הובלות על הדרך

ASK5 עוזר לכם לקבל הצעות מחיר של מובילים שמבצעים הובלות על הדרך ויכולים לצרף אתכם להובלה קיימת במחיר מוזל.

מלאו את הפרטים או התקשרו ותתחילו לחסוך.

הובלות על הדרך

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

מה זה הובלות על הדרך?

הובלות על הדרך הן אמצעי נהדר למקסם את האפשרויות ולייעל את התהליך כך שבסופו של דבר, תוכלו להוביל כמעט כל דבר במחיר יותר זול.

בבסיס השיטה עומד העיקרון שמוביל שכבר מבצע הובלה ליעד שאתם צריכים להעביר חפצים, יוכל לצרף גם את ההובלה וכך להעביר את מה שאתם צריכים ‘על הדרך’.

מאחר שבאתר ASK5 מנויים יותר מ-200 מובילים וחברות הובלה ברחבי ישראל, הסיכוי שלכם למצוא מוביל שכבר נמצא במסלול ההובלה שלכם עולה באופן משמעותי.

תוסיפו לזה את העובדה שאתם יכולים להשוות מחירים בזירה הכי תחרותית שיש, ותקבלו מנגנון שיכול לסייע לכם להזמין הובלה על הדרך באופן מהיר וזול במיוחד.

הובלה על הדרך היא אמצעי מעולה למי שרוצה להצטרף אל מסלול הובלה קיים של מוביל או חברץ הובלה ולהוזיל בכך את העלויות.

תארו לעצמכם חברת הובלה שבתאריך מסוים צריכה להוביל מתל אביב לירושלים.

אם גם אתם צריכים להוביל דבר מה באותו הכיוון ובהנחה שבמשאית של החברה נשאר מקום, אז למה שלא יעמיסו גם את החפצים שלכם ויובילו אותם ליעד באותה הזדמות?

במצב כזה, יכולה חברת ההובלה להעביר עבורכם את החפצים במחיר מינימלי ועדיין להרוויח תוספת נאה כמעט בלי לעשות דבר.

מהצד שלכם, עם מעט גמישות (בהנחה שזה מתאפשר), אתם יכולים לבצע הובלה שהיא אולי תהיה קצת פחות נוחה, אך סיכוי סביר שהיא תהיה זולה באופן משמעותי.

כדי לסבר את האוזן, אם הייתם פונים לחברה שתעביר עבורכם דבר מה באופן מיוחד, העלויות שלה יהיו הרבה יותר גבוהות.

כפי שנסביר בהמשך, היתרון הגדול של האתר ASK5 הוא ריבוי המובילים וחברות ההובלה מכל סוג וגודל, שפזורים במגוון ערים וישובים כך שהסיכוי שלכם למצוא את הובלה על הדרך עולה באופן ניכר.

הובלה עם אפשרות על הדרך

למי הובלות על הדרך מתאימות?

הובלה על הדרך נשמעת לכם דבר טוב? תשכחו רגע מכל ההבטחות שמפוזרות בכל מקום מפני שיש כמה מגבלות שהופכות אותן למעט קשות להשגה.

כדי לבצע הובלות על הדרך צריך שיתקיימו מספר תנאים.

ראשית, עליכם לאתר חברה או מוביל שנמצאים בקו הנסיעה שאתם צריכים. אפשר לומר שאם ההובלה בתוך העיר, יהיה לכם קל יותר למצוא מישהו מתאים ביחס להובלה בינעירונית ששם העניין נהיה מעט יותר מורכב (אבל בטח לא סוף העולם).

שנית, צריך שלמישהו הזה יהיה מספיק מקום במשאית או בטנדר על מנת להכניס גם את החפצים שלכם להובלה.

שלישית, לא כל אחד ערוך לכך, הן מצד הלקוח והן מצד המובילים. לדוגמה, אם אתם צריכים להעביר בסך הכל מקרר והתאריך לא כל כך משנה לכם, הסיכוי שלכם למצוא הובלה על הדרך רק הולך ועולה בעוד שאם אתם צריכים להוביל דירה שלמה בתאריך ספציפי, הקושי הופך להרבה יותר מוחשי.

בלבלנו אתכם? אין סיבה מפני שהמוטו שלנו הוא שתמיד שווה לנסות, מקסימום תצליחו… מלאו את הפרטים, קבלו הצעות וסיכוי סביר שחלק מהן יהיו גם של מובילים על הדרך.

מעבר לכך באתר ASK5 מנגנון השוואת המחירים מאפשר לכם לקבל הצעות אמיתיות ממי שיכול ורוצה להוביל לכם, גם במחיר זול יותר מאחרים.

לכן הסיכוי שלכם להזמין הובלה בזול עולה באופן משמעותי ובין היתר גם הסיכוי שלכם למצוא הובלה על הדרך עולה באופן ניכר.

מחיר הובלות על הדרך

המחיר של הובלות על הדרך מעט יותר קשה לחיזוי ביחס לשירות רגיל אך מה שחשוב במיוחד הוא לוודא שמי שמציע את השירות באמת עושה הנחה ששווה את הגמישות שלכם.

מאחר שהמחיר נקבע על פי מרחק הנסיעה, סוג השירות ולעתים גם לפי ביקוש בזמן נתון (במו בתקופת הקיץ), עליכם לקחת בחשבון יותר מדי גורמים ולכן ההצעה שלנו היא להשתמש במחירון הובלות ולהבין מה העלויות הצפויות.

הצעד הבא בהשלמת המשימה הוא להשוות כמה נותני שירותים, תוך שימת דגש מיוחד למה שאתם מקבלים מהם, ורק לאחר מכן תהיה לכם תמונה מלאה על העלויות הצפויות.

האתר ASK5 מספק לכם את כל הכלים למצוא הובלה זולה ולעתים גם ‘על הדרך’, והכל בתוך דקות ובלי שום סיכון מפני שאתם לא מתחייבים לבחור בהצעה כלשהי.

השירותים שאפשר ‘להזמין על הדרך’

בגדול, אפשר להזמין מגוון שירותים ‘על הדרך’ אם כי כפי שהסברנו קודם לכן, ככל שהשירות שאתם צריכים יהיה מורכב, ככה גם יעלה הקושי למצוא את נותן השירות המשתלם ביותר.

לדוגמה, הובלות קטנות שאין לכם “דד ליין” שבו אתם צריכים להעביר אותם תהיה פשוטה ויכולה להיות מאוד זולה לאור העובדה שניתן לצרף אותה להובלה של מישהו אחר.

כך או כך, האתר ASK5 אינו מגביל אתכם בדבר. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להרים טלפון למוקד השירות שלנו או פשוט למלא את הפרטים שבטופס ואז להשוות הצעות מחיר כשקיים סיכוי שביניהן תהינה הצעות של הובלה על הדרך.

בכל אופן מערכת השוואת המחירים מגדילה את הסיכוי להוזיל עלויות במאות שקלים ואפילו יותר.

דוגמה להובלות על הדרך

נניח שאתם רוצים להזמין הובלת מקרר מנתניה אל חיפה. מה עושים במצב כזה? האם פונים לחברת הובלות בחיפה או שפונים אל חברת הובלות בנתניה?

התשובה היא שצריך לפנות אל מי שכבר נמצא בקו הזה שבין שתי הערים ויכול להוסיף את המקרר שלכם על הדרך.

נניח שמובילים מסויימים מובילים דירה מנתניה לחיפה. כמעט בכל המקרים יהיה להם מספיק מקום במשאית למקרר שלכם כך שלמעשה הם לא נדרש למאמץ מיוחד וניתן להוביל את המקרר שלכם בעלות מצחיקה ביחס למובילים שיצטרכו לנסוע במיוחד את כל הדרך הזאת.

מאחר שבאתר רשומים המון מובילים וחברות הובלה ובעזרת האלוגריתם שמנסה להתאים את המסלולים, באפשרותכם לנסות ולתפוס הובלה על הדרך ולהוזיל את המחיר באופן ניכר.

השוואת מחירי הובלה על הדרך באתר ASK5

דיברנו הרבה על השוואת מחירי הובלות אך מה זה בעצם אומר? בפועל מדובר בעניין פשוט למדי. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למלא את הפרטים של השירות הנדרש, התאריך (אם ישנו), נקודות המוצא והיעד, ובתוך דקות לקבל עד 5 הצעות מחיר ממוקדות שתואמות את הצרכים שלכם.

ניתן גם להתקשר אל מוקד ההזמנות ולשוחח עם נציג (אפשרות מעולה במיוחד להובלה גמישה), ולהשוות הצעות אמיתיות של מובילים או חברות זמינות שמוכנות ללכת רחוק ולהוזיל את המחיר רק כדי שתבחרו בהצעה שלהם.

באופן הזה אנו יוצרים זירה תחרותית במיוחד שבה מי שיכול ורוצה להעביר עבורכם, מוריד את המחיר ככל יכולתו ולכם נותר לבחור בהצעה הכי משתלמת ולהוביל כל דבר אל כל מקום בפחות כסף.

נסו גם אתם בחינם ובלי סיכון וגלו מהר מאוד כמה יעלה לכם להוביל (עם אפשרות על הדרך) וכמה האתר ASK5 יכול לעזור לכם לחסוך. זה לא עולה לכם כלום ולא מחייב אתכם בשום דבר.

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.