הובלות מהמרכז לצפון והובלות מהצפון למרכז

השוו מובילים זמינים להובלות מהמרכז לצפון או להובלות מהצפון למרכז הארץ וחסכו זמן וכסף.

נסו עכשיו בלי סיכון וגלו כמה עולה הובלה מהמרכז לצפון וכמה תוכלו לחסוך.

הובלות בין ערים

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

השוו וחסכו בהובלות מהמרכז לצפון (ומהצפון למרכז)

האתר ASK5 מביא לכם דרך מהירה וחסכונית להזמנת הובלות מהמרכז לצפון. בוחרים את הפריטים שצריך להוביל ובתוך דקות מקבלים עד 5 הצעות מחיר של מובילים מתאימים שמתחרים עליכם ומנסים לתת את הצעת המחיר הכי אטרקטיבית כדי שתבחרו בשירותיהם.

התוצאה – אתם משווים עד 5 הצעות מחיר תחרותיות, בוחרים את המשתלמת מכולן ויכולים להזמין הובלה מהמרכז לצפון או מצפון הארץ למרכז במחירים זולים בעשרות אחוזים.

מלאו את הפרטים של ההובלה המבוקשת ובתוך דקות תתחילו לקבל הצעות מחיר ממובילים שבאים להתחרות ולנסות לתת לכם את ההצעה הטובה מכולן כדי שתבחרו בהם. באפשרותכם להשוות ולהזמין הובלות מהצפון למרכז או מהמרכז לצפון באופן ייחודי שלא רק מוזיל את המחיר אלא גם מאפשר לכם לקבל שירות הולם.

  1. הצעות המחיר שתקבלו ינתנו מחברות הובלה ומובילים שזמינים בתאריך מהבוקש כשלעתים קרובות ניתן להזמין הובלה מהמרכז לצפון אפילו לאותו היום או ליום שלמחרת.
  2. אנו מנסים להביא לכם את ההצעות הכי מתאימות לסוג ההובלה המבוקש על ידכם. צריכים להוביל דירה מהמרכז לצפון? תקבלו הצעות של חברות הובלה עם משאית ומספיק סבלים. צריכים הובלה קטנה מהצפון למרכז? תקבלו בין היתר גם הצעות של מובילים עם טנדר שיכולים להוזיל את המחיר באופן משמעותי.
  3. באתר ניתן לקבל הצעות להובלה עם מנוף, פירוק והרכבת רהיטים, אריזה, אחסנה ועוד.
  4. כל מי שנותן לכם הצעה יודע שאתם מקבלים מספר הצעות ושתבחרו בטובה מכולן ולכן יש ניסיון לשפר את ההצעות ככל שניתן אם באמצעות שירות טוב יותר או במחיר זול.

הובלה ממרכז לצפון ״על הדרך״

כשמבצעים הובלות בין ערים אחת השאלות המרכזיות היא האם להזמין מובילים מהצפון או ממרכז הארץ. התשובה היא שזה לא משנה כל עוד המחיר משתלם והשירות משביע רצון. בנוסף לכך אנו מעמידים לרשותכם אפשרות להצטרף אל הובלה קיימת במחיר מוזל.

במסגרת הובלה על הדרך אתם יכולים לקבל הצעות גם ממובילים שמבצעים הובלה מהמרכז לצפון ויכולים לצרף גם את החפצים שלכם. לדוגמה, מובילים שמעבירים דירה של מישהו אחר, יכולים לצרף גם את הפריטים שלכם למשאית ולהוביל אותם לצפון על הדרך (כל עוד יש מקום במשאית). עבור המובילים מדובר בעבודה פשוטה שהרי גם כך הם מובילים צפונה ועבורכם מדובר באפשרות לקבל הצעה מאוד משתלמת וזולה.

באתר רשומים למעלה מ-200 מובילים כך שבמקרים רבים תקבלו הצעות גם ממי שכבר מבצע הובלה מהמרכז לצפון או מהצפון למרכז ויכול להוביל את החפצים שלכם במחיר זול.

מה המחיר של הובלות בין המרכז לצפון?

הנסיעה הארוכה יכולה לייקר את המחיר של ההובלה באופן משמעותי אך באמצעות ASK5 אתם יכולים להוזיל את המחיר באמצעות בחירה של מובילים שמותאמים למשימה, כאלה שנמצאים בקו שבין הצפון למרכז באופן קבוע וכמובן באמצעות הובלה על הדרך (מתאים במיוחד להובלות קטנות).

באפשרותכם לצפות במחירון הובלות עדכני אך חשוב לציין שכדי ליהנות ממחירים משתלמים ואטרקטיבים ככל שניתן מומלץ להשוות מחירים ולמצוא את המוביל המתאים שיכול להוביל עבורכם גם במחיר משתלם.

מה צריך לדעת על הובלות מרכז צפון?

הובלה מהמרכז לצפון או לכיוון ההפוך נחשבת לארוכה ועל כן חשוב להיערך בהתאם על מנת להבטיח הובלה בטוחה ויעילה במינימום זמן.

מסלול הובלה מומלץ

כשמדובר בהובלה ארוכה חשוב לקחת בחשבון את המסלולים ואת זמני היציאה המומלצים.

ההמלצה שלנו היא לנסוע בכביש 6 בשעות שלפני הצהריים או בשעות הערב מהסיבה שבשעות העומס הנסיעה שאורכת בממוצע שעה וחמישים יכולה להימשך גם פי 2 ויותר.

מסלול הובלה מהמרכז לצפון או מהצפון למרכז

איך תקבלו את ההצעה הזולה

לאחר מילוי הפרטים בטופס או לאחר שתתקשרו אל מוקד ההזמנות ותספרו לנו מה אתם צריכים להוביל ומתי, תקבלו עד 5 הצעות מחיר בתוך דקות מחברות מתאימות וזמינות שעושות הובלות מהצפון למרכז או מהמרכז לצפון.

כל מי שמגיש הצעה יודע שאתם משווים אותו מול מתחריו ולכן ההצעות זולות מאוד ולכם נותר רק לבחור את ההצעה הכי טובה ולבצע את אותה הובלה במחיר זול בעשרות אחוזים.

איך להתנהל עם חברת ההובלה

כתבנו מגוון רחב של מדריכים שעוסקים בהתנהלות עם חברת ההובלה שמומלץ מאוד לקרוא.

אנו ממליצים לעקוב אחר ההמלצות ולוודא שישנו ביטוח תקף וכן לחתום על הסכם הובלה שניתן להוריד בחינם כאן למטה.

הובלות באזור המרכז או באזור הצפון

באתר ASK5 רשומים עשרות חברות הובלה ומובילים מאזור המרכז והצפון.

תוכלו להשוות מחירי הובלות במרכז או הובלות בצפון בדרך דומה.

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.