יחידות אחסון להשכרה

יחידות אחסון הן הפתרון המומלץ לכל מי שצריך לאחסן את תכולת הדירה או לשכור מחסן לכל צורך אחר. השכרת יחידת אחסון מספקת את הפרטיות והשימושיות הגבוהים ביותר ואם שוכרים יחידת אחסנה בחברה מומלצת, יכולים ליהנות משלל יתרונות ששמורים רק לשיטת האחסנה הזאת. לפניכם כל מה שצריך לדעת על יחידות אחסון להשכרה. מה היתרונות, החיסרון הבולט ולמה צריך לשים לב כששוכרים יחידת אחסנה.


רוצים לדעת מה עולה להשכיר יחידות אחסון בעיר שלכם?

השוו עד 5 הצעות וחסכו זמן וכסף בחינם ובלי סיכון.


מה זאת יחידת אחסון להשכרה?

השכרת יחידות אחסון היא אחת הדרכים הנפוצות לאחסון תכולת דירה, חפצים, סחורה או כדי לאחסן רהיטים. למעשה מדובר במחסן אישי שנמצא במתחם גדול שמחולק לעשרות ואפילו מאות יחידות אחסנה בנפחים שונים.

כל יחידת אחסנה מופרדת לחלוטין משאר היחידות באמצעות מחיצות גבוהות ודלת עם מנעול ומפתח ייחודי שמוחזק על ידי מי ששוכר את היחידה.

במהלך תקופת השכירות נהנים השוכרים מהאפשרות להכניס או להוציא חפצים באופן שוטף ככל שהם צריכים ואם בחרתם בחברת אחסנה מומלצת, תוכלו להגיע כמעט בכל שעות היממה, בלי התראה מוקדמת, להחנות את הרכב שלכם בחניה שמיועדת ללקוחות, לגשת ליחידה באופן עצמאי ולהשתמש בה ככל שאתם צריכים ובתנאי שיש בה מקום.

מדובר בפתרון הנוח ביותר לאחסון מהסיבה שלמעשה מדובר במחסן אישי שבו אתם יכולים לאחסן את החפצים באופן בטוח וליהנות מכל היתרונות שחברה לשירותי אחסנה יכולה להציע ובכלל זה:

  • אחזקה.
  • אבטחה.
  • עמידה בקריטריונים מקצועיים.
  • נוחות מירבית ללקוחות ששוכרים את יחידת האחסון.

החיסרון של השכרת יחידת אחסון

כדי להבין מה החיסרון של יחידות אחסנה צריך קודם להכיר שיטה נוספת לאחסון תכולת דירה שנחשבת לזולה יותר באופן יחסי. השיטה היא אחסון על גבי משטחים.

אחסון במשטחים נעשה על ידי חברות אחסנה רבות ובמסגרת השירות מגיעים אליכם נציגים מטעם החברה ומעמיסים את כל התכולה על גבי משטחים. בסיום ההעמסה, הם עוטפים את התכולה שעל המשטח עם גליל קרטון וניילון נצמד ומעמיסים את המשטח על משאית.

משם נלקח המשטח למחסן גדול שבו מאחסנים את הפריטים לפרק הזמן הנדרש. היתרון של המשטחים על פני יחידות האחסון בא לידי ביטוי במחיר הזול אך בכל מה שקשור לנוחות ושימושיות, אין תחליף להשכרת יחידת אחסון.

יחידות אחסון להשכרה מאפשרות לכם להגיע אל המחסן ולעשות בו שימוש חופשי בעוד שבאחסנה על משטח אתם כמעט שלא יכולים להגיע ולהוציא או להכניס חפצים, בטח לא באופן חופשי.

למי מתאים לשכור יחידות אחסנה?

יחידות אחסון להשכרה מתאימות לכל מי שמעוניין בפתרון נוח כדי לאחסן תכולת דירה, רהיטים או אפילו סחורה.

אחסון תכולת דירה

יחידות אחסון להשכרה הן אחד הפתרונות האהובים על מי שצריך לאחסן את הדירה. עברתם לדירה קטנה יותר ואתם לא יודעים מה לעשות עם כל התכולה? עוברים לגור עם בן או בת הזוג וחושבים מה לעשות עם הרהיטים הנותרים? אחסון תכולת דירה ביחידות פרטיות הוא פתרון נוח, נגיש ושימושי במיוחד.

נסיעת רילוקישן

בישראל בכלל ובחברות הייטק בפרט, נהוג לשלוח חלק מהעובדים לנסיעות עבודה, השתלמות ולימודים במדינות אחרות. טיסות אלה עשויות להימשך תקופה ארוכה.

אנשים אלה לרוב ישכירו את דירתם בזמן שהייתם בחול ולעתים קרובות יעדיפו לשמור על הרכוש שלהם במקום בטוח תוך הבטחה שאיש לא ישתמש בו. כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, תאי אחסנה מהווים את האלטרנטיבה המועדפת.

שיפוצים

חשבתם איך תשמרו על רכושכם במידה והחלטתם לבצע שיפוץ מקיף בדירה? השכרת יחידת אחסון תיתן מענה מצוין במקרה שאתם מעוניינים לשמור על רכושכם היקר לטווח ארוך או קצר.

מתנות או ירושות

במקרים רבים ישנם פריטי ריהוט שמתקבלים במתנה, העברה או ירושה. פריטים אלה מפאת גודלם יוצרים את הצורך במציאת מקום בטוח לאחסונם. שימוש ביחידת אחסנה יספק את הפתרון הטוב ביותר.

אחסנה לעסקים

עסקים קטנים רבים שמחפשים מקום לאחסן סחורה מוצאים את יחידות האחסון להשכרה כפתרון הטוב ביותר עבורם. האפשרות להשתמש ביחידה כמחסן לעסק והעובדה שמדובר בהוצאה מוכרת לעסקים, הופכים את היחידות להשכרה לאחד הפתרונות האהובים לבעלי עסקים.

יחידות אחסון להשכרה מחיר

מחירי שירותי אחסון יכולים להשתנות מחברה לחברה בהתאם לתנאים שהחברה מספקת ולמיקום הגאוגרפי שלה בישראל.

חברה שמאפשרת גישה נוחה וחופשית בכל שעות היממה עשויה לדרוש תעריף גבוה יותר ביחס לחברה עם שירותים מוגבלים יותר. כמו כן מחיר יחידות אחסון להשכרה במרכז הארץ יהיו יקרות יותר מאשר עלויות אחסון מחוץ לגוש דן.

הבחירה שלכם צריכה להיעשות, על פי הצרכים שלכם ולא רק על פי המחיר כך שלא תגיעו למצב שאת הכסף שחסכתם באחסון במרכז הארץ, תבזבזו על הוצאות נסיעה והובלה ארוכה יותר.

מחיר יחידת אחסון להשכרה נקבע גם על פי נפח האחסון שיוקצה לכם. ככל שתזדקקו ליחידת אחסון גדולה יותר, כך יגדלו עלויות אחסון התכולה הכוללות אם כי העלות היחסית לכל קוב תלך ותרד.

מה לבדוק לפני השכרת יחידת אחסון?

יש חברות אחסון רבות, חלקן טובות יותר או פחות. אני מאמין שכאשר אתם מאחסנים את רכושכם הפרטי, היקר כל כך, הן רגשית והן כספית, עליכם לבדוק מספק דברים עליהם אסור לכם להתפשר גם במחיר של פרמיה גבוהה יותר.

על מנת לדעת אם שירותי האחסון שהוצעו לכם איכותיים, עליכם לבדוק מספר דברים פשוטים:

התאמת הנפח של היחידה

בדקו שלחברת האחסנה יש יחידות אחסון שמתאימות לכם מבחינת הנפח באופן המיטבי כך שלא תצטרכו להתפשר על יחידה קטנה מדי או לשלם על יחידת אחסנה גדולה שלא לצורך.

ביטוח אחסנה

לצערנו תאונות מסוגים שונים עשויות לקרות ולא משנה כמה חברת האחסון תהיה זהירה. אין פתרון בטוח ב-100% – גם לא בביתכם. מאחר וזו המציאות בה אנו חיים, עליכם לבדוק אם חברת האחסון מחזיקה ביטוח מתאים בתוקף.

אמצעי בטיחות

כל מתחם אחסנה חייב להיות מצוייד באמצעי אבטחה לרבות שמירה של שומר (אפשרות למוקד שמירה) 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

הדברה

הדברות תקופתיות הן עניין שחברה להשכרת יחידות אחסון חייבת לבצע כל מספר חודשים.

כמו כן אמצעים ללכידת מזיקים הנם עניין שבשגרה וזאת על מנת למנוע אפשרות של נזק לרכוש כתוצאה מהימצאותם של מזיקים מסוגים שונים כגון תיקנים ואף מכרסמים. וודאו שחברת האחסון לוקחת ברצינות את רכושכם ועושה ככל שביכולתה למנוע הופעת מזיקים.

אפשרות גישה ליחידות האחסון

תשאלו את עצמכם האם אתם זקוקים לנגישות גבוהה ליחידת האחסנה או שתסתפקו בשעות מקובלות באמצע השבוע. התשובה לשאלה זו יכולה להיות הגורם שייקר את עלות האחסנה מצד אחד או יוזיל אותה מצד שני.

מיקום יחידת האחסנה

יחידת אחסון במרכז הארץ יכולה להיות יקרה ביחס ליחודות אחסון בצפון או בדרום. מאידך, הובלות של פריטים אל מקום האחסון, יכולות להיות יקרות יותר או פחות בהתאם למרחקי הנסיעה. כדי ליהנות מכל היתרונות שיש ליחידת אחסון להציע, אנו ממליצים לבחור באחת שנמצאת בקרבת מקום.

עונתיות ואחוז תפוסה

מחירם של יחידות אחסון להשכה עשוי להיות מושפע גם מעונתיות ומאחוז תפוסה. במתחמי אחסנה עם אחוז תפוסה נמוך אתם עשויים לקבל הצעות מחיר הרבה יותר משתלמות ביחס לחברות עם אחוז תפוסה גבוה.

יחידות אחסון להשכרה השוואת מחירים

לאור כל המשתנים שמשפיעים על המחיר, הדרך הטובה ביותר לשכור יחידת אחסנה היא להשוות מספר הצעות מחיר. באתר ASK5 תוכלו לקבל עד 5 הצעות מחיר שמותאמות לכם באופן אישי מחברות אחסנה באזור המגורים שלכם. כל חברת אחסנה מנסה לתת את ההצעה המנצחת כדי שתבחרו בשירותיה ולכן הן מנסות להוזיל את המחירים ולתת לכם את ההצעות הכי משתלמות.

באמצעות האתר תוכלו לשכור את אותה יחידת אחסון במהירות ובמחיר הרבה יותר זול. כמו כן ניתן ליהנות מחיסכון נוסף בשירותי הובלה ואחסנה, שירותי מנוף וכל מה שאתם צריכים כדי להשלים את השירות. נסו בחינם ובלי סיכון וחסכו כסף וזמן.

כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך