשאית המושלמת בתאריך הרצוי הוא למלא את הפרטים בטופס ובתוך דקות לקבל עד 5 הצעות מחיר של מובילים וחברות הובלה באזור מגוריכם שמספקות שירותי הובלה עם משאית בגודל המתאים. לא בטוחים איך למלא את הטופס? התקשרו אלינו או שלחו הודעה ונשמח לסייע לכם למצוא את המשאית המושלמת במחיר הזול.

כל הצעת מחיר בנויה בדיוק לצרכים שלכם (על פי מילוי המאפיינים בטופס) ועומדת במספר תנאים שהופכים אותה לטובה במיוחד ובכלל זה:

משאית הובלות מהסוג הרצוי

הצעות מחיר עבור משאית להובלה בגודל הרצוי כך שאם אתם צריכים להוביל מספר פריטים בודדים תקבלו הצעות של מובילים עם משאית קטנה או רכב מסחרי בעוד שאם אתם צריכים להוביל דירה גדולה, תקבלו הצעות מחיר של חברת הובלה עם משאיות גדולות.

משאיות הובלה עם רמפה

צריכים להוביל סחורה או מחפשים פתרון לשינוע חפצים שיהיה נוח בזמן ההעמסה אל המשאית? רמפה אוטומטית היא הפתרון והודות ללמעלה מ-200 חברות הובלה ומובילים שמנויים לאתר, אתם יכולים למצוא את המשאית המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

משאית הובלה עם מנוף

אנו מבינים שלעתים קרובות לא ניתן לבצע הובלה באופן יעיל בלי מנוף הרמה ובדיוק בגלל זה אנו מאפשרים לכם להשוות בין היתר גם הצעות מחיר של חברות הובלה עם מנוף.

לא משנה אם אתם צריכים להוביל לקומה 5 או 30, באמצעות השוואת מחירים חכמה שניתן לעשות באתר תוכלו למצוא את המנוף המתאים במחיר הזול והכל בתוך דקות ובלי סיכון או התחייבות.

להזמין משאית הובלות בכל הארץ

באתר רשומים חברות הובלה ומובילים בפריסה ארצית וכל מה שאתם צריכים הוא לבחור את אזור ההובלה ולהשוות הצעות מחיר של מובילים עם משאית מתאימה באזור שבחרתם.

מערכת להשוואת מחירי הובלות

משאית הובלה במחיר הזול

באמצעות האתר ask5 תוכלו להזמין את אותה משאית הובלות במחיר הרבה יותר זול. איך זה קורה? באמצעות השוואת הצעות מחיר ייחודית שמאפשרת לכם לחסוך זמן וכסף.

לאחר מילוי הפרטים של המשאית הרצויה, מערכת האתר תעביר את הפניה שלכם לעד 5 חברות הובלה עם משאית מתאימה ושעומדות בתנאים שהגדרנו עד כה.

כל חברת הובלה ומוביל שיענו על הפרטים האלה יספקו לכם הצעת מחיר מתוך הידיעה שבאותו הזמן אתם מקבלים הצעות מחיר נוספות של חברות ומובילים אחרים ושכדי שתבחרו בהצעה שלהם, עליהם להיות הרבה יותר אטרקטיביים.

התחרות הזאת מובילה לכך שאתם מקבלים הצעות מחיר משתלמות במיוחד מפני שכל מי שנותן לכם הצעה מנסה להוזיל את העלויות ולהיות הכי אטרקטיבי על מנת שתבחרו דווקא בו.

מעבר לכך אנו רואים מאמץ נוסף בכל הקשור לשירות, ומובילים רבים יספקו לכם קרטונים לאריזה בחינה או במחיר מוזל ואף יסייעו לכם במגוון משימות שונות כמו הובלה ואריזה, פירוק רהיטים וכיוצא בזה.

באופן הזה אתם יכולים להזמין את השירות הכי טוב במחיר הכי זול וכל זה בלי התחייבות מבחינתכם ובלי סיכון.

האם כדאי לשכור משאית או להזמין משאית הובלה?

לפי דעתנו השכרת משאית להובלה עצמית כדאית במצבים שבהם יש לכם מספר הובלות לבצע במשך תקופה מסויימת. לעומת זאת במצבים של הובלה חד פעמית כמו הובלת דירה או משרד, במרבית המקרים ישתלם לכם יותר להזמין שירות הובלה מלא.

כך או כך תמיד ניתן וצריך להשוות את העלויות של שתי האפשרויות ולהוסיף לכך את היקף העבודה שנדרש מכם.

להוביל בלי לחץ

באמצעות האתר ask5 אתם יכולים להוביל כל דבר בכל מקום בארץ בנוחות מקסימלית ובלי לפשוט רגל…

אנו מאמינים שהשוואת מחירים בתנאי מכרז מהיר היא הדרך הטובה ביותר למצוא בדיוק את מי שמחפשים, ולהוריד את המחיר באופן ניכר.

שיטה זו כבר מוכיחה את עצמה למעלה מ-10 שנים וכיום אנו מאפשרים להשוות הצעות לכל השירותים שאתם עשויים להזדקק להם בזמן הובלה עם משאית כשבין השירותים הנפוצים ניתן למנות אריזת דירות ומשרדים, שירותי אחסון תכולה, פירוק והרכבת רהיטים, סידור תכולה בדירה החדשה ועוד.

מאחר שאנו מפגישים אתכם עם המובילים המתאימים בזירה תחרותית שבה המחיר והשירות קובעים, ניתן להוזיל את העלויות, לבחור בהצעה המשתלמת ביותר ולהזמין משאית להובלה מהסוג הרצוי עם שירותי עזר חיוניים שחוסכים לכם המון מאמץ וזמן, והכל במסגרת עלויות סופר תחרותיות.

רוצים לדעת כמה עולה להזמין משאית להובלה? התקשרו אלינו או שלחו הודעה ובתוך דקות תקבלו בין 3 לעד-5 הצעות מחיר של מובילים עם משאית מתאימה שעונים לדרישות שלכם, יורידו מחיר ויעשו הכל כדי שתבחרו בהצעה שלהם.

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.