הובלת אופנוע או טרקטורון

השוו הצעות מחיר של מובילים להובלת אופנוע או טרקטורון בכל הארץ וחסכו עד 40% במחיר בתוך דקות.

חוסכים זמן וכסף – ממלאים את הפרטים או מתקשרים אלינו ומוצאים מוביל זמין וזול להובלת אופנועים או טרקטורונים.

הובלת אופנוע

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

השוו מובילי אופנועים, קטנועים או טרקטורונים

צריכים להוביל אופנוע, קטנוע או טרקטורון? מהיום אתם לא צריכים לחפש מובילים מומלצים שיהיו זמינים ועוד יובילו עבורכם במחיר הוגן, תנו לאתר ask5 לעזור לכם למצוא את המובילים הטובים ביותר במחירים הכי משתלמים.

תשכחו מטלפונים חסרי תכלית והכירו את המערכת שמתאימה לכם מובילים מומלצים לכל תאריך שתצטרכו בנוחות וחיסכון מקסימלים.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למלא את הפרטים בטופס או להתקשר אל מוקד השירות, לבחור בהובלת אופנועים, למלא את נקודת המוצא של ההובלה ונקודת היעד, ובתוך דקות תוכלו להשוות עד 5 הצעות מחיר של מובילי אופנועים מתאימים שרוצים להוביל עבורכם ומוכנים אפילו להתחרות ולהוזיל את המחיר כדי שתבחרו דווקא בהם.

בחרו את סוג ההובלה, אופנוע, קטנוע או טרקטורון, ציינו מהיכן צריך להוביל ולאן וכמו כן בחרו את התאריך הנוח עבורכם כשלעתים קרובות ניתן אפילו להוביל אופנוע מהיום להיום. בתוך מספר דקות תתחילו לקבל הצעות מחיר מותאמות במיוחד עבורכם שעומדות בקריטריונים הבאים:

מובילי אופנועים

התנאי הראשוני בקבלת הצעת המחיר הוא שכל מי שמציע את שירותיו יספק שירות של הובלת אופנוע, קטנוע או טרקטורון בהתאם לצורך שלכם. שימו לב שבאפשרותכם להשוות מחירים גם של הובלת מספר אופנועים. פשוט ציינו זאת בשיחה.

פנויים להובלה בתאריך שבחרתם

תנאי הכרחי נוסף לקבלת הצעת מחיר מתאימה הוא שהמוביל יהיה פנוי בזמן שבו אתם רוצים להוביל את הקטנוע או האופנוע ולכן כל הצעות המחיר שתקבלו יהיו של מובילים פנויים לרבות האפשרות להוביל אופנועים מהיום להיום או מהיום למחר.

מובילים אופנועים טרקטורונים וקטנועים באזור שלכם

אם אתם צריכים הובלה בראשון לציון, אין סיבה שתקבלו הצעות של מובילים בירושלים מפני שאנו רוצים לצמצם את הזמן שנדרש לביצוע הובלה ואת עלויות שכרוחות בנסיעה.

באתר ask5 עשרות חברות הובלת אופנועים בכל הארץ וכשאתם בוחרים את אזור ההובלה, אתם מקבלים הצעות מחיר של מובילים מתאימים שפועלים באזור הזה.

באופן הזה אנו מצמצמים את הנסיעות ומאפשרים לכם לקבל שירות מהיר וזול יותר.

מערכת להשוואת מחירי הובלות

הובלת אופנועים במחיר הזול

שיטת השוואת המחירים שנהוגה באתר מסייעת לכם בשני דברים מרכזיים. הראשון הוא קבלת הצעות של מובילים וחברות הובלה מתאימים לצורך שלכם ובכלל זה מובילי אופנועים וקטנועים או טרקטורונים, כאלה שפנויים בתאריך שבחרתם ושמובילים אופנועים אל היעד המבוקש.

הדבר השני והחשוב לא פחות הוא היכולת שלכם להוזיל את מחיר ההובלה בעשרות אחוזים. שמעתם נכון. רק באתר ask5 אתם משווים מובילים שמתחרים ומוכנים להוזיל את העלויות באופן משמעותי כך שבסופו של דבר אתם יכולים להחליט איזו מבין הצעות המחיר האטרקטייביות היא הכי משתלמת עבורכם ולהזמין את אותה הובלת אופנוע במחיר זול במאות שקלים.

איך מובילים אופנועים?

הובלת אופנועים נחשבת לפשוטה למדי אך יחד עם זאת גם כזאת שמצריכה מובילים מתאימים שמצויידים באמצעים הנכונים.

באופן כללי הובלת אופנוע יכולה להיעשות באמצעות נגרר, טנדר פתוח או אפילו משאית הובלה עם רמפה כשכל מה שנדרש מן המובילים הוא להעלות את האופנוע אל הטנדר או הנגרר באמצעות רמפה מתאימה.

לאחר העמסת האופנוע אל הרכב יש צורך לאבטח אותו כך שיהיה יציב במהלך הנסיעה ולא יפגע בזמן ההובלה.

עם הגעה אל היעד, ישחרר המוביל את האופנוע ויוריד אותו במקום הרצוי באמצעות רמפה.

ומה לגבי הובלת קטנועים וטרקטורונים?

באמצעות השיטה שתוארה, ניתן להוביל גם קטנועים וטרקטורונים.

שימו לב שאם אתם צריכים להוביל מספר קטנועים או רייזר, יש לציין זאת בשיחת הטלפון מפני שיתכן שהמובילים יזדקקו לרכב גדול יותר לפי הצורך.

כמו כן יש לציין אם קיימת בעיית נגישות ויש צורך ברכב הובלה מיוחד.

הובלת אופנועים

מחיר הובלת אופנוע

הובלת אופנועים נחשבת למאוד פשוטה ועל כן גם כזאת שמתומחרת במחירים זולים ביחס לשירותים אחרים.

תוכלו להתרשם מהעלויות באמצעות מחירון הובלות שמתעדכן באופן קבוע אך עליכם לזכור שהמחירים נועדו להערכה בלבד ושלכל הובלה יש את המאפיינים הייחודיים שלה שעשויים להשפיע על התמחור.

בין הגורמים שכדאי לקחת בחשבון ניתן למנות את הבאים:

מרחק הובלה

מרחק הובלה הוא בין הגורמים הראשוניים שיכולים להשפיע על המחיר של ההובלה וככל שהמרחק בין נקודת המוצא והיעד גדולים יותר, כך המחיר עשוי להתייקר.

מורכבות השירות

הובלת אופנועים יכולה להיות פשוטה ולהסתכם בהעמסה של האופנוע על הנגרר או המשאית. באותה נשימה היא יכולה להיות מורכבת במידה שמדובר בתנאי שטח קשים או כאשר יש צורך בהובלת מספר כלים.

לאור הניסיון שלנו עם אנשים שמחפשים מובילי אופנועים, אנו יכולים לספר לכם שב-90% מהמקרים מדובר בשירות מאוד פשוט.

מספר אופנעים או גודל הטרקטורון

כשצריכים להוביל מספר אופנועים או כשצריך להוביל טרקטורון ורייזר, המחיר יכול להתייקר במעט כתוצאה מזמני העמסה, אבטחה ופריקה ארוכים יותר. כמו כן יתכן שיש צורך במשאית גדולה ולא בהובלה עם טנדר.

זמן ההובלה

לעתים קרובות המחיר יכול להיות מושפע גם מהזמן שבו אתם רוצים להוביל את האופנוע. בדרך כלל בקיץ המחיר מעט עולה וכך גם בתחילת חודש.

אנו מאמינים שאתם לא צריכים לשלם יותר רק בגלל עומס עבודה ועל כן אנו מחברים אתכם עם למעלה מ-100 מובילי אופנועים מומלצים ברחבי הארץ כשעד 5 מתוכם יתחרו עליכם.

מה עושים? משווים!

לאור כל האלמנטים שיכולים להשפיע על המחיר, הדרך הטובה ביותר להזמין הובלת אופנוע היא באמצעות השוואת הצעות מחיר אמיתיות באמצעות האתר ask5.

כל ההצעות שתקבלו יהיו מתאימות ותחרותיות במיוחד כך שתוכלו להזמין את אותה הובלת אופנוע בפחות כסף.

נסו עכשיו בחינם ובלי סיכון – מלאו את הפרטים או התקשרו אלינו וגלו כמה יעלה לכם להוביל אופנוע, קטנוע או טרקטורון וכמה תוכלו לחסוך בחינם ובלי סיכון.

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.