הובלת שולחן פינג פונג (טניס שולחן)

השוו בחינם ובלי סיכון הצעות מחיר של מובילים להובלת שולחן פינג פונג וחסכו זמן וכסף.

בתוך דקות תקבלו עד 3 הצעות מחיר אטרקטיביות ותוכלו להוביל טניס שולחן בקלות ובמחיר זול.

הובלת שולחן פינג פונג

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

טניס שולחן, הידוע גם בשם פינג פונג, הוא ספורט פופולרי אהוב בקרב אנשים בכל הגילאים. שולחן פינג פונג מאוד נוח לאחסנה מפני שלרוב הוא מתקפל, אך מה עושים כשצריך להוביל אותו ממקום למקום?

לפני שנתחיל, חשוב לציין ששולחנות טניס שולחן יכולים להיות די כבדים ומגושמים כך שהובלה עצמית לא ממש באה בחשבון ובדרך כלל יש לבצע את ההובלה באמצעות שני סבלים לפחות.

השוואת מחירי הובלת שולחן פינג פונג

הובלת שולחן פינג פונג אינה משימה מורכבת מדי עבור שני מובילים מנוסים אבל עליכם להבין שמעבר לאופן שבו תובילו את השולחן, צריך לחשוב גם על האופן הכי יעיל לעשות את זה.

באמצעות האתר ASK5 תוכלו להוביל שולחן פינג פונג בכל הארץ במהירות, ביעילות מירבית ובמחיר הטוב ביותר.

מלאו את הפרטים של ההובלה שאתם צריכים ובתוך דקות תקבלו הצעות זולות שתואמות בדיוק עבורכם.

מובילים שולחנות פינג פונג

לאחר שתמלאו את הפרטים, תקבלו בין 3 לעד 5 הצעות מחיר של מובילים שמנוסים בהעברת שולחנות פינג פונג.

אנו ננסה להביא לכם הצעות של מובילים שפועלים בעיר שלכם או בקרבת מקום. באופן הזה אנחנו שומרים על ההצעות שאתם מקבלים זולות, ממוקדות ומתאימות.

זמינים בתאריך שאתם צריכים

כל הצעות המחיר מתמקדות בתאריך שבחרתם וכולן יהיו של מובילים שזמינים להובלה בתאריך הרצוי. שימו לב שניתן להוביל שולחן פינג פונג בהתראה קצרה מהיום למחר או מהיום להיום.

אפשרות להובלת טניס שולחן על הדרך

אף על פי שהשולחן גדול מדי להובלה ברכב רגיל, הוא לא יתפוס מקום רב במשאית או ברכב מסחרי של מובילים. לכן ניתן במקרים רבים לצרף את השולחן אל הובלה קיימת וכך לחסוך במחיר.

לדוגמה, חברת הובלה שצריכה להוביל דירה של מישהו אחר במסלול שלכם, יכולה לצרף את שולחן הפינג פונג ולהוביל אותו על הדרך. במצב כזה המובילים עשויים לגבות מחיר מאוד זול ביחס למוביל אחר שצריך לנסוע במיוחד כדי להעביר את השולחן.

הובלת שולחן פינג פונג זאת הובלה קטנה והמחיר בהתאם

אחד הדברים הכי מעניינים בהזמנת הובלת טניס שולחן היא העובדה שלעתים קרובות ניתן להוזיל את המחיר בעשרות אחוזים אם בוחרים את המובילים המתאימים.

הובלת שולחן פינג פונג היא הובלה קטנה וניתן לבצע אותה באמצעות טנדר או נגרר במחיר זול יותר.

הסיבה היא שמוביל עם טנדר יכול להרשות לעצמו לגבות מחיר זול בהשוואה לחברת הובלה שמגיעה עם משאית ומספר מובילים, כך שבבחירת מובילים להובלה קטנה תוכלו לעתים קרובות לחסוך סכומים משמעותיים.

שימו לב שבאתר ASK5, הצעות מחיר להובלת שולחן פינג פונג תינתנה בעיקר על ידי מובילים קטנים שמתמחים בכך מתוך מטרה לאפשר לכם לחסוך כמה שיותר.

הובלת טניס שולחן – איך זה מתבצע?

בדרך כלל ניתן להוביל טניס שולחן בשלמותו אך לעתים יש מצבים בהם נדרש לפרק את הטניס שולחן לפני ההובלה. אם צריך לפרק את השולחן לפני ההובלה יש לעקוב אחרי ההוראות הבאות ובכל מקרה חשוב לעטוף אותו היטב ולקשור אותו במהלך הנסיעה כדי למנוע תזוזות ופגיעה.

השלב הראשון בהובלת שולחן פינג פונג הוא פירוקו. ניתן לפרק את רוב השולחנות לחלקים נפרדים, כולל הרגליים, הלוחות ולעתים הגלגלים. הקפידו לעיין בהוראות היצרן להוראות פירוק ספציפיות עבור השולחן שלכם.

לאחר פירוק השולחן, חשוב להגן כראוי על החלקים במהלך ההובלה. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות שמיכות מובילים או שילוב של קרטון גלילי עם ניילון נצמד. כדאי לעטוף כל חלק כדי להגן עליו מפני שריטות או נזק אחר במהלך ההובלה.

שימו לב שכל תזוזה במהלך הובלת שולחן פינג פונג עלולה להוביל לשריטות ופגמים ועל כן חשוב לאבטח את השולחן באמצעות רצועות ראצ’ט או אמצעי קשירה אחר כדי למנוע מלוחות של השולחן לזוז במהלך ההובלה.

כשמגיעים ליעד, חשוב לפרוק בזהירות את החלקים ולהניח אותם במקום החדש בו יוצב השולחן.

לאחר שהחלקים נמצאים במיקום החדש, ניתן להתחיל להרכיב את השולחן כשמומלץ לעיין בהוראות היצרן ולהיעזר בתמונות שצולמו בזמן הפירוק של השולחן (מומלץ).

הובלת שולחן פינג פונג עם מנוף

לעתים קרובות עולה הצורך להוביל שולחן פינג פונג בין דירות ובעיקר בין מרפסות ובמקום להתחיל ולפרק את השולחן, להוביל אותו ואז לחבר אותו בחזרה, יש מי שמעדיף להוביל טניס שולחן עם מנוף.

מדובר באלטרנטיבה טובה מאוד שיכולה לחסוך זמן, את שחיקת השולחן כתוצאה מפירוק והרכבה ואם לא מדובר בקומות מאוד גבוהות, תוספת המחיר לא תהיה משמעותית ולעתים היא יכולה להסתכם ב-250 ש״ח.

באמצעות האתר ASK5 תוכלו להשוות ולהזמין הובלת מנוף לכל קומה ובכל אזור בארץ.

הובלת שולחן פינג פונג

הובלת שולחן פינג פונג קבוע או מתקפל

באמצעות האתר ניתן להשוות מחירים להובלת כל סוגי שולחנות הפינג פונג לרבות פינגפונג מתקפל או קבוע. לאחר שתספקו את פרטי השולחן שצריך להוביל, תקבלו הצעות מותאמות ממי שמתאים ויכול לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר.

בסופו של יום הובלת טניס שולחן יכולה להיות מעט מאתגרת בשל משקלו וגודלו. אך עם מובילים מומלצים ההובלה יכולה להיות פשוטה, מהירה וגם זולה.

באמצעות האתר ASK5 תוכלו לאתר מובילים מתאימים להובלת שולחן פינג פונג בעיר שלכם בקלות ובמהירות תוך חיסכון בזמן ובכסף.

נסו עכשיו בחינם וגלו כמה יעלה לכם להוביל שולחן פינג פונג וכמה תוכלו לחסוך.

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.