מובילים

השוו הצעות מחיר של מובילים מומלצים וחסכו עד 40%

ממלאים את הפרטים ובתוך 3 דקות משווים עד 5 הצעות של מובילים זמינים.

מובילים מתמחרים שירותי הובלות

הזמינו את אותו מוביל בפחות כסף

מחפשים מוביל מומלץ? באתר ASK5 תוכלו למצוא מובילים מומלצים במהירות ולהזמין הובלות במחיר זול בעשרות אחוזים

בחרו את סוג השירות שאתם צריכים בטופס ובתוך דקות תוכלו להשוות הצעות מחיר מותאמות אישית שניתנות על ידי מובילים העומדים בתנאים הבאים:

 1. כל ההצעות של מובילים זמינים בתאריך שציינתם.
 2. אפשרות לסבלים בעיר שלכם לחיסכון בכסף ונסיעות ארוכות ומיותרות.
 3. התאמה לצורך שלכם – מובילים קטנים וזולים עם טנדר להעברת פריטים בודדים או מובילי דירות עם משאית להובלת דירה או משרד.
 4. הובלות על הדרך – הצטרפות להובלה קיימת כדי לחסוך בעלויות.
 5. ניתן להזמין סבלים לכל סוגי ההובלה.
 6. מנוף, פירוק והרכבת רהיטים, קרטונים בחינם ועוד אפשרויות.

קבלתם הצעות מתאימות? בחרו בטובה מכולן וצאו לדרך!

מוביל 2

למה להשוות מובילים ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

מובילים מומלצים שמתאימים לכם

אנו מבינים שהובלת מקרר או סלון אינה דומה להובלת דירה. לכן אנו מאפשרים לכם להתאים את הצעות המחיר בדיוק לצורך שלכם כך שמצד אחד לא תשלמו מחירים יקרים על משהו שאינכם צריכים ומצד שני תזכו לשירות מעולה בהתאמה אישית.

הצעות המחיר שתקבלו יהיו של מי שמתאימים לסוג ההובלה שציינתם. צריכים מנוף הרמה? הצעות המחיר יכללו כבר מנוף. עוברים דירה? מובילי דירות עם משאית יהיו האפשרות הטובה עבורכם. צריכים סבל לפריטים בודדים? תקבלו הצעות של מובילים קטנים עם טנדר שיכולים לעשות את זה במחיר זול יותר מחברת הובלה שתגיע עם משאית.

התאמת הצעות המחיר נעשית באופן דינאמי בהתאם לסוג ההובלה שבחרתם בטופס.

מובילי דירה

מובילי דירות

הובלת דירה היא אחד השירותים המבוקשים ובדיוק לשם כך יש באתר עשרות מובילי דירות מעולים שישמחו לתת לכם את הצעות המחיר הכי משתלמות.

בשונה משירותים אחרים, מובילי דירות מצויידים באמצעים מתאימים ובכלל זה משאית גדולה, צוות של סבלים מקצועיים ומתן אפשרות לאריזה, פירוק ופריקה. שימו לב שרבים יציעו גם קרטונים לאריזה בחינם או במחיר סמלי. כדאי להעלות את הנושא כבר בהצעות המחיר מפני שאז הסיכוי שלכם לקבל הטבות הוא הגבוה ביותר.

מובילים עם מנוף

מנוף הרמה היא אופציה נהדרת להובלת פריטים גדולים, כבדים או אפילו כדי להעביר דירה שלמה. באתר עשרות מובילים עם מנוף הרמה בגבהים שונים, החל ממנופים זולים לקומות נמוכות ועד למנופים שמתאימים למגדלי מגורים ומשרדים. כמו כן קיימת אפשרות להוביל פריטים באמצעות מנוף נייד המתאים למקומות צפופים עם מצוקת חניה.

הובלה עם מנוף
מוביל עם רכב מסחרי

מובילים קטנים

מרבית ההובלות בישראל מסתכמות בפריט בודד או מספר פריטים (הובלות קטנות). הדרך המומלצת להוביל את הפריטים האלה היא באמצעות מובילים קטנים.

בשונה מחברת הובלות, מובילים קטנים עובדים בדרך כלל לבדם או בזוגות ומבצעים את ההובלה עם טנדר או רכב מסחרי. אופי הפעילות מאפשר להם לספק שירות מהיר וגמיש במחירים הרבה יותר זולים. כשאתם משווים הובלת פריטים בודדים באתר (הובלות קטנות) תקבלו גם הצעות של מובילים קטנים.

מוביל משרדים

הובלת משרד מחייבת היערכות מיוחדת, אחת כמה וכמה כשמדובר בהובלת משרד גדול. באתר רשומות חברות הובלה שמתמחות בהובלת משרדים עם צוותי סבלים מנוסים שמצויידים בידע ובכלים כדי להעביר כל משרד באופן המוצלח ביותר.

מובילים משרד
מובילים

שירותים מקיפים

תפקידו של המוביל הוא לא רק להעביר חפצים ולעתים נדרשות פעולות נוספות כמו פירוק והרכבה, אריזה או אחסנה.המובילים באתר מספקים את כל השירותים שתזדקקו להם תחת קורת גג אחת.

חשוב לציין שככל שהיקף השירות רחב יותר, כך פוטנציאל החיסכון שלכם באמצעות השוואת המחירים עולה.

כמה עולה להזמין מוביל?

שירותמחיר
הובלת מוצרי חשמלמ-290 ₪
הובלת חדר שינהמ-340 ₪
הובלת ארוןמ-300 ₪
הובלת מיטהמ-280 ₪
הובלת שולחןמ-250 ₪
הובלת מזנוןמ-270 ₪
הובלת סלוןמ-320 ₪
הובלת פינת אוכלמ-290 ₪
הובלת אקווריוםמ-250 ₪
הובלת כיסאותמ-250 ₪
ט.ל.ח – המחירים המוצגים משמשים כהערכה בלבד, המחיר הסופי נקבע ע”י המוביל בהתאם לפרטי ההובלה. לכן חשוב בין היתר להשוות מספר הצעות.

המחיר הסופי תלוי בסוג ההובלה, המורכבות שלה, כמות החפצים, מרחקי נסיעה, הימצאות מעלית ועזרים נוספים כמו מנוף, אריזה, פירוק והרכבה וכיוצא בזה.

יחד עם זאת יש גם גורמים סובייקטיבים שהשפעתם על המחירים מאוד גבוהה ובכלל זה ניתן למנות את ההתמחות של מי שציע את שירותיו, הקרבה שלהם אליכם, הזמינות שלהם והאופן שבו הם מתמחרים את השירותים.

לאור המשתנים הרבים, יכולים להיווצר הפרשי מחירים משמעותיים בין סבלים שונים ולא תמיד העניין יהיה קשור לטיב השירות או המקצועיות. לכן מומלץ מאוד להשוות הצעות מחיר כדי לחסוך בעלויות.

דגשים חשובים

השוואת מובילים

אנו מביאים לכם דרך חדשנית, מהירה וזולה להשוואת מובילים שיכולה להוזיל את המחיר בעשרות אחוזים.

לאחר מילוי הפרטים, יצרו אתכם קשר 3 עד 5 מובילים שמתאימים לדרישות שלכם. בהובלות קטנות תקבלו 3 הצעות ובהובלה שיש פוטנציאל חיסכון גדול יותר, תקבלו עד 5 הצעות.

כל מי שפונה אליכם עם הצעת מחיר כבר יודע שאתם משווים אותו מול הצעות אחרות אך מבלי לדעת את גובהן. כל מי שפונה אליכם גם יודע שתבחרו בהצעת המחיר הכי משתלמת. לכן יש ניסיונות לתת לכם את השירות הטוב ביותר במחיר הכי משתלם מתוך מטרה לתת לכם את ההצעה הנבחרת.

 1. מובילים רבים ישמחו לתת לכם קרטונים בחינם.
 2. בהובלת פריטים יש סבלים רבים שגם יארזו עבורכם ללא תוספת מחיר.
 3. המערכת תנסה לאתר מסלולי הובלה על הדרך כדי לחסוך לכם במחיר.
 4. מניעת נסיעות ארוכות שמייקרות את ההובלה באמצעות ניסיון התמקדות במובילים בעיר שלכם.
 5. התאמת ההצעות לסוג השירות.

השוואת מובילים באתר ASK5 מאפשרת לכם ליהנות מיתרונות רבים שיכולים לשדרג לכם את השירות, להוזיל את המחירים ולחסוך הרבה מאוד זמן.

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה הובלה בפחות כסף.

שאלות ותשובות

כמה זמן לפני ההובלה צריך להזמין מובילים?

בהובלות קטנות ניתן להזמין סבלים מעכשיו לעכשיו בעוד שכדי להוביל דירה מומלץ להיערך כחודש מראש. בתקופות עם ביקוש גבוה כדאי לקחת מקדם הגנה של שבוע או שבועיים נוספים.

כמה טיפ צריך לשלם למוביל?

ראשית אין בכך חובה אך אם אתם מרוצים מהשירות, נהוג לשלם בממוצע 50 ש״ח לכל סבל בהתאם למאמץ ולשביעות רצונכם.

האם צריך להחתים את המוביל על הסכם?

באופן כללי מומלץ מאוד לעבוד עם הסכם חתום. יחד עם זאת במידה שאתם צריכים להעביר רק פריט בודד ולא יקר במיוחד ממקום למקום, אפשר להסתפק בהודעת וואצסאפ שמסכמת את פרטי השירות והמחיר שסוכם.

איפה אפשר להוריד חוזה הובלות בחינם?

אנו מזמינים אתכם להשתמש בחוזה הובלה שניתן להוריד באתר בחינם.

מה כדאי לבדוק?

בדקו שיש ביטוח ואת האמצעים הדרושים להשלמת המשימה ובכלל זה מנוף או כל אמצעי אחר.

כיצד בודקים שהמחיר שהציעו המובילים הוא סביר והוגן?

כל מוביל יכול לתת הצעת מחיר שונה וכדי להבטיח את המחיר ההוגן, חשוב להשוות מספר הצעות. באתר ״ASK5״ תוכלו לעשות את זה בקלות ובאופן יעיל במיוחד.