הובלת עצים

השוו הצעות מחיר להובלת עצים מכל הסוגים (לוחות, גזעים, עצים שלמים) בכל הארץ בחינם ובלי סיכון.

התקשרו אלינו או מלאו את הטופס ובתוך דקות תקבלו עד 5 הצעות מחיר סופר משתלמות.

הובלת עצים

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

השוואת מחירי הובלות עצים

האתר ask5 מציג פלטפורמה ייחודית להשוואת מחירי הובלות בדרך שמסייעת לכם למצוא מובילים מומלצים במחירים זולים בעשרות אחוזים.

אחד היתרונות הבולטים של המערכת היא היכולת לשדך בין מי שצריך שירות הובלה כלשהו לבין המוביל המתאים ביותר עבורו, וכאשר מדובר על הובלת עצים, העניין מקבל משמעות מיוחדת מפני שכפי שנסביר בהמשך, הובלות של עצים יכולות להיות במספר גרסאות שונות ומה שמתאים עבור הובלת עצים מסוג אחד, לא בהכרח מתאים לסוג אחר.

לדוגמה, אם אתם צריכים להוביל עצים לבניית פרגולה, תצטרכו מוביל שההתמחות שלו היא הובלה קטנה מפני שכך תוכלו ליהנות משירות איכותי ומהיר (אפילו לאותו היום) ובמחיר זול יותר ביחס לחברת הובלה שמתאימה למשימות מורכבות יותר כמו לדוגמה העברה של כמות עצים גדולה.

כמו כן יכול להיות שאתם מחפשים שירות להובלת עץ שמעתיקים ממקום למקום. במקרה כזה יש צורך ברכב פתוח ולעתים גם מנוף ואילו אם אתם צריכים להוביל משטחי עצים, כנראה שיש צורך במשאית גדולה.

באתר ask5 רשומים למעלה מ-200 מובילים וחברות הובלה שונות בפריסה ארצית רחבה כך שבאפשרותכם למצוא את מי שהכי מתאים ושמסוגל לספק לכם את השירות הטוב ביותר במחיר הזול וכל זה מבלי לבזבז כסף וזמן.

השוואת מחירי הובלות עצים נעשית בשני מישורים שמבטיחים לכם התאמה מושלמת לצורך אך יחד עם זאת גם במחיר אטרקטיבי שלעתים קרובות תתקשו למצוא באופן עצמאי.

השוואת מובילים ושירותי הובלה

הצעות של מובילי עצים מתאימים

אם אתם צריכים להוביל מספר עצים כדי לבנות פרגולה או מחסן בחצר שלכם, מומלץ למצוא מוביל שיכול לעשות את זה בזריזות ולגבות מחיר זול ככל שניתן.

במצב כזה נשווה בעיקר שירות שנקרא הובלות קטנות עם טנדר שמשלב באופן הטוב ביותר מחיר זול ועבודה זריזה וגמישה גם בהתרעה קצרה.

הובלה קטנה עם טנדר תתאים גם כאשר נדרש להעביר עץ פרי או נוי ממקום למקום (הובלת עצי זית הוא שירות נפוץ ומבוקש) אך לעומת זאת אם אנו צריכים להוביל מחסן עצים או כמות גדולה של חומרי גלם, אנו כבר נזדקק לחברת הובלה שערוכה באופן אחר שמסוגל לתת לכם מענה ובכלל זה מספר מובילים, משאית מתאימה וכן אמצעים נוספים בהתאם לצורך כמו מנוף וכיוצא בזה.

באתר ask5 עושים מאמץ כדי להביא לכם את הצעות המחיר הכי מתאימות לצורך שלכם כך שתוכלו לקבל שירות מקצועי ומתאים אך בלי לשלם על משהו שאין בו צורך, ולעתים קרובות העלויות זולות אפילו ביחס למחירון הובלות מומלץ.

הובלות עצים בזמן והמקום המתאימים

השוואת הצעות מחיר היא דרך מומלצת לפני שמזמינים הובלה אך אנו מציעים לעשות את ההשוואה באופן שונה שבו אתם מקבלים עד 5 הצעות מחיר של מובילים זמינים בלבד כך שאתם לא צריכים לבזבז זמן בטלפונים בלי תכלית אל מובילים עסוקים שלא יכולים לתת לכם שירות.

בנוסף לכך, ההצעות שאתם מקבלים הן של מובילים באזור שלכם. העניין הזה הופך כל הצעת מחיר להרבה יותר מעשית עם פוטנציאל חיסכון גדול יותר לאור העובדה שמרחקי הנסיעה מתקצרים.

הובלות עצים במחירי הזול

קבלת הצעות של מובילים מתאימים וזמינים זה דבר חשוב מאוד אך בואו לא נשכח שאנו גם רוצים להוזיל את המחירים ככל שניתן.

באתר ask5 אתם מקבלים הצעות בדרך שונה שבה כל מוביל יודע שאתם משווים את ההצעה שלו אל הצעות אחרות שמתקבלות.

במצב שנוצר כל מוביל מנסה לנצח בתחרות המחירים ולכן ההצעות זולות מהמקובל בענף ולכם נותר רק לבחון אותן ולבחור במוביל עם ההצעה המקצועית והזולה מכולם.

באופן הזה אתם יכולים לחסוך בהובלת עצים מאות שקלים ולמעלה מזה ככל שההובלה גדולה יותר.

הובלת עצים עם מנוף

הובלות עצים עם מנוף

יש מקרים שבהם הובלות עצים מחייבת גם שימוש במנוף הרמה או מנוף זרוע. במקרים כאלה בוודאי תשמחו לשמוע שבאפשרותכם להשוות הצעות מחיר עבור הובלות עם מנוף וכך לחסוך אפילו יותר כסף.

בדרך הזאת אתם יכולים לקבל את השירות המהיר, המתאים וגם במחיר המשתלם ביותר.

סוגי הובלות עצים

יש כאמור מגוון של סוגים כשבאתר ask5 אתם יכולים להשוות את כולם ולקבל הצעות זולות ושמותאמות לאופי המשימה.

הובלת משטחי עץ

הובלת משטחים הוא שירות מבוקש בקרב עסקים רבים. באמצעות השוואת מחירים תוכלו לאתר את מי שפנוי ויכול להוביל לכם את המשטחים במהירות ובזול.

הובלת עצים לבנייה ומלאכה

רוצים לבנות פרגולה, דק או מחסן? אחת האפשרויות הטובות ביותר לעשות את זה היא עם עצים מתאימים.

אצלנו תוכלו להשוות הצעות מחיר של מובילים מתאימים וזמינים שיבצעו עבורכם אפילו הובלה מהיום להיום.

הובלת עצים לאתר בנייה

עצים משמשים גם בבנייה וכדאי לדעת שניתן להזמין הובלת כמות בלתי מוגבלת של עצים בכל הארץ לרבות לאתרי בנייה.

הובלת מחסן עצים

באתר רשומות חברות הובלה רבות שחלק גדול מהן ערוך לבצע הובלות מורכבות וגדולות במיוחד באופן מקצועי ובטוח. צריכים להוביל מחסן עצים? התקשרו או מלאו את הפרטים ותוכלו לעשות את זה בחיסכון גדול.

הובלות עצי פרי או נוי (העתקת עצים)

הובלת עצים למקום חדש היא עוד פעולה שיכולה להיעשות בקלות בעזרת השירותים שמוצעים לכם באתר.

הובלת עצי נוי או פרי תיעשה בטנדר מתאים וגם כאן מדובר בהובלה פשוטה ומהירה.

כמה עולה הובלת עצים?

מחיר הובלת עצים מתחיל בפחות מ-300 ש״ח כשצריך להוביל עצים בודדים לבניית דק או פרגולה וככל שמדובר בנסיעות ארוכות ובהובלה גדולה ומורכבת יותר, כך המחירים עולים בהתאם.

יחד עם זאת שיטת השוואת המחירים שבאתר מסייעת לכם למצוא את ההצעות הכי טובות ומשתלמות. לא משנה אם אתם צריכים להוביל מחסן עצים או כמה לוחות עץ בודדים, באתר ask5 תוכלו לעשות את זה באופן מהיר ובמחיר זול בעשרות אחוזים.

רוצים לדעת כמה יעלה לכם הובלת עצים? מלאו את הפרטים או התקשרו אלינו, השוו הצעות מחיר מתאימות וזולות והזמינו את אותו שירות רק בפחות כסף.

השוואת המחירים ניתנת לכם בחינם ובלי סיכון.

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.