מנוף הרמה באשקלון

השוו עד 5 הצעות מחיר להובלות מנוף באשקלון וחסכו זמן וכסף.

מלאו את הפרטים וגלו כמה יעלה להזמין מנוף הרמה באשקלון וכמה תוכלו לחסוך.

מנוף הרמה השוואת מחירים

למה להשוות הובלה ב-ASK5?

+200 מובילים באתר

+10 שנות פעילות

+1000 ישובים

+50000 כבר ניסו

ASK5 מאפשר לכם להשוות מובילים עם מנוף הרמה באשקלון והסביבה במערכת תחרותית שבה כל מי שמציע את שירותיו מנסה לנצח את ההצעות האחרות שתקבלו. מלאו את הפרטים של ההובלה שלכם והזמינו הובלות מנוף באשקלון בתוך דקות ובמחיר יותר זול.

השוואת הובלות

הסבר על הובלות מנוף באשקלון

הובלות מנוף נפוצות מאוד בעיר אשקלון והן משמשות להובלות מגוונות שנעות בין פריטים בודדים ועד להובלת דירות שלמות.

השירות נעשה באמצעות מנוף הרמה שהוא כלי ייחודי המשמש להעברת חפצים דרך מרפסת או חלון גדול ובעוד שבעבר השתמשו במנוף כדי להעביר חפצים גדולים או כבדים במיוחד שקשה עד בלתי אפשריי להוביל במעלית או בחדר המדרגות, כיום יותר ויותר הובלות רגילות מתבצעות עם מנוף הרמה לאור העובדה שהוא מקצר את משך הזמן הנדרש ביותר מחצי.

בנוסף לכך מנוף הרמה נחשב לבטיחותי במיוחד וכזה שבנסיבות מסויימות יכול גם להוזיל את מחיר ההובלה לאור העובדה שאין צורך בהרבה סבלים.

באשקלון נהוג לבצע הובלות עם מנוף הרמה קטן בעוד שאם מדובר בהובלה לדירות בקומות גבוהות אז משתמשים במנופים גדולים יותר שמורכבים על גבי משאית.

הובלה עם מנוף
הובלה עם מנוף

טיפים להזמנת מנוף הרמה באשקלון

אף על פי שהשימוש במנוף נפוץ מאוד בהובלות באשקלון, חשוב מאוד להקפיד על מספר כללים. הקפדה על הטיפים שלפניכם תסייע להוזיל את המחיר ולקבל שירות טוב ובטוח יותר.

  1. הזמינו מנוף הרמה שמתאים לקומה שלכם. מנוף קטן מדי לא יתאים ומנוף גדול ממה שצריך עשוי לייקר את המחיר.
  2. הזמינו רק חברת הובלה עם ביטוח להפעלת מנוף וודאו שלמנופאי יש רישיון מתאים.
  3. במידה שאתם מזמינים מנוף הרמה עם שירותי הובלה, כדאי לבדוק חברות הובלה עם מנוף שיכולות לתת במצבים רבים הצעת מחיר טובה יותר לשני השירותים המשולבים ביחס למובילים שצריכים להזמין את המנוף מחברה אחרת.
  4. אל תתפלאו אם תקבלו הצעות מחיר שונות מאוד עבור אותה הובלת מנוף והקפידו לקבל מספר הצעות כדי לאמוד את השווי האמיתי של השירות.

מחיר הובלה עם מנוף הרמה באשקלון

סוג מנוףלאיזה דירות מתאיםמחיר ב-₪ לשעה
מנוף הרמה קטן באשקלוןעד קומה 5250-330
מנוף הרמה בינוניעד קומה 10430-600
מנוף הרמה גדולמעל קומה 10500-850
ט.ל.ח – המחירים המוצגים משמשים כהערכה בלבד, המחיר הסופי נקבע ע”י המוביל בהתאם לפרטי ההובלה. לכן חשוב בין היתר להשוות מספר הצעות.

התמחור של הובלות מנוף באשקלון נעשה בדרך כלל על בסיס שעתי וככל שההובלה גדולה וככל שצריכים את המנוף ליותר זמן, כך ניתן להתמקח על התעריף השעתי.

במידה שצריך להוביל פריטים בודדים אז כדאי לנסות ולסגור את המחיר מראש. כמו כן חשוב שהחפצים יהיו מוכנים להובלה לפני הגעת המנוף כדי למנוע בזבוז כסף בהמתנה מיותרת של המנופאי.

השוו וחסכו מאות שקלים בהזמנת מנוף באשקלון חינם ובלי סיכון

מאחר שיכול להיות שוני משמעותי בתמחור שירותי מנוף באשקלון חשוב להשוות מספר הצעות מחיר. בעזרת ASK5 תוכלו להשוות באופן ייחודי שחוסך לכם זמן וכסף.

  1. אתם מקבלים הצעות של חברות עם מנוף מתאים לקומה של הדירה.
  2. הצעות מחיר של מובילים זמינים בתאריך שאתם צריכים להוביל.
  3. הזמנת מנוף הרמה עם שירותי הובלה או בלי.

כל מי שנותן הצעת מחיר מנסה להיות האטרקטיבי ביותר כדי שתבחרו בהצעה שלו. נסו גם אתם וגלו כמה עולה הובלת מנוף באשקלון וכמה אתם יכולים לחסוך עם ASK5.

מי שחיפש מנוף באשקלון נוטה להתעניין גם ב: מנוף הרמה בדרום | מנוף הרמה בבבאר שבע

שלב 1

ממלאים את הפרטים.

שלב 2

מקבלים עד 5 הצעות.

שלב 3

בוחרים בהצעה המשתלמת.

שלב 4

אותה אחסנה בפחות כסף.