הובלת סחורה

ASK5 יסייע לכם להשוות הצעות מחיר להובלת סחורה מכל הסוגים בכל הארץ בחינם ובלי סיכון.

התקשרו אלינו או מלאו את הפרטים ובתוך 3 דקות תוכלו להתחיל ולהשוות הצעות להובלת סחורות כולל אפשרות לפריקת סחורה וסידור.

הובלת סחורה

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

מובילים סחורה אבל בשיטה אחרת

הובלת סחורה היא אחד משירותי ההובלה הכי נפוצים במדינת ישראל וכולם מבטיחים לכם הרים וגבעות עד שמגיעים להצעת מחיר…

אם כבר חיפשתם מובילי סחורות מומלצים בוודאי שמתם לב לשונות הגבוהה בין הצעות המחיר השונות ובעיקר להבדל שבין ההבטחות לבין התמחור בשטח.

האתר ASK5 מאפשר לכם להוביל סחורה אבל באמצעות שיטה אחרת – חדשנית ומהירה שמסייעת לשנע סחורה מכל סוג ובכל הארץ במהירות מקסימלית ובמחיר מינימלי.

במקום להתחיל ולהתקשר אל מובילים שאינכם מכירים ולא יודעים כמה הם דורשים עבור הובלת הסחורה והאם המחיר שלהם הוגן, פשוט מלאו את הפרטים בטופס (מומלץ להתקשר אל מוקד ההזמנות) והשוו בין 3 ל-5 הצעות מחיר מתאימות של מובילים מומלצים להובלת סחורה זהה לשלכם.

כל הצעת מחיר שאתם מקבלים נבנית בדיוק לפי הפרמטרים שהזנתם בטופס או שמסרתם לנציג השירות. חברות ההובלה מצידן ינסו לתת לכם את ההצעה הכי טובה מתוך מטרה להיות אלה שיבחרו להובלת הסחורה שלכם.

באפשרותכם להשוות הצעות שמותאמות לכם לרבות פריקת הסחורה וסידור שלה בהתאם לצורך שלכם.

הובלת סחורה

מובילים סחורה מתי שנוח לכם

הצעות של מובילים זמינים בתאריך שבו אתם צריכים להוביל את הסחורה לרבות אפשרות להוביל את הסחורה באותו יום או למחרת (הובלה דחופה).

הובלת סחורה בכל עיר (כולל בין עירוני)

אפשרות להוביל את הסחורה בכל הארץ. באתר רשומים חברות ומובילים בכל הארץ ולא משנה היכן אתם צריכים להבויל סחורה ולאן, באתר תמצאו למעלה מ-200 מובילים וחברות הובלה בכל עיר כך שניתן למצוא בדיוק את מי שמחפשים וחשוב מכך – לא להזמין חברת הובלה מרוחקת שעשויה לייקר את המחיר כתוצאה מנסיעות ארוכות ולא הכרחיות.

פריקת סחורה וסידור

במצבים רבים הובלת סחורה אינה מסתכמת רק בשירותי סבלות ויש צורך בכלים או פעולות נוספות כדי להשלים את המשימה.

באמצעות האתר תוכלו להשוות מחירים לכל שירות שתצטרכו ובכלל זה פריקת סחורה, סידור שלה, שימוש במנוף הרמה או מנוף זרוע, פירוק והרכבה, אחסון במחסנים בפריסה ארצית ועוד.

הובלת כל סוגי הסחורות

סחורות יכולות להגיע בקרטונים וארגזים שניתנים לנשיאה באופן פשוט אך יכול להיות שאתם צריכים בכלל הובלת מטענים, הובלה של סחורה עדינה או מורכבת ואפילו הובלת מכולות שלמות.

אצלנו אתם לא צריכים לתהות מי פנוי ומי מתאים לסוג הסחורה שלכם. פשוט בחרו את השירות הרצוי וכל ההצעות תיהינה של מובילים מתאימים עם האמצעים הנכונים וכמות מספקת של כוח אדם.

כמה עולה הובלת סחורה?

מחיר הובלת סחורה תלוי במספר פרמטרים ובכלל זה:

  • סוג הסחורה.
  • מורכבות הובלה.
  • האם נדרשים שירותים נוספים כמו פריקה, סידור, מנופים וכדומה.
  • מרחקי נסיעה
  • סוג הרכב – האם נדרשת משאית או טנדר.

תוסיפו למשוואה הזאת גם את העובדה שמובילים מתמחרים לעתים קרובות את אותו שירות באופן שונה מאוד, ותגיעו למסקנה שאין מחיר אחיד וגם מה שלעתים נראה במחירון הובלה כמחיר הגיוני, עשוי להשתנות בהתאם לתנאי השטח.

לאור זאת אתם עשויים להיתקל בהצעות מחיר שונות בלי היכולת לדעת מי באמת מתמחר באופן הוגן ומשתלם ומי מנסה להרוויח על חשבונכם.

באתר ask5 נעשית השוואת מחירי הובלה בדרך חדשנית שמסייעת לכם לשלם פחות ולקבל יותר. הסיבה לכך היא שכל מוביל שמגיש לכם הצעת מחיר יודע שאתם משווים מספר הצעות ושעליו לתת לכם את הצעת המחיר הטובה ביותר במידה שהוא באמת רוצה שתבחרו דווקא בשירותיו.

אז מה מקבלים? הצעות מחיר מאוד אטרקטיביות שיכולות להיות מוזלות בעשרות אחוזים ביחס למחירי הובלת סחורה שמקובלים בענף וכל זה מבלי הצורך להתמקח או להתחנן למוביל כזה או אחר. כמו כן מאחר שיש תחרות בין המובילים השונים, לעתים קרובות יש ניסיון לתת לכם שירות יוצא דופן שכולל קרטונים או אריזה במחירים מוזלים או אפילו בחינם.

מה שהכי יפה בכל העניין הזה הוא שאתם יכולים למצוא את המובילים הכי מתאימים והכי משתלמים בתוך דקות. נסו בעצמכם וגלו כמה תעלה לכם הובלת סחורה וכמה אתם יכולים לחסוך באמצעות האתר ASK5 בלי סיכון, בלי התחייבות וכמובן שלגמרי בחינם.

איזו סחורה ניתן להוביל?

מאחר שבאתר רשומות מאות חברות הובלה מסוגים שונים, ניתן להוביל כל סוג של סחורה בכל הארץ.

באפשרותכם להשוות הובלה בקירור של סחורה בנפח קטן או גדול, הובלת מכולות שלמות, ניתן להוביל מוצרי טקסטיל, הובלת חומרי בנייה, הובלת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, הובלת מזגנים, הובלת משטחים, הובלת רהיטים מכל הסוגים, הובלת חומרי גלם לתעשייה ועוד.

השירות ניתן לבעלי עסקים פרטיים, לחברות קטנות או גדולות ולמפעלים.

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.