הובלה ומעבר דירה

מעבר דירה הוא תחום עונתי למדי כשבעונת הקיץ ובתחילת וסוף כל חודש, הביקושים עולים בצורה ניכרת. בעוד שבתחילה או סוף חודש, העליה מתונה באופן יחסי, בעונת הקיץ הביקוש לשירותי הובלה עולה פי 4 ויותר לאור העובדה שרבים מעוברי הדירות בישראל מעדיפים לעשות את זה בעונת הקיץ בזמן חופשת שנת הלימודים.

למרבה המזל, אם מאמצים מספר טיפים מגלים שעליית המחירים היא לא עובדה מוגמרת ושאפשר להזמין הובלת דירה גם בתקופות שבהן הביקוש לשירות גבוה, באופן הרבה יותר שקול ובמחירים הגיוניים ולעתים אפילו זולים.

צוות האתר ASK5 בחר להביא לכם הסבר מפורט אודות הדרך הנכונה לבצע הובלה ו/או מעבר דירה בקיץ ובתקופות עומס שמתאפיינות בזמינות נמוכה של מובילים מומלצים ובמחירים שרק מאמירים.

קראו את המדריך הבא וגלו כיצד אפשר להזמין שירותי הובלה איכותיים וזולים ולעבור דירה באופן מסודר, אפילו אם זה נופל עליכם בחודשי העומס הגדולים ביותר של השנה.


קיץ או חורף? אצלנו המחירים תמיד זולים!

השוו מחירי הובלה בחינם ובלי סיכון וחסכו עד 40% במחיר


הקשיים שבהזמנת הובלה בקיץ

אם אתם תוהים מה כבר מיוחד כל כך בהזמנת שירותי הובלה או במעבר דירה בחודשי העומס עד כדי כך שאנחנו כותבים מדריך נפרד בדיוק בשביל הצורך הזה, כדאי שתדעו במדובר בעולם כמעט שונה לחלוטין ביחס למה שנהוג בשאר חודשי השנה.

הסיבה היא שמרבית מעברי הדירה במדינת ישראל מתרחשים במספר חודשים מצומצם יחסים שבין יוני לאוגוסט.

יש שיאמרו שאל החודשים הללו צריך להוסיף גם את החודשים שבהם הסטודנטים עוברים לגור במעונות או חוזרים לביתם ואת תחילת וסוף כל חודש שמתאפיינים בכמות מוגברת של מעברי דירות. מדובר בתקופות שבהן הביקוש לשירותי הובלה מרקיע שחקים ויכול להגיע למספרים שמבטאים פער של פי 5 ויותר ביחס לחודשי החורף.

הביקוש החריג הזה מביא לשלל תופעות שאת חלקן אתם מכירים ועל חלקן אתם תופתעו בוודאי לשמוע.

ביקוש גבוה מעלה את המחיר

זה לא סוד שכאשר הביקוש למוצר או שירות עולים, כך גדל גם הסיכוי שמי שמספק את השירות (במקרה שלנו מובילים וחברות הובלה), ינצל את ההזדמנות על מנת להעלות את המחירים כדי להרוויח יותר.

זאת הסיבה שבעונת הקיץ המחירים יכולים לעלות אצל חלק מהמובילים ב-25% ויותר.

באתר ASK5 מסייעים לכם להשוות מחירי הובלה בדרך ייחודית שעוזרת למצוא חברות הובלה ומובילים פנויים במחירים יותר זולים ולא משנה אם זה קיץ או חורף. באתר ASK5 אתם יכולים להשוות מחירים ולהזמין את אותה הובלה בפחות כסף.

ביקוש גבוה מקשה על מציאת מובילים מומלצים

אחת הבעיות הנפוצות בחודשי הביקוש היא מציאת מובילים מומלצים.

הסיבה היא שכולם רוצים להוביל עם מישהו מקצועי ומומלץ מכיוון שמדובר באחד מאבני היסוד של כל מעבר דירה או הובלה מוצלחת.

בחירת חברת הובלה מומלצת יכולה לעשות את ההבדל בין מעבר דירה חלק ונינוח לבין העלאת מחירים, שירות לקוי ואפילו היעלמות של המובילים ביום המעבר.

ביקוש גבוה מצמצם את לוחות הזמנים

נקודה נוספת שרבים ממעטים לקחת אותה בחשבון היא הקושי להזמין את ההובלה בדיוק בזמן שנוח לכם.

זה אומר שבזמן שכל חברות ההובלה והמובילים השונים כל כך עמוסים, יכול להיות קושי לתאם איתם את ההובלה בשעה והתאריך שנוחים לכם מפני שקיים סיכוי גבוה שהם כבר תפוסים בשעות הללו.

כך נוצר מצב שאנשים רבים נאלצים להזמין את המובילים בשעות מאוחרות ולעבור דירה בעיתוי לא נוח.

גם כאן הפתרון כפי שנראה בהמשך יכול להיות מאוד פשוט, ואף על פי הקושי, ניתן בהחלט למצוא חברת הובלה מומלצת ולתאם איתה שעה ותאריך שנוחים לכם.

שירותים מיוחדים בתקופת הביקוש

הובלה היא הרבה יותר מהעברה של פריט כזה או אחר ממקום למקום ולעתים קרובות עולה הצורך בשירותים מיוחדים נוספים כדי להוציא את מעבר הדירה ו/או ההובלה אל הפועל.

יש לכך אין ספור דוגמאות שמתחילות באריזה והובלה, דרך פירוק והרכבת רהיטים ועד להזמנת מנוף הרמה.

המשותף לכל השירותים הללו היא העובדה שבחודשים המדוברים, הביקוש הגבוה מקשה על הזמנת השירותים האלה, אחת כמה וכמה כשצריך לבצע אותם בתיאום עם ההובלה עצמה או כאשר צריכים את השירות באופן דחוף.

הביקוש הגבוה מושך גורמים מפוקפקים

כאן כבר מדובר באחת הנקודות הכי מפתיעות שמרבית האנשים כלל אינם מודעים לה.

הידעתם שהביקוש הגבוה להובלות דירה מושך אל הענף גורמים כאלה ואחרים שמציעים שירותי הובלה מבלי שיהיו כלל מובילים?

הדבר בא לידי ביטוי בכך שלאור הביקוש הגבוה ועליית המחירים, יש כאלה שמציעים שירותי הובלה בחודשים הספציפיים האלה.

במקרים רבים מדובר בגורמים שלא מתחזקים חברת הובלה על בסיס שוטף ושבמהלך השנה בכלל מתעסקים בדברים אחרים.

מיותר לציין שבמקרים רבים לא ניתן להשוות חברה מומלצת ומקצועית שעוסקת רק בהובלות, למי שלוקח בוקר אחד טנדר ומחליט שהוא מוביל למשך השבועות הקרובים.

מעבר למקצועיות, לחלק מאותם גורמים אין אינטרס לבנות מוניטין ולתת לכם שירות טוב והם מתעסקים יותר בהעלאת ההכנסות שלהם.

הכללים שיסייעו לכם להוביל ולעבור דירה בחודשים העמוסים

עד כה הסברנו מדוע הובלה יכולה להיות כל כך מאתגרת בחודשי הביקוש ומדוע צריך להיערך אליה בהתאם, אך נשאלת השאלה באילו צעדים צריך לנקוט כדי להבטיח מעבר חלק והזמנת מובילים מומלצים?

לפניכם מספר כללים פשוטים שכל אחד יכול לאמץ, וכפי שתראו, האתר ASK5 נועד לסייע לכם לצלוח את התהליך ולא משנה אם אתם עוברים דירה בחורף או בקיץ, באמצעות האתר ASK5 זה יהיה לכם הרבה יותר נוח, מהיר וגם זול להזמין שירותי הובלות בכל זמן ובכל מקום.

עיתוי הוא הבסיס להצלחה

עיתוי הוא הבסיס להצלחה והיתרון הגדול בתחום מעברי הדירות וההובלות הוא שכמעט אף פעם לא קורה מצב שבו אתם צריכים להזמין הובלה היום למחר.

אין סיבה לא להתחיל בתהליך בשלב מוקדם ובעוד שחודש יכול להספיק למעבר בתקופות רגילות, אנו ממליצים להתחיל ולהתכונן למעבר בתקופת הקיץ כחודשיים או לפחות חודש וחצי לפני המעבר.

היערכות מוקדמת תסייע לכם למצוא מובילים מומלצים במחירים הוגנים ואף לתאם אותם לשעות שנוחות לכם מפני שהם יהיו פנויים בשלב כל כך מוקדם.

הדבר נכון גם לגבי הזמנת מנוף הרמה וכן שירותי אריזה או פירוק והרכבת רהיטים.

השוו מובילים וחברות הובלה באתר ASK5

מעבר לעובדה שאתם יכולים לקבל מספר הצעות מחיר בקליק ולהוביל כל דבר בכל ישוב ועיר בפחות כסף, האתר ASK5 מסייע לכם להשוות הצעות מחיר שנתפרו בדיוק לצרכים שלכם וחשוב לא פחות – מחברות הובלה ומובילים שפנויים בתאריך שבחרתם ושמעוניינים להוריד מחירים כדי שתבחרו בהם.

באופן הזה אתם יכולים להימנע מתשלום מחירי מופרז שנובע מביקוש גבוה.

כמו כן ההשוואה נעשית בחלוקה לערים משמע שאתם מקבלים הצעות של מובילים בעיר שלכם. באופן הזה אתם נמנעים מהצעות יקרות כתוצאה ממרחקי נסיעה ארוכים ומיותרים ומצד שני זוכים גם לשירות טוב יותר ממוביל קרוב שיכול להגיע אליכם להצעה מהימנה.

השוואת מחירי הובלות

עקבו אחר כל הכללים לבחירת חברת הובלות

כפי שציינו קודם לכן, אנו ממליצים בחום לקרוא את המדריכים שפרסמנו בנוגע לדרכים המומלצות לעבור דירה, כיצד לארוז, איך לבחור חברת הובלה וממה צריך להיזהר.

עיון קצר במדריכים האלה יספק לכם כלים שיהפכו את ההובלה להרבה יותר יעילה, בטוחה ונעימה.

חתמו על חוזה הובלה (מהאתר ASK5)

חוזה הובלה הוא מסמך חובה שיכול לעזור לכם למנוע מצבים לא נעימים שקשורים באי הבנות או התנערות מהבטחות.

הורידו את ההסכם שפרסמנו, ערכו אותו והדפיסו אותו. בדקו שכל הפרטים הנחוצים מופיעים בו והחתימו את המובילים.

באופן הזה תוכלו להבטיח את התנאים הטובים ביותר ולהקטין את הסיכוי שמישהו ינסה לסגת מהם ביום המעבר.

בסיכומו של דבר, הובלה ומעבר דירה בתקופת הקיץ יכולה להיות מאתגרת יותר, אך אם תקפידו לשמור וליישם את הכללים שהצגנו, אנו סבורים שתוכלו לעבור בנינוחות מרבית, למצוא מובילים מומלצים ולעשות את כל זה גם במחירים זולים יותר מהממוצע.

מחפשים מובילים או חברת הובלות באזורכם? נסו עכשיו בחינם ובלי סיכון. מלאו את הפרטים או התקשרו אלינו וגלו כמה יעלה לכם להוביל וכמה כסף האתר ASK5 עוזר לכם לחסוך.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך