הובלת סלון

באמצעות ASK5 תוכלו להשוות 3 הצעות מחיר זולות של מובילים להובלת סלון.

מלאו את הפרטים של ההובלה או התקשרו אלינו ותוכלו להוביל כל סלון במחיר יותר זול בתוך 3 דקות.

הובלת סלון השוואת מחירים

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

שלמו פחות על הובלת סלון. השוו מחירים בקליק וחסכו זמן וכסף בלי סיכון ובלי התחייבות.

באתר ASK5 אתם יכולים להשוות מובילים בעיר שלכם בקלות ובמהירות בפלטפורמה מתקדמת שבה אתם יכולים להשוות מובילים ולהוביל את אותו סלון בפחות כסף.

למה להזמין הובלת סלון באמצעות ASK5?

השוואת מובילים להובלת סלון באמצעות האתר ASK5 תסייע לכם למצוא מוביל מתאים ולהוזיל את המחיר של ההובלה בעשרות אחוזים.

כשאתם ממלאים את הפרטים של הסלון שצריך להוביל המערכת מקשרת אתכם באופן אוטומטי עם 3 עד 5 מובילים מתאימים שעונים לדרישות הבאות:

 1. המובילים צריכים להיות זמינים בתאריך שבו אתם רוצים להוביל. ניתן לבצע הובלה של סלון גם בהתראות קצרות ואפילו מהיום למחר או לעתים גם באותו יום.
 2. יש עדיפות למובילים בעיר שלכם כך שאם נדרשת הובלת סלון בגבעתיים, תהיה עדיפות למובילים בגבעתיים או בערים סמוכות, מתוך המחשבה שמוביל קרוב יכול לתת לכם שירות מהיר וזול יותר.
 3. לפניות מסוג הובלת סלונים עונים בעיקר (אך לא רק) מובילים עם טנדר שמתמחים בהובלות קטנות ולכן יכולים להוזיל לכם את המחיר הודות לעובדה שהם מגיעים לבדם או עם מוביל נוסף וטנדר נוח לתמרון וזול לתחזוקה.

מעבר לכך, כל המובילים שנותנים לכם הצעת מחיר להובלה של הסלון יודעים שאתם מקבלים הצעות מחיר של מובילים נוספים שמתחרים עליכם ולכן כל אחד מהם מנסה לתת את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית כדי שתבחרו בו.

כל מה שנותר לכם לעשות הוא לבחור בהצעת המחיר הכי משתלמת ולהוביל את הסלון במהירות ובפחות כסף.

הובלת סלון מחיר

מחיר הובלת סלון נע בין 250 ש”ח ל-600 ש”ח, כאשר המחיר הממוצע הוא 450 ש”ח. המחיר הסופי ייקבע בהתאם למרכיבים הבאים:

 • גודל הסלון: בלון גדול וכבד יהיה יקר יותר להובלה
 • מיקום: הובלות למרחקים ארוכים יהיו יקרות יותר מהובלות מקומיות.
 • קומה: במידה שאין מעלית או שהסלון אינו נכנס למעלית קיימת אז המחיר יתייקר ככל שההובלה לקומה גבוהה יותר.
הובלת סלון

טיפים להובלת סלון שחשוב להכיר

כמו הובלת רהיטים אחרים, גם כאן יש כמה צעדים שתוכלו לנקוט כדי להבטיח שהתהליך יעבור בצורה חלקה.

 1. השוו מובילים – חפשו חברות הובלה שיש להן ביקורות טובות וושיש להן ביטוח. השוו מחירים כדי למצוא את ההתאמה הטובה ביותר לצרכים שלכם. ניתן כאמור לבצע את ההשוואה באמצעות האתר ASK5 על ידי מילוי הפרטים בטופס וקבלת הצעת מחיר מ-3 עד 5 מובילים פנויים שמתחרים בינהם. השוואת המחירים היא בחינם ובלי התחייבות.
 2. הצעת מחיר בבית: אנו ממליצים כל הזמן לקבל הצעות מחיר להובלה רק בדירה שלכם מהסיבה שזאת הדרך היחידה שבה ניתן להעריך את תנאי ההובלה, האתגרים והאם נדרשת הובלת מנוף. בדרך כלל הצעות מחיר טלפוניות יהיו חסרות אחריות אך בהובלת סלון ניתן לעתים לחרוג מן הכלל ולהסתפק בתצלום של הסלון שצריך להוביל. חשוב לפרט את תנאי ההובלה ולהתייחס לחדר מדרגות, מעלית וחניה למובילים בנקודת המוצא והיעד.
 3. בדקו את הצעות המחיר: בדקו היטב את הצעת המחיר שקבלתם ותשאלו כל שאלה שיש לכם לגבי העלות והשירותים. מי עוטף את הסלון? האם נדרש מנוף? כמה מובילים מגיעים? וכיוצא בזה.
 4. בחרו את המובילים: לאחר שבדקתם את המובילים ואישרתם שהמחיר והשירות שלהם זה מה שאתם מחפשים, פנו אליהם לתיאום סופי של ההובלה.
 5. הכנה להובלה: הכינו את חלל הסלון החדש לקבלת הרהיטים. נצלו את העובדה שהוא ריק ונקו אותו.
 6. אשרו את הפרטים עם המובילים: אם ההובלה מתבצעת לאחר מספר ימים, כדאי לאשר את כל הפרטים כמו תאריך ושעת ההובלה, האם צריך לשמור חניה, לתאם עם מנוף הרמה וכל הנחיה מיוחדת אחרת.
 7. טיפ למובילים: טיפ הוא אינו דבר שחובה לתת למובילים אם כי זה נוהג מקובל. באופן כללי נהוג לתת טיפ למובילים לפי שביעות רצונכם כשבממוצע העלות של טיפ נמוכה בהובלת סלון ביחס להובלות גדולות. כדאי לבדוק שלא מגיעים יותר מדי מובילים כדי למנוע אי נעימות שבה אתם מרגישים שלא בנוח לתת או לא לתת טיפ לכל אחד מהמובילים שאין בהם צורך.
 8. יש לכם סלון יקר ואין לכם היכן לשים אותו? בדקו אפשרות של אחסון תכולה עד שימצא לו פתרון.

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.